Милота• 17 декабря 2024
Який краще кислотний пілінг?
Підкажіть, будь ласка, яким ви користуєтесь в домашніх умовах?
Читала відгуки про Biorepeel але у деяких було спровоковано висипання.
Милота
• 17 декабря 2024
Ответ дляА вот недавно
Холі ленд
Це ж крем? Був колись, не підійшов
Оно само купилось• 17 декабря 2024
Ответ дляМилота
Це ж крем? Був колись, не підійшов
Це назва торгової марки косметики
Блакитна устриця• 17 декабря 2024
Ответ дляМилота
Це ж крем? Був колись, не підійшов
Ні, у Холіленд є саме пілінгом (він вважається проф, не домашнім), краще за все 3-ка.
У Ординарі червоний пілінг не поганий.
ДеньгиНеСдаю• 17 декабря 2024
Высыпания после пилинга это нормально.
Вам с вашими знаниями лучше идти к косметологу
Милота
• 17 декабря 2024
Ответ дляДеньгиНеСдаю
Высыпания после пилинга это нормально.
Я робила кислотні пілінги в салонах і жодного разу не було висипання. Почервоніння і відшилушування, так і це нормальна реакція, але висипання не повинно бути.
ДеньгиНеСдаю• 17 декабря 2024
Ответ дляМилота
До что вы мне, дерматологу, рассказываете Должно не должно, смешно.
Ну-ну
Милота
• 17 декабря 2024
Ответ дляДеньгиНеСдаю
Ну-ну
Удалено администрацией...
Ошеламиссимо• 17 декабря 2024
Ответ дляМилота
Для меня лучший азелаиновый Симилдиет
жінка незаміжня• 17 декабря 2024
Пилинги подбираются не методом тыка, а по потребностям кожи, каждая кислота имеет свою направленность, точно так же, как и микс-пилинги имеют специфику.
Если Вам нужно просто отшелушивание, то берите энзимы или скрабы, нет - изучайте вопрос глубже
А вот недавно• 17 декабря 2024
Ответ дляМилота
Це ж крем? Був колись, не підійшов
Ні не крем, рідина, погугліть. Тут на сайті продають по мілілітрах