Україна понад усе!• 16 декабря 2024

Эко и стволовые клетки- прямой пути к раку?

Или это просто совпадение что у них обеих (понимаете о ком я ) сразу после эко глиобластома мозга?
Цветочница• 16 декабря 2024
Ответ дляГл. Амурная
Ваше оточення це не статистично достеменна вибірка. По статистиці в Україні менше 4% жінок репродуктивного віку обирають гормональні методи контрацепції. Для порівняння в країнах Європи цей показник більше 30%.
по какой статистике? дайте ссылку
Гл. Амурная• 16 декабря 2024
Ответ дляЦветочница
по какой статистике? дайте ссылку
В мене немає посилань. Я лікар, довіряю інформаціі, яку чую на конференціях від спікерів.
А від чого вам смішно? Ви знаєте модель розрахунку? Я знаю, розумію що завжди є похибка. Але так як модель розрахунку однакова для всіх країн, то й похибка усюди однакова
Творческий типаж• 16 декабря 2024
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
Ну вот я не знаю людей которым бы их вводили. Не думаю что их в мире даже десятая часть от количества тех кто делал эко
Зачем вы привязываетесь к ЭКО? Рак бывает наследственным, семейным и спорадическим. В возникновении последнего принимают участие разные факторы, в том числе фактором риска является ЭКО и введение столовых клеток (по различным причинам).
ЭкстрасенсиХаЯ• 16 декабря 2024
Ответ дляТворческий типаж
Откуда я знаю зачем автор пытается привязать рак к ЭКО
Гл. Амурная• 16 декабря 2024
Ответ дляЦветочница
по какой статистике? дайте ссылку
Ось перше, що знайшла. Мова лише про юний вік, але навіть на цій групі є відмінність. Чи багато у вашому оточенні старшокласниць або студенток перших курсів, які приймають КОК?

«Нещодавно було проведено порівняльне дослідження частоти використання контрацептивів, пологів і абортів у молодих мешканок Північної Європи. Вік жінок, які прийняли участь у роботі склав 15-19 років. Найвищу частоту застосування гормональних контрацептивів було відмічено в Данії (51%), Швеції (39%) і Норвегії (37%). У всіх цих країнах найчастіше використовували КОК. Також відмічено поступове зростання популярності засобів для довготривалого контролю фертильності (імпланти, внутрішньоматкова система з левоноргестрелом) у осіб, старших за 18 років [16].

Від себе додам, що в Україні немає імплантів, а ВМС традиційно (з радянських часів) взагалі не є препаратом першого вибору для жінок, які не народжували.
Посилання на всю статтю
https://extempore.info/component/content/article/9...

Якщо знайдете щось інше, що суперечить тому що пишу я, то залюбки ознайомлюсь. Гарного вечора
Творческий типаж• 16 декабря 2024
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
Она не привязывает, она просто ставит в ряд, перечисляет. С чего вы взяли, что она привязывпет?
Аристократка-тунеядка• 16 декабря 2024
Ответ дляТворческий типаж
Зачем вы специально как-то перекручиваете? Вам же не пишут, что ТОЛЬКО ЭКО и столовые клетки вызывают рак. Рак вызывают много факторов. Но ЭКО и столовые повышают риск.
я как раз не перекручиваю.
И алкоголь повышает риски, и курение и малоподвижный способ жизни, загрязненный воздух и стрессы...продолжать?
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 16 декабря 2024
Ось днями читала пояснення лікарів. Звучить логічно. Якщо не помітили утворень ДО стимуляції - вони можуть піти в ріст. А якщо їх нема - то ЕКЗ ніц і не може спровокувати. Просто ретельно треба перевірятися.

Гормональна стимуляція НЕ провокує онкологію 👇

🙅‍♀️ Ви могли чути про ризики розвитку онкозахворювань внаслідок стимуляції яєчників. Втім, прямого зв’язку між процедурою та хворобою не виявлено.
🤰 Програми штучного запліднення відбуваються з 80-х років ХХ століття. При цьому науковці відстежують не тільки ефективність ЕКЗ, а й ризики та проблеми.
❗️І поки не існує жодного доказу що гормональна стимуляція може спровокувати онкологію у здорової жінки. Зверніть увагу: у здорової жінки.
😷 В історії справді були є випадки, коли жінка робила ЕКЗ, а через якийсь період зненацька (?) хворіла на рак. Є просте пояснення: онкологія була не прямим наслідком процедури.
🦀 Ракові клітини вже знаходилися в організмі, а гормональна стимуляція прискорила процес, який зазвичай розвивається місяцями і навіть роками.
👨‍⚕️ Перед процедурою завжди проводиться детальне дослідження організму. Але якщо маєте сумніви - просіть додаткові обстеження.
🫶 Лікарі зобов’язані обстежити вас в межах законодавства країни, де ви стимулюєтеся. Але все ж якість вашого життя та контроль здоров’я - у ваших руках.

https://www.instagram.com/p/DAaaOnOI8Xd/?img_index...
Звожу з розуму• 17 декабря 2024
Ответ дляНе против
Сестра делала кучу эко, так и не вышло, теперь рак
рак чего?
Цирк на дроті• 17 декабря 2024
Ответ дляАлина-1240
Раковые клетки у всех абсолютно есть
Так, але організм, точніше імунна система, вчасно їх знешкоджує. При певних обставинах імунна система не бачить ці клтини - з´являється рак.