Форточка• 17 декабря 2024
Які акції зараз в Рошен та до котрого числа?
Можливо є сайт, де їх можна дивитись?
А я з косою• 17 декабря 2024
Сегодня была. жилейные Джили по 110, Ко-ко -как яйца) цену не помню, Вафельные Коровка и шоколадки Лакми и другие с орехами
А я з косою• 17 декабря 2024
Ответ дляАнонім Перший
монбалан точно був ще на днях ,в тік ток є акції
Нету уже
Анонім Перший• 17 декабря 2024
Ответ дляФорточка
в мене немає тіктока, на жаль
просто в браузері дивіться
Анонім Перший• 17 декабря 2024
Ответ дляА я з косою
Нету уже
в Києві був ,може в вашому магазині закінчився саме
Масяня Я• 17 декабря 2024
Сегодня заходила, Одесса)
Монблана по акции уже нет, есть Ромашка, килограммовая упаковка кажется 169 грн, еще развесные Джелли, Ко-ко чоко, Winter dream и какие-то на вес батончики, кажется гранола
А у нас макарошки• 17 декабря 2024
Ответ дляАнонім Перший
Вже немає. Сьогодні заходила, то там Ромашка і Коко чоко по акції((
Анонім Перший• 17 декабря 2024
Ответ дляА у нас макарошки
сумно ,монблан це єдине що я ще можу там їсти ,бо мак червоний став наче грунт
А у нас макарошки• 17 декабря 2024
Ответ дляАнонім Перший
Так як і Монблан, нажаль. Вони змінили склад через дефіцит какао.
Анонім Перший• 17 декабря 2024
Ответ дляА у нас макарошки
вони вже роки 2-3 такі ,ще до какао .Але краще за все що є в рошені