ХуАнита• 17 декабря 2024
Як часто ви дозволяєте собі купити парфуми?
Маю на увазі не пробник, а повнорозмірний флакончик.
Сьогодні купила собі вперше за 2 роки, але аж совість мучає, що можна було ці гроші відкласти чи витрати на щось корисне для дому.
А поговорить?• 17 декабря 2024
Ніколи за останіх пару років.Пігулки задовбали вже,їх тільки і купую
Аноним НаВсеГда• 17 декабря 2024
Я купила в этом году после долгого перерыва, но я вообще к ароматам достаточно равнодушна, а тут выбирала для дочки, и совершенно неожиданно для себя запала на монталь.
Кукарачка• 17 декабря 2024
Раз в 3-4 месяца минимум. Обычно чаще. Это моя слабость) отливает в практически никогда не беру( последние пару лет точно)
НеВРотик• 18 декабря 2024
Ответ дляА поговорить?
Нічого..так буває. Всьому свій час
Одужуйте скоріше!
А поговорить?• 18 декабря 2024
Ответ дляНеВРотик
Нічого..так буває. Всьому свій час
Одужуйте скоріше!
Дякую
Г@Л@В@ломка• 18 декабря 2024
Ответ дляАлесс
Ото цены
после 12 ночи цена изменилась, вчера было дешевле