Зоряний Шлях• 17 декабря 2024

Как взять себя в руки и наконец-то похудеть?

Добра всем!• 17 декабря 2024
Почніть з невеличких кроків, мені так легше, я прибрала перекус булками і бутербродами між обідом та вечерею, замінила на фрукти, почала намагатися ходити хоча б 8-10 тисяч кроків і 3 рази на тиждень займаюся онлайн з тренером по пів години. Потихеньку худну, мені швидко і не треба і не страждаю від жорстких обмежень.

автор Зоряний Шлях • 17 декабря 2024
Ответ дляБалаболка
Я про інші радощі крім їжі. Поїздки, гарні речі і т.ін. і радощі від їжі також. Якщо радує смажена картопля і лосось. На лосось грошей нема. А інше не радує. Або банани і сухофрукти, які досить калорійні. Не хочу сперечатися. Якби було все просто - всі були б стрункі.
Оселедець чим вам не вгодив?
автор Зоряний Шлях • 17 декабря 2024
Ответ дляЯ б такое не носила, но продаю
якщо дійсно обмежений фін.ресурс, як правило, в харчуванні відстутнє харчове сміття і не дуже той погладшаєш
Шоколадку або булку по 15 гривень може дозволити собі навіть бомж
Балаболка• 17 декабря 2024
Ответ дляЯ б такое не носила, но продаю
Людина їсть батон з вареням. А не креветки з овочами. Ви дивні.
Балаболка• 17 декабря 2024
Ответ дляЗоряний Шлях
Оселедець чим вам не вгодив?
Мені вгодив. Але радість і задоволення - це інше. Як я сказала доньці, що я можу не їсти багато чого. Але я не стану любити те, що не люблю. А люблю я калорійну їжу.
автор Зоряний Шлях • 17 декабря 2024
Ответ дляБалаболка
В оселедці також багато калорій
Ласую колобками• 17 декабря 2024
Ответ дляБалаболка
Ну тоді обирайте. Або любов до калорійної їжі та товсті боки. Або гарна фігура і обмежене харчування. По іншому ніяк

Балаболка• 17 декабря 2024
Ответ дляЛасую колобками
Так і є. Балансую)))
Я б такое не носила, но продаю• 17 декабря 2024
Ответ дляБалаболка
А для мене дивні Ви. Для мене батон - це харчове сміття, а варення просто так вона ж не з´їсть банку
Ответ дляЗоряний Шлях
кожного дня шоколадку нормальну? вона не коштує 15 грн. Булка - це харчове сміття
Ответ дляЗоряний Шлях
А Ви любите лише шоколадки і булки, більш нічого не їсте? У Вас улюблена низькокалорійна їжа?
Вся така шо куди там• 17 декабря 2024
Ответ дляЛасую колобками
Ну ви ж розумієте, що всі оці вкусняшки коштують набагато дорожче ніж корисне харчування?
Я їм білок - гриби, яйця 10 штук, рибу (скумбрія, хек, мінтай), мясо (курятина), субпродукти (взагалі вигідно і багато білку- курячі серця, печінка куряча та свиняча, язик свинячий), сир 5 % на сніданок 500 грам на тиждень, та дві банки 300 гр грецього йогурта для сиру та заправок. Гарнір- сечовиця, дуже рідко гречка. Овочи - квашена капуста в основному зараз. Це на тиждень. Що з цього дорого?
Авокади, червоні риби не купляю. Сири теж. Цукри та до чаю зась. Фрукти дуже обмежено (яблуко, груша, мандарин 1 раз в день)
яйця 10 штук це в тиждень?
автор Зоряний Шлях • 17 декабря 2024
Ответ дляЛасую колобками
Жиза
автор Зоряний Шлях • 17 декабря 2024
Ответ дляЯ б такое не носила, но продаю
Ні,я відповіла трму користувачу,який стверджував,що немає дешевих смаколиків калорійних,що вони всі дорогі!!!!!!
Просто Фіфа• 17 декабря 2024
Ответ дляЛасую колобками
Скільки зайвої ваги? Якщо мова йде не про 1-2 кг, то раджу здати кров на індекс Нома (глюкоза/інсулін). І результати вас швидко змотивують передивитися харчування.
Це правда. Моя сусідка здала цей аналіз. І сіла на дієту, на якій їсть більше, ніж раніше. Але без перекусів і виключили деякі пролукти. Хоч вона і не була товста, але помітно схудла. Дуже гарно виглядає. Теж хочу здати цей аналіз. Мені худнути не потрібно, але люблю солодке і мучне.
Просто Фіфа• 17 декабря 2024
Ответ дляДобра всем!
Краще перекуси зовсім прибрати. Тим більше фруктами
Бронетапці• 17 декабря 2024
Ответ дляПросто Фіфа
А без анализа нормально начать питаться нельзя?
Добра всем!• 17 декабря 2024
Ответ дляПросто Фіфа
Мені нормально і я люблю задоволення від життя отримувати, тому перекуси прибирати не хочу і не буду. Я вже давно перестала демонізувати продукти, їм все.
Просто Фіфа• 17 декабря 2024
Ответ дляБронетапці
Якщо в мене аналізи будуть в нормі, то навіщо вилучати солодощі? Зайвої ваги не маю.

автор Зоряний Шлях • 17 декабря 2024
Ответ дляПросто Фіфа
Я так харчуюся вже,тільки набираю далі,тому що накидуюся на їжу,як ненормальна.