Щаслива Я• 18 декабря 2024
Если мужчина за месяц встречаний два раза сказал "я не богат"
первый раз сказал при первой встрече, второй раз написал в сообщениях после двух недель встреч. я ничего не сказала, но для меня странно что мужчина ткое говорит. Что он хотел этим сказать? как считаете
Мафиозная• 18 декабря 2024
Ответ дляЩаслива Я
52 года, женат не был. говорит не везло с женщинами
А Вам сколько лет?
Мафиозная• 18 декабря 2024
Ответ дляЩаслива Я
И Вас можно порадовать и добиться Вашего расположения просто подарив Вам чашку и носки?
В 17 лет - простила бы. В 39 это уже дико
Щаслива Я
• 18 декабря 2024
Ответ дляМафиозная
ну он слышит меня и помнит все нюансы. он дарит все то о чем я говорила что мне надо
Мафиозная• 18 декабря 2024
Ответ дляЩаслива Я
Вы говорили ему что у Вас нет чашки и носков?
Щаслива Я
• 18 декабря 2024
Ответ дляМафиозная
ну сказала что хочу большую чашку для чая, подарил. носки определенные, купил
Коли мовчу- приємна жінка• 18 декабря 2024
Ответ дляМафиозная
За 2 месяца встречаний норм.
Белая и пушистая• 18 декабря 2024
Мене б напрягло 52 рочки і не був жонатий, а не богат, у порівнянні з цим, то таке
Полюю на дрони• 18 декабря 2024
Проблема не в грошах явно. У нього хоч стоїть? На презики є гроші?
У мене один забезпечений пропонував стати його коханкою. Попросила нормальний вібратор. Все... лише пише іноді, злякався), бо жадібний
Щепотка_совести• 18 декабря 2024
Він хотів сказати,що не багатий.Певно мова була про фінанси чи трати.Я теж не багата,ніякого подвійного змісту не бачу
Щаслива Я
• 18 декабря 2024
Ответ дляПолюю на дрони
с писюном не очень. мягкий( это для меня минул номер 1
презики не используем.
ПодругаМужа• 18 декабря 2024
Ответ дляЩаслива Я
Кружка, пижама, ночнушка, чулки, носки))
А я посмотрела недавно - пижама хб польская 1500грн - это не дешево, между прочим, а трусы 600грн... так что...
ПодругаМужа• 18 декабря 2024
Ответ дляЩаслива Я
потому что отношение ко мне идеальное. у меня впервые такой мужчина
Жлоб впервые?
Щаслива Я
• 18 декабря 2024
Ответ дляПодругаМужа
пижаму он подарил за 30евро. тезенис
ПодругаМужа• 18 декабря 2024
Ответ дляФізик-ядерщик заочно
Это прекрасно. Но ему-то это зачем сообщать? 99% мужчин и так себе цены не сложат.
Это верно
ПодругаМужа• 18 декабря 2024
Ответ дляЩаслива Я
презики не используем.
Ужас
Деловитая• 18 декабря 2024
Ответ дляЩаслива Я
Боже, зачем Вам дед??? Мне 40, сходила на свидание с мужчиной 47 - не смогла целоваться, старый. Лучше младше смотреть
Деловитая• 18 декабря 2024
Ответ дляЩаслива Я
презики не используем.
Обоже. Зачем такой.
Санта Барбара• 18 декабря 2024
Ответ дляЩаслива Я
презики не используем.
Ага потому что с презервативом вообще упадет… ну такое себе если честно. Мне 41, чтобы быть с 52 летним полуимпотентом носков маловато будет
А Я Самая Самая• 18 декабря 2024
Ответ дляУкраїнська зірочка
Например какие?
Бульйонний кубік чи фанерного тигра? За мотивами двох сусідніх тем
Я шалунья• 19 декабря 2024
Признаки того,что он жадный.Либо не жадный,но вы для него не стали той самой,на кого хочется тратить деньги.
ГоловнаЯ• 19 декабря 2024
Ответ дляЩаслива Я
Меня бы лично это насторожило. Все женщины не могут быть не такие)
Ответ дляЩаслива Я
😆😆 Добре, що хоч не закидав вас плюшевими ведмедиками. А ще у нього з математикою погано. Замість цього барахла можно було на ту ж суму вже більш менш нормальний подарунок зробити. Кружка і шкарпетки це взагалі топ 😆
Ответ дляКоли мовчу- приємна жінка
За 2 месяца встречаний норм.
Ви що, прикалуєтеся? 😆 А через два роки він нарешті на сраний айфон розщедриться, ще й певно з таким видом начебто автору весь світ під ноги поклав? Мущіна мрії, що тут скажеш 😆 У перший же місяць зустрічей вже повинен бути хороший недешевий подарунок, ще до сексу до речі. Більш менш нормально це сумка якась недешева, сапожки, щось крупне з одежі (не ночнушки і піжамки, а пальто, наприклад, чи хороше дороге плаття), хороші духи. Більш щедрі дарять айфон, ювелірку, ноутбук. І це я звісно не про багатих чоловіків кажу, про забезпечених або середнього рівня, не олігархів. Але за два місяця зустрічей, ще й з сексом скоріш за все, це подарунки ’на відчепись’, для відмазки, типу на тобі кучу біжутерії замість золотих сережок, зате подарунків більше, будемо брати кількістю, а не якістю! 😆 Коротше, автор, якщо у перший місяць зустрічей і ще до сексу мужик не сподобиться на нормальний подарунок особисто для Вас, шліть його куди подалі, це містер жлобс звичайний. Квіти-ресторани це красиво, але це просто спільні розваги і їжа. Корм і віники, котрі зав´януть через 3 дня, можуть задовольняти лише дешевок, а жінка не повинна бути дешевим задоволенням, хоча і не повинна звісно розорювати чоловіка.
Ответ дляЩаслива Я
Ще б пак, розумна жінка ще в перший місяць жлоба розпізнає і відшиє, а Ви на нього ще стільки часу витратили. Чашка, піжамка, носки... Ще й напівімпотент🤦♀️... Морок. Мужло-барахло воно і дарить барахло, автор.
Коли мовчу- приємна жінка• 20 декабря 2024
Ответ дляКітті_
Дякую, я зоч посміялася) добре, що я сама себе забезпечую і мені точно не потрібні сапожки або айфон)