Така бойова Я• 16 января в 10:32
Чи повинні підлітки працювати, щоб зрозуміти цінність грошей?
Викупана• 16 января в 10:34
Я вважаю так. Мій син після першого літа щоденної роботи повністю змінив свої погляди на гроші.
Катастрофа• 16 января в 10:34
Все со временем приходит.Мой вообще цену не понимал,сейчас как-то поаккуратнее.Попробуйте,но врядли куда-то возьмут.Мой порывался летом,не разрешила.Учиться-вот его работа пока
Якось так і живу• 16 января в 10:34
Я вважаю, що так. Зараз проживаю в Англії, тут більшість підлітків працюють, а деякі навіть мають платити батькам комунальні. Це допомагає зрозуміти, що гроші з неба не падають, плюс привчає до фінансової самостійності.
Пампушечка• 16 января в 10:35
Повинні - це точно ні
Якщо хочуть - так
Цінність грошей зазвичай діти починають розуміти, принаймні базові речі,коли ще в дитинстві отримують кишенькові гроші і вчаться ними розпоряджатися
Якщо хочуть - так
Оксана -1f11• 16 января в 10:35
Ответ дляЧавонадо
Да, моя работает с 14
( подрабатывает)
Цікаво, якщо можна, скажіть де саме може працювати дівчинка 14 років, в мене така
ПлакалаВАвто• 16 января в 10:36
Я думала что да, пока дочка не забила на учебу, почуствовав вкус личных денег в том количестве. Сейчас уже не знаю что будет с поступлением
Чавонадо• 16 января в 10:38
Ответ дляОксана -1f11
Не в Украине. Разносит рекламу, домой привозят тачку прицеп с рекламными газетами и список адресов почтовых ящиков ( радиус 2 км).На такой работе работают только подростки. Можно брать несколько маршрутов в неделю
НеВРотик• 16 января в 10:40
Двозначна ситуація. Я в свій час не працювала, а треба було. Навчилась би з людьми взаємодіяти, стала б самостійніша, сміливіша, цілі б з´явилися. А з іншого боку, у знайомих донька пішла рано працювати, вирішила, що навчання доходу не приносить, можна і не ходити. Легкі гроші, проста робота сьогодні, то і не треба напрягатись, щоб вчитись і мати більше завтра
Йосип_молодий• 16 января в 10:40
Так,багато знайомих і друзів сина почали з 16 років,це мотивує.Приходить розуміння цінності праці і набутого досвіду.
Аль де Барановна• 16 января в 10:41
Ответ дляПлакалаВАвто
І у нас так було. Син почав добре заробляти і кинув навчання в університеті. А ми вже не мали тих матеріальних важелів, якими можуть скористатися батьки, бо гроші у нього і так є)))
НеВРотик• 16 января в 10:43
Цінність грошей формують батьки з самого раннього віку. Не обов´язково чекати підліткового віку і йти на роботу
Некомильфо• 16 января в 10:48
пример не про деньги, а про ценить
раньше всегда по дому все делала я, с определенного возраста мытье посуды перешло на старшего
как то приходит со школы, как подлетит ко мне, прижал сильно и аж дрожит - спасибо тебе
стою смотрю, не пойму в чем дело
- ты помыла посуду вместо меня, спасибо большое
помню этот момент долгие годы
разве кто то раньше обнимал за посуду - да никогда
стою смотрю, не пойму в чем дело
помню этот момент долгие годы
Так точно!• 16 января в 10:52
Ответ дляПлакалаВАвто
Сложная ситуация, тут надо золотую середину, но это ж подросток - максимализм и жизнь одним моментом, это примета возраста, у кого сильнее, у кого меньше выражено.
Такие люди или становятся очень успешными в своем выбранном деле, или - что увы чаще, всю жизнь ’не знаю кем буду когда вырасту’, и перебиваются по-всякому, хватаются за разное, новое, так и не сделав карьеру.
Если получится ей объяснить, что есть нехилая вероятность, забив на образование, всю жизнь болтаться, как кое-что в проруби, и лучше иметь гарантированный вариант заработка - работу по профессии, если что-то пойдет не так, да и вообще вышка это не только профессия,это общее развитие, это иное мышление, и никогда образование лишним не было, даже если потом не работаешь по специальности
Оксана -1f11• 16 января в 11:02
Ответ дляЧавонадо
Дякую, ми в Україні
Фантазерша• 16 января в 11:14
Мой как летом поработал, то совсем по другому не только к деньгам, но и ко мне относиться начал.
Міняйловна• 16 января в 11:21
Мій спробував.
Сказав, що така робота важка і нецікава (на складі).
І що такий досвід стимулює краще вчитися.
Невгамовна сила• 16 января в 12:16
Ответ дляЧавонадо
Это в какой стране такое?
Невгамовна сила• 16 января в 12:19
Имхо, да, должны.
Во Франции, например, в 3-ем классе (наш 9-ый), у детей есть неделя стажировки, по итогам которой надо написать и защитить проект. Вот тут и приходит понимание, что надо учиться, чтобы не работать руками (большинство находят стаж именно на низкие позиции)
Старшая работает с 18-ти лет
Брюнетка в Мармеладе• 16 января в 12:56
Живу в Польщі. Донька вчиться у ліцеї і працює з 16 років. Зараз їй 18. Купила собі смарт годинник, який хотіла. Косметику, частково одяг сама купує. Я не змушувала її працювати. Вона сама хоче. І я її підтримую в цьому. Якщо дитина хоче працювати, то це супер.