Тишком нишком• Изменено 17 декабря 2024
Мужчины
Распинают друг друга на кресте, беременную кабанниху таскают за комбайном и отрубают ей лапы со смехом. пускают ракеты и щахеды по мирным жителям Украины. Хотят оставить нас женщин без света и воды зимой. пьяные 17 летки убивают маленьких девочек и через день хвастаются о связях папы в инсте.
Мечтаете ли вы о мире без мужчин . Хотя бы чтоб сегодняшнего дня они ВСЕ исчезли?
Результат:
вже голосів:
183 (78.88%)
нет
49 (21.12%)
да
Апофиозная• 17 декабря 2024
Ответ дляБорець за гаманець
Ви росли в повній сімʼї ?
Тато був ? Любив вас ?
Був. Любив (начебто).
Хвильоватиша• 17 декабря 2024
Ответ дляЗамрійлива
Так, татусі і суспільство тут, як завжди, не при чому. Винуваті жінки. М - мізогінія.
Ні мізандрія, в чистому вигляді у данні темі.
Запасная спина• 17 декабря 2024
Ответ дляДама с собачкой
странно, как так мужчины существовали несколько миллионов лет, а тут вдруг за 200 или 2000 внезапно исчезнут
У женщины появится ген, который сможет без мужика воспроизвести себе подобных. Вот они и крякнут за ненадобностью
Апофиозная• 17 декабря 2024
Ответ дляМалена Зорина
все что от Бога о любви
Убийцы и насильники тоже?
Не вмешивайте Бога в злодеяния людей, это их выбор.
Борець за гаманець• 17 декабря 2024
Ответ дляАпофиозная
Почему не происходит? Я ж не расспрашиваю их.
Тут би може не дивувалися якби це було би буденністю
Манка Я• 17 декабря 2024
Так в тому крайма є окремий розділ -жінки вбивці маніяки
З чого ви взяли ,що жінки святі?)
До речі жінки набагато більше вбили людей аніж хто інший,причина проста аборти ,це теж життя чиїсь мало бути
З чого ви взяли ,що жінки святі?)
Борець за гаманець• 17 декабря 2024
Ответ дляМайская киска
або при сильному технічному прогресі, до речі вчені вирахували, що чоловіки таки зникнуть як біологічний вид десь років через 200 чи через 2000, забула, слухала лекцію на цю тему Іллі Колмановського
Супер
Ще встигну прожити з чоловіками
Манка Я• 17 декабря 2024
Ответ дляЗамрійлива
У мене є сини і дуже важко зізнатися у тому, що чоловіки гарні як концепція, а по факту, світ без них став би набагато безпечнішим.
А як же жінки маніячки?
Розвідка Маші• 17 декабря 2024
Ответ дляАпофиозная
Я читала что качество спермы у них ухудшается, ее боездатность.
На ваш век качества спермы хватит. Это перспектива нескольких миллиардов лет.
Борець за гаманець• 17 декабря 2024
Ответ дляЗапасная спина
Жах
А народжуватися мають тоді тільки дівчатка ?
Ой , добре що зараз інакше
Борець за гаманець• 17 декабря 2024
Ответ дляМанка Я
З чого ви взяли ,що жінки святі?)
Плюс сто - вбивати беззахисних дітей це від доброти душевної
АнтиТанкист• 17 декабря 2024
Я все дитинство провела в селі у бабусі. Згадуючи та аналізуючи людей, яких я там бачила, роблю висновок, що кожен чоловік здатен вбити за певних обставин.
Хвильоватиша• 17 декабря 2024
Ответ дляМанка Я
А як же жінки маніячки?
Та нє, це не вони топлять своїх дітей, відрізають голову, чи наносять множинні ножові поранення власним чоловікам,з особливою жорстокістю
Борець за гаманець• 17 декабря 2024
Ответ дляАнтиТанкист
А жінка ?
Борець за гаманець• 17 декабря 2024
Ответ дляХвильоватиша
Жінки не вбивають своїх дітей ?
Хвильоватиша• 17 декабря 2024
Ответ дляБорець за гаманець
Жінки не вбивають своїх дітей ?
Вбивають, про це і мова. Якщо чоловіки частіше вбивають собі подібних, то жінки вбивають власних дітей. По різному фізично, психологічно, емоційно. Обох статей.
Замрійлива• 17 декабря 2024
Ответ дляМанка Я
А як же жінки маніячки?
Психічно хворі люди. Ще раз повторюю, є статистика і вона показує відсоток жіночих злочинів (особливо з попереднім умислом) і чоловічих. У випадку жінок, це скоріше виключення, які стверджують правило.
Манка Я• 17 декабря 2024
Ответ дляХвильоватиша
А як же іще горе матері?
Борець за гаманець• 17 декабря 2024
Ответ дляЗамрійлива
А скільки за рік жінки вбивають дітей ?
Замрійлива• 17 декабря 2024
Ответ дляБорець за гаманець
А скільки за рік жінки вбивають дітей ?
Скільки?
Апофиозная• 17 декабря 2024
Ответ дляМалена Зорина
аватарка у вас странная кому служите? Еще и выбор ставите
а что на аватарке? мне не видно аватарок
Борець за гаманець• 17 декабря 2024
Ответ дляЗамрійлива
Скільки?
На тисячу новонароджених припадає 250 абортів, тоді як у 2011 році таких втручань було 330 на тисячу. У 2023 році в Україні зробили 45,1 тисячі абортів.
Звісно якийсь відсоток - вади розвитку , але явно не 45 тисяч
Чесно брешу• 17 декабря 2024
Ответ дляРозвідка Маші
Скажите, вы не задумывались, почему с большинством женщин такого не происходит?
Уже и женщины виноваты? Мда. Если мужик себя ведет ужасно, виноват только он, никто больше
Тишком нишком
• 17 декабря 2024
Ответ дляМанка Я
З чого ви взяли ,що жінки святі?)
месячные это тоже потенциально чья то жизнь в унитазе
как и сперматозоид
Борець за гаманець• 17 декабря 2024
Ответ дляЧесно брешу
За вами теж бігають по району , лапають за жопу і стукають о другій ночі в двері ?
Апофиозная• 17 декабря 2024
Ответ дляРозвідка Маші
Та я не претендую. Я чет так устала от мужиков, что давно чайлдфри, асексуал, и может еще и в лесбухи уйду.
Замрійлива• 17 декабря 2024
Ответ дляБорець за гаманець
Ембріон не дитина. Казати, що не народжуючи дитину, жінка її убиває, це те саме, що стверджувати, що коли чоловік дрочить, він вбиває мільйони потенціальних дітей.
Борець за гаманець• 17 декабря 2024
Ответ дляЗамрійлива
Ви серцебиття плоду до 12 тижня життя не бачили ?