Ясамаякрасивая)• 17 декабря 2024

Аборт це морально важко?

Відразу пишу я маю 3 дітей, від свого чоловіка всіх свідомо народили
Я не знаю та й не хочу знати як це на собі так би мовити
Зараз так трапилося по життю, підтримую дівчину після аборту, там склалася певна складна ситуація і вона без підтримки була, так вирішила.
Виникло питання:
Наскільки це морально важко з вашого досвіду, якщо до 8 тижнів?
Результат:
вже голосів: 74
33 (44.59%) Результат
16 (21.62%) Важко
10 (13.51%) Неважко
9 (12.16%) Були обставини, прийняла це
3 (4.05%) Щось середнє
3 (4.05%) Заглушила в собі емоції
Ванна Тазиковна• 17 декабря 2024
У всех разные болевые пороги, в том числе и душевные, моральные. Кому-то тяжело, грызет себя всю жизнь, кому-то как брови выщипать…
бювет_в_обед• 17 декабря 2024
Думаю, що для кожної жінки по-різному. Багато хто жалкує у зрілому віці, що так вчинили.
Блиск думки• 17 декабря 2024
Дивне запитання від дорослої жінки. Різні бувають ситуації в житті. Для мене це було величезним полегшенням, як би страшно це не звучало.
Невгамовна Бу• 17 декабря 2024
У меня был один аборт по медицинским показаниям. Сейчас был бы подросток, почти 14 лет. Вот сколько времени прошло, а отзывается. Сын или дочка, может мои глаза, может улыбка как у мужа. И между всем этим и тем что получилось только моё решение.
автор Ясамаякрасивая) • 17 декабря 2024
Ответ дляБлиск думки
Дякую вам за ваш досвід
Хочу ширше глянути на це, бо мій погляд вузький
Блиск думки• 17 декабря 2024
Ответ дляЯсамаякрасивая)
Дякую вам за ваш досвід
Воно вам треба…?
бювет_в_обед• 17 декабря 2024
Я колись працювала не в найкращому салоні краси. Майстри перукарі, манікюр, брови. Я там стільки історій наслухалась…
Для більшості дівчат-майстрів зробити аборт було, як покакати сходити. І жодна не мала постійних, довгих стосунків. Вагітніли від чоловіків-коханців. То я в житті вже нічому тепер не дивуюся.
Мовчу, але хочу• 17 декабря 2024
Яка причина аборту?
КротоТо• 17 декабря 2024
Дивлячись від кого дитина і чи це за показом...чи шо там? День і життя йде далі...
Анти-анонім• 17 декабря 2024
Ответ дляБлиск думки
Воно вам треба…?
Погоджусь з вами.

Також не зрозуміла, навіщо автору чужі емоції.
автор Ясамаякрасивая) • 17 декабря 2024
Ответ дляМовчу, але хочу
Яка причина аборту?
Заборонені стосунки
Мовчу, але хочу• 17 декабря 2024
Ответ дляЯсамаякрасивая)
Заборонені стосунки
Завагітніла від коханця?
автор Ясамаякрасивая) • 17 декабря 2024
Ответ дляАнти-анонім
Погоджусь з вами.

Відчуваю що важко спілкуватися як раніше
Бо дійсно я як з іншої планети
Та й обговорювати чужі історії тут не хочу
Всім дякую що відписалися
Анти-анонім• 17 декабря 2024
Ответ дляЯсамаякрасивая)
Бо дійсно я як з іншої планети
Всім дякую що відписалися
Автор, щоб когось підтримати, не обов´язково проводити такі досліждення, як у вас. Краще почитайте в інтернеті, як можна підтримати людей.

Таке відчуття, що ви хочете влізти в душу тій дівчині.
Ви така вся позитивна. Як ви самі сказали, як з іншої планети.

Краще не чіпайте ту дівчину.
Чомусь у мене негатив від вашої теми.

Дослідження якесь придумали. Для вас відповіді на питання, це як розвага.

Це моя думка.
СКИБИДЫШь• 17 декабря 2024
Ответ дляЯсамаякрасивая)
Дякую вам за ваш досвід
Иногда судьба дает человеку возможность на собственной шкуре прочувствовать ту или иную ситуацию. Поэтому не нужно вам это, «шире посмотреть».
Сало не люблю• 17 декабря 2024
Мне не было тяжело
автор Ясамаякрасивая) • 17 декабря 2024
Ответ дляАнти-анонім

Краще не чіпайте ту дівчину.
Чомусь у мене негатив від вашої теми.

Це моя думка.
Краще подумайте чому ви зараз агресивно пишете. Негатив це про вас.
А так дійсно немає ресурсу підтримувати у мене. Я вже все написала у попередній відповіді
Застряла• 17 декабря 2024
Мені було важко, була запланована вагітність рік нічого не виходило і завмер плод. Зараз у мене є вже син, але другу дитину не потягну і якщо так вийде що завагітнію то можу наважитись на аборт. Діти це дуже відповідально і складно і вони мають бути бажані.
Заздрість то погано• 17 декабря 2024
Жодного разу не робила і мабуть ніколи б не наважилася.З трьох дітей одна незапланована,коли дізналась,що вагітна -був шок перші 5 хвилин,але навіть в думках не було позбавитися дитини і я дякую долі,що в мене є ця дитина.Не уявляю свого життя без неї .
Заздрість то погано• 17 декабря 2024
Ответ дляЗастряла
Бажані не завжди = заплановані.Моя третя дитина бажана з перших днів вагітності,але ми її не планували.
Заздрість то погано• 17 декабря 2024
А ще маю знайому,яка планувала з чоловіком дитину,бо так треба,бо всі народжують,бо їм вже за 30.Спланували,народили,але для неї дитина так і не стала бажаною,материнський інстинкт так і не прокинувся.
Застряла• 17 декабря 2024
Ответ дляЗаздрість то погано
Ну правильно, аборт можна зробити до 12 тижня і можна вже визначитись чи бажаєш ти цю дитину, бо якщо ні, то ті діти ростуть потім як трава, самі по собі. Купа таких прикладів у знайомих.
ПлюшкамиБалуюсь• 18 декабря 2024
Ответ дляНевгамовна Бу
У меня тоже по мед. Не отзывается. Просто умом понимаю, что ничего хорошего бы не было, причём никому хорошо бы не было.
Айпишница• 18 декабря 2024
А чому не використовувати контрацепцію? Це так важко?
Для мене аборт - гріх, це таке ж саме вбивство, вбивство ні в чому невинної душі, яка могла би жити, але якась вибачте «клуша» керувалася більше пристрастю, а не здоровим глуздом.
Айпишница• 18 декабря 2024
Ответ дляЯсамаякрасивая)
Заборонені стосунки
Аж смішно:) Заборонені стосунки - це не стосунки. Розуму немає у цієї дівчини і все.
Ужгород• 18 декабря 2024
Ответ дляАйпишница
Сама дивуюся. Більшість знайомих використовують ППА і запевняють, що це надійний метод. І це люди 30+ років 🤦
Для мене секс без презервативу або КОКів недопустимий.
Будьте так ласкаві• 18 декабря 2024
Дуже важка тема.Мені було дуже важко це пережити морально, з´явилось купа страхів і постійне відчуття провини, не могла спати і їсти нормально десь біля двух років.
S-V-T• 23 декабря 2024
Це як пережити похорон власної дитини, але гробик не видали