Квітка папороті• 17 декабря 2024
Пʼяна за кермо
Ненавиджу таких
Знайте я вас осуджую і ненавиджу
Ніколи такого не розуміла
Для вас окреме місце в пеклі
Ви дно, дніще
Знайте я вас осуджую і ненавиджу
Ніколи такого не розуміла
Для вас окреме місце в пеклі
Ви дно, дніще
мегамоСГ• 17 декабря 2024
До них не достукаєтеся
Мають бути покарання - в Польщі від нового року конфіскація авто і це
Мама Карло• 17 декабря 2024
у нас в місті, пару тижнів тому, п´яна за кермом збила хлопчика 13 років, на смерть. Хлопчик правила порушив, але водійка їхала швидко і навіть не загальмувала, можливо вижив, якщо вона встиигла б на гальма натиснути
На пів ставки• 17 декабря 2024
Их все ненавидят. Я если вечером выпила немного на следующий день за руль не сяду, реакция не та, а в состоянии алкогольного опьянения это вообще жуть.