Муркошечка• 18 декабря 2024
А що б ви були раді отримати в подарунок від таємного санти?
Не гроші
Да, я блондинка!• 18 декабря 2024
комп, павербанк и все в таком стиле.. у меня нет этих вещей.
Муркошечка
• 18 декабря 2024
Ответ дляДа, я блондинка!
Багатий у вас санта)
Ласунка• 18 декабря 2024
Ответ дляМуркошечка
Невеликий. По типу носочків
Крем для рук/тела, гигиеническую помаду или гель для душа, панеттоне с шоколадом. Это то, что точно мне пригодится
ЯблокоРаздора• 18 декабря 2024
Ответ дляМуркошечка
Невеликий. По типу носочків
50 гривень? Суму написати можете? Може там максимум шоколадка якась під бюджет підпадає
Айпишница• 18 декабря 2024
Рушничок новорічний, крем для рук, бальзам для губ, чашку новорічну, фігурку (сніговик, санта, олень і т.п.) або щось інше з декору (сніжний шар, автомобіль, ялинка і т.п.) носочки волохаті новорічні, сироп до кави, набір цукерок або пряників ручної роботи, свічку або набір свічок, можливо якийсь кухонний/барний девайс (штопор наворочений, ніж-овочечистка, набо дощечок і т.п.)
Все буде Україна• 18 декабря 2024
На работе? В прошлом году мне подарили новогоднюю кружку полную рафаэлок и ёлочную игрушку. Мне понравился этот подарок от коллеги.
из_под_тишка• 18 декабря 2024
Я б хотіла білу красиву чашечку з блюдцем і аромадифузор для дому. Такі наче дрібниці, але постійно не вистачає на таке грошей