Я Вас не боюся• Изменено 18 декабря 2024

Кто давно не работал, но потом решил начать, какую работу нашли?

Долго искали?
Если вам 35+, было ли это проблемой?
Путающаяся• 18 декабря 2024
Повернулася , де і працювала. В банк. 6 років не працювала.
неДоЖиру• 18 декабря 2024
Решить начать и начать не одно и тоже))
Аристократка-тунеядка• 18 декабря 2024
На виробництві. Клеїла коробки.
Метровий сантиметр• 18 декабря 2024
Бухгалтером я к і н років тому(
автор Я Вас не боюся • 18 декабря 2024
Ответ дляМетровий сантиметр
Бухгалтером я к і н років тому(
Вам не подобається ця робота?
Метровий сантиметр• 18 декабря 2024
Ответ дляЯ Вас не боюся
Вам не подобається ця робота?
Мені і раніше вона не дуже подобалася. Але це те що я могла швидко відновити хоч на мінімалку і не треба сидіти в офісі
Та_все_ок_будет• 18 декабря 2024
Ответ дляМетровий сантиметр
Мене теж взяли бухгалтером. Але тут камєнний вже. Багато паперів, документів ... Ось знову безсоння через то все
Метровий сантиметр• 18 декабря 2024
Ответ дляТа_все_ок_будет
Не беріть то близько до серця бо буде невроз. Робота на роботі. Я працювала багато років. Потім перерва і зараз знову, працюю і забуваю
Та_все_ок_будет• 18 декабря 2024
Ответ дляМетровий сантиметр
Я розумію це, але не можу з собою справитися. Стараюся вивчити все що треба для роботи (не працювала толком з початку вторгнення... а тут пропозиція, робота така для мене нова)...і наче все просто, а от купа паперів ... В нас так не було, але то був мирний час і підприємство з сучасними технологіями, іт системами, а тут 90ті роки мин століття ще
Редисочка• 18 декабря 2024
Ответ дляТа_все_ок_будет
я тоже попала на машину времени назад(
Метровий сантиметр• 18 декабря 2024
Ответ дляТа_все_ок_будет
А відностеся до цієї роботи як до тимчасового етапу навчання. Але я вас розкмію(. Удачі і міцних нервів!