Просто Фіфа• 17 декабря 2024

Сьогодні співбесіда, хвилююсь дуже

15 років не була на співбесідах, роботи змінювала, але переходила тому що кликали
А зараз сама справжня співбесіда. Я хвилююсь до тремтіння. Нічого не станеться якщо не візьмуть, я працевлаштована, але страшно дуже
Підтримайте)
Розкажіть про свої успішні співбесіди
Нога на ногу• 17 декабря 2024
Так,все буде добре.Розумію,що хвилювання,бажаю вам успіху.
Життє Бентежне• 17 декабря 2024
Вы где вообще живете? Если в Украине, тогда понимаете что собеседование это формальность. Берут своих, а собеседование для галочки.
автор Просто Фіфа • 17 декабря 2024
Ответ дляЖиттє Бентежне
Підтримали 😅

Не важливо як складеться, цей етап всеодно потрібно пройти
После шести ни-ни• 17 декабря 2024
Це не вони вам потрібні, а ви їм.
З таким настроєм і йдіть.
Успіху вам!
Баба на горошині• 17 декабря 2024
Не хвилювайтесь, все буде добре!
Удачі!
Життє Бентежне• 17 декабря 2024
Ответ дляПросто Фіфа
Підтримали 😅

Я до того, що не розраховуйте особливо. Все заздалегідь вирішено.
автор Просто Фіфа • 17 декабря 2024
Ответ дляЖиттє Бентежне
Знаю що вакансія реальна, людину дійсно шукають
Підкажіть а очікувану зп варто називати ? Чи в них всеодно є сума вище якої вони не підміняються
Вільний митець• 17 декабря 2024
Автор, я чудово вас розумію. Зараз буду проходити купу співбесід, щоб в новій країні вийти на кваліфіковану роботу. Я для цього працювала і вчилася по ночам. І проходити співбесіду треба англійською та іспанською. І я налаштована стукати в двері, шукати і пробувати, поки не вийде. Характер - це доля. Все у Вас буде добре, якщо ви знаєте чого хочете і налаштовані за це боротися. Ну і ситуація у вас не найгірша)
автор Просто Фіфа • 17 декабря 2024
Ответ дляВільний митець
Знаєте, чим ближче до діла, я запитую себе чому тобі не сидиться)
Спокійно собі, все відоме. Ні! Вирішила спробувати
А тепер хвилююсь
Вільний митець• 17 декабря 2024
Ответ дляПросто Фіфа
Звичайно, називати. Я називаю мінімум плюс 30-40% від актуальної зп, щоб компенсувати всі затрати часу і дискомфорт, пов´язані з новою роботою. Але я це і роблю заради грошей і кар´єри.
Вільний митець• 17 декабря 2024
Ответ дляПросто Фіфа
А тепер хвилююсь
Мені теж страшно, але я поставила ціль і йду до неї. Зп в Україні в мене 50 000-60 000 грн. Працюю онлайн з Іспанії. Для мене це мало. Тому на всіх зустрічах кажу, що хочу 2000 євро. Подивимося
Мороженная курица• 17 декабря 2024
Зараз дефіцит професійних кадрів. Якщо ви гарний спеціаліст - велика вірогідність, що вам запропонують роботу.
В будь-якому разі, досвід співбесіди буде для вас корисний в наступних пошуках, ви вже будете знати як краще підготуватись.
Чому ви так переживаєте, якщо працевлаштовані? Можуть не тільки вас не вибрати, а і ви можете зрозуміти, що ця робота не те, що ви хотіли чи уявляли собі. Ви також маєте зробити вибір, влаштують вас умови чи ні.
автор Просто Фіфа • 17 декабря 2024
Ответ дляМороженная курица
Не попробую - не дізнаюсь
Життє Бентежне• 17 декабря 2024
Ответ дляПросто Фіфа
Увагу загостріть на обов´язках, вимогах та компетенціях. Прослухайте, витримайте паузу. Поспішати зі своїми очікуваннями та бажаннями не треба. Якщо будуть питати не соромьтесь ставити зустрічні питання про роботу. Щоб оцінити за що саме варто обгрунтовувати свою вимогу по зп.
автор Просто Фіфа • 17 декабря 2024
Ответ дляВільний митець
Ви говорите про чисту суму? Неоподатковану?
Несемо світло разом• 17 декабря 2024
Ответ дляПросто Фіфа
Я когда устраивалась 10 лет назад, называла свою сумму, это же я свои услуги продаю. Поставили именно эту зп. До меня девочке платили гораздо меньше.
Так что не продешевите.
П.с. тоже предстоит скоро, прошлая работа уже отжила свое. И тоже немного волнуюсь :)
автор Просто Фіфа • 17 декабря 2024
Ответ дляНесемо світло разом
Так что не продешевите.
Я навіть не знаю рівня цін на ринку (щоб не продешевити)
Працювала в одній сфері 15 років, де зп не особливо відрізнялась
Несемо світло разом• 17 декабря 2024
Ответ дляПросто Фіфа
Посмотрите примерно в резюме на ворде или работа.юа, кто сколько просит. Хотя бы +-
Либо в вакансиях тоже сколько предлагают в среднем
Вільний митець• 17 декабря 2024
Ответ дляПросто Фіфа
Чому? Я говорю, скільки маю і хочу мати на руки. Податки - це не моя зона відповідальності
ВільнаНазавжди• 17 декабря 2024
Автор, як пройшла ваша співбесіда? Розкажіть.
автор Просто Фіфа • 17 декабря 2024
Ответ дляВільнаНазавжди
Пройшла нормально, але я туди не піду 😅
Була кращої думки про компанію
Королева спама• 17 декабря 2024
Ответ дляВільний митець
я теж в пошуку вже 6 місяц, мала вже десь 30 співбесід, але поки відмови. Мотивації вже нема ніякої, але треба стукатися в усі двері.
Вільний митець• 17 декабря 2024
Ответ дляКоролева спама
Все буде добре. Ваше вас знайде. Обнімаю)
Королева спама• 17 декабря 2024
Ответ дляВільний митець
дякую, вже почада вчити місцеву мову щоб може хоч у супермаркет можна піти, але все ж таки хотілося б по своєму профілю, бо маю багатий досвід та 2 інозмені мови. В Україні настільки невеликі зп пропонують, аж страшно.