Україна понад усе!• 16 декабря 2024
Эко и стволовые клетки- прямой пути к раку?
Или это просто совпадение что у них обеих (понимаете о ком я ) сразу после эко глиобластома мозга?
Цветочница• 16 декабря 2024
Ответ дляГл. Амурная
Ваше оточення це не статистично достеменна вибірка. По статистиці в Україні менше 4% жінок репродуктивного віку обирають гормональні методи контрацепції. Для порівняння в країнах Європи цей показник більше 30%.
по какой статистике? дайте ссылку
Гл. Амурная• 16 декабря 2024
Ответ дляЦветочница
по какой статистике? дайте ссылку
В мене немає посилань. Я лікар, довіряю інформаціі, яку чую на конференціях від спікерів.
А від чого вам смішно? Ви знаєте модель розрахунку? Я знаю, розумію що завжди є похибка. Але так як модель розрахунку однакова для всіх країн, то й похибка усюди однакова
Творческий типаж• 16 декабря 2024
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
Ну вот я не знаю людей которым бы их вводили. Не думаю что их в мире даже десятая часть от количества тех кто делал эко
Зачем вы привязываетесь к ЭКО? Рак бывает наследственным, семейным и спорадическим. В возникновении последнего принимают участие разные факторы, в том числе фактором риска является ЭКО и введение столовых клеток (по различным причинам).
ЭкстрасенсиХаЯ• 16 декабря 2024
Ответ дляТворческий типаж
Откуда я знаю зачем автор пытается привязать
рак к ЭКО
Гл. Амурная• 16 декабря 2024
Ответ дляЦветочница
по какой статистике? дайте ссылку
Ось перше, що знайшла. Мова лише про юний вік, але навіть на цій групі є відмінність. Чи багато у вашому оточенні старшокласниць або студенток перших курсів, які приймають КОК?
«Нещодавно було проведено порівняльне дослідження частоти використання контрацептивів, пологів і абортів у молодих мешканок Північної Європи. Вік жінок, які прийняли участь у роботі склав 15-19 років. Найвищу частоту застосування гормональних контрацептивів було відмічено в Данії (51%), Швеції (39%) і Норвегії (37%). У всіх цих країнах найчастіше використовували КОК. Також відмічено поступове зростання популярності засобів для довготривалого контролю фертильності (імпланти, внутрішньоматкова система з левоноргестрелом) у осіб, старших за 18 років [16].
Від себе додам, що в Україні немає імплантів, а ВМС традиційно (з радянських часів) взагалі не є препаратом першого вибору для жінок, які не народжували.
Посилання на всю статтю
Якщо знайдете щось інше, що суперечить тому що пишу я, то залюбки ознайомлюсь. Гарного вечора
Посилання на всю статтю
Творческий типаж• 16 декабря 2024
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
рак к ЭКО
Она не привязывает, она просто ставит в ряд, перечисляет. С чего вы взяли, что она привязывпет?
Аристократка-тунеядка• 16 декабря 2024
Ответ дляТворческий типаж
Зачем вы специально как-то перекручиваете? Вам же не пишут, что ТОЛЬКО ЭКО и столовые клетки вызывают рак. Рак вызывают много факторов. Но ЭКО и столовые повышают риск.
я как раз не перекручиваю.
И алкоголь повышает риски, и курение и малоподвижный способ жизни, загрязненный воздух и стрессы...продолжать?
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 16 декабря 2024
Ось днями читала пояснення лікарів. Звучить логічно. Якщо не помітили утворень ДО стимуляції - вони можуть піти в ріст. А якщо їх нема - то ЕКЗ ніц і не може спровокувати. Просто ретельно треба перевірятися.
Гормональна стимуляція НЕ провокує онкологію 👇
🙅♀️ Ви могли чути про ризики розвитку онкозахворювань внаслідок стимуляції яєчників. Втім, прямого зв’язку між процедурою та хворобою не виявлено.
🤰 Програми штучного запліднення відбуваються з 80-х років ХХ століття. При цьому науковці відстежують не тільки ефективність ЕКЗ, а й ризики та проблеми.
❗️І поки не існує жодного доказу що гормональна стимуляція може спровокувати онкологію у здорової жінки. Зверніть увагу: у здорової жінки.
😷 В історії справді були є випадки, коли жінка робила ЕКЗ, а через якийсь період зненацька (?) хворіла на рак. Є просте пояснення: онкологія була не прямим наслідком процедури.
🦀 Ракові клітини вже знаходилися в організмі, а гормональна стимуляція прискорила процес, який зазвичай розвивається місяцями і навіть роками.
👨⚕️ Перед процедурою завжди проводиться детальне дослідження організму. Але якщо маєте сумніви - просіть додаткові обстеження.
🫶 Лікарі зобов’язані обстежити вас в межах законодавства країни, де ви стимулюєтеся. Але все ж якість вашого життя та контроль здоров’я - у ваших руках.
Звожу з розуму• 17 декабря 2024
Ответ дляНе против
Сестра делала кучу эко, так и не вышло, теперь рак
рак чего?
Цирк на дроті• 17 декабря 2024
Ответ дляАлина-1240
Раковые клетки у всех абсолютно есть
Так, але організм, точніше імунна система, вчасно їх знешкоджує. При певних обставинах імунна система не бачить ці клтини - з´являється рак.