Мамзелькіна• 17 декабря 2024
М´ясо на метро Лісова. Що це за ошийок по 90 гривень, дохлятина?
Привіт, все хочу запитати про те м´ясо в когось. Одна бабуся каже напевне це крадене те що на армію, друга каже це без ветконтролю,я думаю що підозріло. На лісовій не в павільйонах, а під навісом ошийок свинний і телячий по 90 гривень гуляш так само. Я один раз взяла типу гуляш ідеальні рожеві без плівок шматочки, боялась сім´ю годувать. Коли смажила м´ясо пінилось хоча на розкалену пательню і не під кришкою. Більше не беру. .
На критому ринку ціна інша. А по такій ціні стоїть цілий ряд продавців може чоловік 6 , сало у них завжди з дубовою шкурою.
Коко На Страже• 17 декабря 2024
Ответ дляМаруська Му
Удалено администрацией...
Агент Пинкертона• 17 декабря 2024
Ответ дляМаруська Му
Удалено администрацией...
Коко На Страже• 17 декабря 2024
Ответ дляАгент Пинкертона
Удалено администрацией...
Стыдно бывает только человеку с интеллектом.
Маруська Му• 17 декабря 2024
Ответ дляАгент Пинкертона
Удалено администрацией...
Звідки ви взагалі взяли що я в Європі?
Бо одна почула слово лідл? Правду кажуть що після війни треба всіх лікувати. Ось що за вікном авто бачу.
Коко На Страже• 17 декабря 2024
Ответ дляМаруська Му
Звідки ви взагалі взяли що я в Європі?
Удалено администрацией...
Маруська Му• 17 декабря 2024
Ответ дляКоко На Страже
Удалено администрацией...
Коко На Страже• 17 декабря 2024
Ответ дляМаруська Му
Удалено администрацией...
Хотя, нет. Уже поздно, не поможет.
Бринзолетта• 17 декабря 2024
Думаю,что без ветконтроля,хотя конечно интересно об этом продавца спросить. И если документов нет,то нужно вызвать полицию,а не на форуме гадать.
Хочу наколоти губи• 17 декабря 2024
Я там когда то купила...кнур, вонь была ужасная...купила много перед НГ и рождеством..жалко было, но отдали собакам, жесть то не реально
Электричка• 17 декабря 2024
Ответ дляМаруська Му
Бедронка-Лідл постійно акції на свинину 8.50-10 зл
Удалено администрацией...
Маруська Му• 17 декабря 2024
Ответ дляЭлектричка
Удалено администрацией...
Электричка• 17 декабря 2024
Ответ дляМаруська Му
Удалено администрацией...
Маруська Му• 17 декабря 2024
Ответ дляЭлектричка
Удалено администрацией...
Электричка• 17 декабря 2024
Ответ дляМаруська Му
Удалено администрацией...
Ну, то лікуйтеся, щоб було розуміння про що тема, а то якось ваші коментарі зовсім не в тему
Накладні мюслі• 17 декабря 2024
Ответ дляВстидаюся запитать
Несколько лет назад мама ездила пару раз за говядиной на Лесной, для собак, цена дешевле была чем в собачей лавке. Когда я варила, стояла вонидла, будто варила карбюратор авто, больше не брали
Там вообще говядины нету,только свинья,то продавец так говорит,сто говяд а народ верит