НичеНипанимаю• 17 декабря 2024
Чи варто інвестувати в навчання, якщо немає впевненості у результаті?
Каяспер• 17 декабря 2024
В мене не така ситуація, але все ж.... чи зможе син отримати диплом в Україні по довіреності через 3 роки, навчаючись платно, але дистанційно з Європи
Детские_Будут?• 17 декабря 2024
Ответ дляБорода
Як можна знати результат не спробувавши?
Ну, может, человек учится на парихмакера/мастера маникюра и понимает, что он криворукий рукожоп и крутым профи он априори никогда не станет.
Борода• 17 декабря 2024
Ответ дляДетские_Будут?
Якщо вже розуміє то да.
Дама-мадама• 17 декабря 2024
Ответ дляКаяспер
И рыбку съесть и на ... сесть?
Мамкиня доця• 17 декабря 2024
Ну якщо двома словами без деталей - гарантій в житті взагалі немає. Єдина гарантія - що якщо не навчатися і нічого не робити, то гарантовано нічого не вийде. А от щоб усе вийшло - має дуже багато факторів скластися
Играю у края• 17 декабря 2024
Дуже проста схема
Якщо ви спробуєте щось зробити - є варіанти
Результат +
Результат -
Якщо ви нічого не зробите - варіант
Результат -
Результат +
Результат -
Якщо ви нічого не зробите - варіант
Результат -
Наша взяла• 17 декабря 2024
Ответ дляКаяспер
Навіщо? Чи не краще отримати вищу освіту в Європі?
Козяка-маляка• 17 декабря 2024
Ответ дляКаяспер
Скажут приехать и защищать диплом в Украине и всё.
Козяка-маляка• 17 декабря 2024
Ответ дляДама-мадама
И рыбку съесть и на ... сесть?
При чём тут это? Он платит деньги и учится платно, помогая тут преподам не протянуть ноги и хоть как то поддерживать систему образования.
ТрамвайGirl• 17 декабря 2024
Ответ дляИграю у края
Дуже проста схема
Результат +
Результат -
Якщо ви нічого не зробите - варіант
Результат -
Результат +
Результат -
Якщо ви нічого не зробите - варіант
Результат -
В другому варіанті є ще одна можливість - не витрачати час на те, що непрактично, а приділити увагу чомусь більш корисному. Тоді теж може бути результат в плюс.
Ms. Искренность• 17 декабря 2024
яке навчання? якщо якісь прикладні навички, то лишніми не будуть. А якщо це псевдо-навчання у якогось блогера ’як стати жінкою-лідером’, то навіть не починайте