Кили и Манджаро• 16 декабря 2024

Лізу на стінку від самотності. Дайте мені вже хоч когось, не витримую

Я - соціальна людина, я хочу стосунків, хочу тепла, хочу підтримки, хочу любові.
Ті, хто ʼя сама, мені ніхто не потрібенʼ можете тут навіть не писати. Не всі такі і я не входжу до числа таких людей.
Так, я можу зустрітись з подругами, купити собі, що хочу, порадіти, але я хочу розділяти ці моменти з кимось і турбуватись не тільки про себе.
Нікому не потрібна, нікому не подобаюсь, для всіх чоловіків я тільки класний друг, хороша людина і не більше.
Вже більше 6 років я сама і ніхто не проявляє ініціативи у спілкуванні в романтичному ключі.
Мене можуть підвезти, можуть натякнути про зустріч, але мені ніхто не напише, коли я хворію і ніхто не потурбується.
Я ладна погодитись вже хоч на кого-небудь, аби тільки не бути самій, але нікого немає.
Не скажу, що я особливо проявляла ініціативу або говорила про свої почуття, адже ті, кому треба і самі скажуть.
Я лізу на стіни від самотності , але так і залишаюсь самою.
підтримайте мене, будь ласка. Мені дуже тяжко.
Любовь Калистратовна• 16 декабря 2024
Ответ дляКракадэ
Автор, звучит так, что вы должны быть 100% уверены, что это оно, и тогда вы раскроетесь. И то может быть
Вы сами пишите, что могут предложить подвезти, намекнуть про встречу, так покажите, что вы тоже заинтересованы. Это диалог двоих, а не одного, когда вас уговаривают.
Никто не запрещает и вам проявить инициативу, если кто то заинтересовал.
Я думаю, что вы в это момент так ’закрываетесь’, что со стороны выглядит, что вы показываете своим видом, что вам это не нужно.
Миллион плюсов. У меня подружка появилась, она никогда, вот просто никогда не бывает без мужского внимания. Наблюдая за ней я поняла, что это потому, что она кокетка в душе, это её стиль жизни. Так что кокетничайте, автор. Угрюмость прочь. Будьте легче и посмотрите, кто-то да появится у вас.
автор Кили и Манджаро • 16 декабря 2024
Ответ дляАристократка-тунеядка
Улыбаться просто так мало. Вчера смотрела док фильмы про Монро. Сложилось впечатление, что она никого и сама не любила и не хотела. Всем улыбочки - это да. Везде смех игривый. Но все это поверхностное, без глубины, истинного желания быть с кем-то в паре. Хихи, ляля. Кокетка, но не в правильном понимаем этого слова. Кокетка со всеми, а не с избранными. Поэтому ее и не воспринимали серьезно. В ней была пустота и неразумность
Так, це саме.
На одній роботі мені подруга сказала, що по мені взагалі не було видно, що мені хтось подобається.
А я сохла по нашому юристу добрих два тижні
Из Виа-гры• 16 декабря 2024
Ответ дляАристократка-тунеядка
опишите подробней про пустоту и неразумность что думаете. про девушек. как это проявляется
Ms. Анонимная• 16 декабря 2024
Ответ дляКрем для арбуза
Кіт - це крайня міра! Зарано
Якраз і не рано. Мій майбутній чоловік як побачив мою кицю то вже не зміг від неї , ну, і від мене уйти. Так і каже, що женився із-за кішки. До речі , нормальних стосунків довго не було (10 років), а її підібрала кошеням, викохала і вона мені віддячила.
автор Кили и Манджаро • 16 декабря 2024
Ответ дляЛюбовь Калистратовна
Я зовсім не така, яка здається із посту.
Посміхаюсь, жартую з усіма.
Он недавно колезі принесла тістечко, бо голодний сидів (він був в шоці)
Я говорю про те, що якою б я не була, все рівно нікому не подобаюсь
Рожки-да-ножки• 16 декабря 2024
Ответ дляКили и Манджаро
Щоб посміятись потім з іншими колегами
Блін, і що з вами робити? Психологи - ні. Бо нормального психолога знайти, важче ніж нормально чоловіка)
Послухайте аутотренінги може
Перша скрипка• 16 декабря 2024
Ответ дляHench
Заведіть кота нарешті!
Ні, тільки не кота! Автору потрібна собака, буде вигулювати і знайомитися із людьми
Аристократка-тунеядка• 16 декабря 2024
Ответ дляКили и Манджаро
А що я маю сказати? Я не вмію фліртувати
Думаю, что умеете
Тишком_нишком• 16 декабря 2024
Ну так а сайты знакомств для кого придумали ? Почему вас там ещё нет ?
автор Кили и Манджаро • 16 декабря 2024
Ответ дляПерша скрипка
Мені знайомств з головою вистачає.
Говорю про те, що нікому не подобаюсь
Нервогенератор• 16 декабря 2024
Ответ дляКили и Манджаро
Просто хотіла б зустріти чоловіка, який мене полюбить.
Щоб був людяним і розумним. Все
А ви тут де? Це не тільки вас має чоловік вибрати і покохати, а і ви для себе вибираєте! Ви не річ якась. Вам треба зрозуміти свою цінність і переконати себе і інших в ній. Може, допомога психолога треба.
З колегою ви же можете хоча б у напівжартівливій формі спілкуватися, якщо не впевнені в собі настільки, щоб впевнено свій інтерес озвучувати. Можна відповідати так, щоб і показати свій інтерес, і одночасно не показувати, що готові кинутися на всі пропозиції
Перша скрипка• 16 декабря 2024
Ответ дляКили и Манджаро
Мені знайомств з головою вистачає.
Говорю про те, що нікому не подобаюсь
Ну значить така у вас доля 🤷‍♀️
Кракадэ• 16 декабря 2024
Ответ дляКили и Манджаро
Я не морожусь
Але ж не було прямого ʼа давай сходимо ʼ
Може він просто сміється
Так спростіть. Для цього у людини язик є
автор Кили и Манджаро • 16 декабря 2024
Ответ дляКракадэ
Але я не хочу нікуди з ним йти
Швидкоруч• 16 декабря 2024
Автор, ви в реальному житті також така зануда ?
Кому таке потрібно?
Кракадэ• 16 декабря 2024
Ответ дляКили и Манджаро
Але я не хочу нікуди з ним йти
А чиї це було слова?)

’Я ладна погодитись вже хоч на кого-небудь, аби тільки не бути самій, але нікого немає.’

Ось ви у всій красі. Не потрібні вам стосунки, вам і так добре
автор Кили и Манджаро • 16 декабря 2024
Ответ дляШвидкоруч
Кому таке потрібно?
З чого ви взяли, що я зануда?
Аристократка-тунеядка• 16 декабря 2024
Ответ дляИз Виа-гры
Мне сложно описать так как Монро далека от меня по характеру. Она воздух, я вода хоть и с чертами воздуха (поэтому умею в дипломатию и флирт когда надо). Она не была душной, действительно, так как проявляла себя очень как воздух, воздушной такой дамой без претензий и скандалов к своим мужьям и любовникам. Но никто это и не ценил … ее и воспользовали за эту воздушность, что не парится, улыбается и машет, что все пользуются ее телом без отказа. Она до конца жизни последних два года пыталась разобраться в себе, но это было не суждено с Нептуном в 1 доме то. Но это уже другая тема (про астрологию). Кстати, многие считают, что самоанализ и психотерапевт ее окончательно сгубили. Она всю жизнь пыталась докопаться до себя, чувствовала, что живет как в тумане (Нептун в 1 доме). Но такая карта рождения не дается просто так. У нее все родственники были такие - сходили с ума, самоубийства
Попыталась ответить на ваш вопрос с разных сторон )
Кракадэ• 16 декабря 2024
Ответ дляРожки-да-ножки
Послухайте аутотренінги може
Пуста трата часу.
Самооцінка на нулі, від аудіо, відео і книг, гарних покупок вона не стабілізується, це формується у відносинах. Автору цього не сформували(
Из Виа-гры• 16 декабря 2024
Ответ дляАристократка-тунеядка
просто мне кажется я вот серьезная когда одна и друзья знают что такая,а как с парнями,то становлюсь будто тупая и воздушная и кажется это отталкивает. Нужно попробовать себя настоящей показать серьезной как бы,даже взгляд тупеет,когда с парнем который нравится. А как это Нептун в 1 доме? это первоначально видно когда составляешь в натальных картах по дате ? не разбираюсь просто
автор Кили и Манджаро • 16 декабря 2024
Ответ дляКракадэ
А чиї це було слова?)

Ви вважаєте, що мені також потрібно зробити крок назустріч?
Летюча помилка• 16 декабря 2024
Я 6 років без пари(
10 років як розлучена,маю сина
Після розлучення було двоє стосунків але не те
Тим паче коли в тебе дитина та інші приорітети
Останній кавалер частенько казав ’аставь сына бабушке’ і я зрозуміла що разом ми не будемо
Та й таке
Ніби звикла але іноді накриває
Страюсь гуляти,кафе,подорожі,шопінг,на море з сином але з кожним роком все важче фінансово себе розважати
Ще важко бо в колі всіх своїх знайомих,друзів і родичів я єдина без пари(
Из Виа-гры• 16 декабря 2024
Ответ дляКили и Манджаро
Ви наверное думаете что парни должны бегать за холодной дамой. это и моя ошибка была.Всегда нужно идти на встречу и не закрываться. Никто над вами не смеется,взрослым людям не до такого
Летюча помилка• 16 декабря 2024
Декому я навіть соромно признатись тупо брешу що в мене хтось є бо не можу вже бачити їх реакцію на мою самотність ніби я якась прокажена(
На жаль суспільство дивно себе поводить на цей рахунок
автор Кили и Манджаро • 16 декабря 2024
Ответ дляЛетюча помилка
Я 6 років без пари(
10 років як розлучена,маю сина
Та й таке
Ніби звикла але іноді накриває
У вас хоча б син є, підтримка і втіха
автор Кили и Манджаро • 16 декабря 2024
Ответ дляИз Виа-гры
Так, це моя помилка, я признаю.
Але ось цей колега вже не вперше натякає і я кожен раз морду цеглиною. Просто не знаю, як реагувати
Майданщица• 16 декабря 2024
Сколько вам лет? Какой у вас вес?
Губки-уточкой• 16 декабря 2024
Ответ дляПаратруперсупер
Автор, у меня та же ситуация. Три года одна, вообще. Ни любви, ни ласки, ни секса, ни заботы, ни поддержки. Объявился бывший, который меня бросил три года назад (я все осознал, понял, что люблю), но я его послала.
Чого покинув? Зрада?
Пилосмок працює• 16 декабря 2024
Вас на сайті для знайомства забанили чи що?
Пилосмок працює• 16 декабря 2024
Ответ дляЯ Вас не боюся
идите к психологу
Автор десь писала ,що в неї є купу зайвих грошей?