Яйцеголовая• Изменено 18 декабря 2024
Коменти подруги, стосовно моєї фігури
У нас на роботі поміняли форму, видали верх у вигляді худі оверсайз, а я ще часто вдягаю широкі штани, тому, що мені в них комфортно. Подруга, що зі мною працює вже кілька разів каже: ’тобі ця форма не личить’, ’ой, щось ти схудла і в тебе вже не пісочні часи’, ’в тебе вже немає фігури, що була раніше’. Це вона просто відверта така?
Яйцеголовая
• 18 декабря 2024
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
И чего вы молчите?
Я їй казала, що яка їй різниця, просто вдяглась в оверсайз. А вона: ну так, ну так
Мушля з Криму• 18 декабря 2024
А у неї яка фігура? Підколіть добряче у відповідь, швидко заткне свого писка!
Яйцеголовая
• 18 декабря 2024
Ответ дляМушля з Криму
Є трохи ваги зайвої
Фіфачка• 18 декабря 2024
То тьотя токси, скажите ей, что похудели, потому что ваш молодой страшно богатый любовник не даёт вам спать по ночам😁
БЦАшка• 18 декабря 2024
Це пасивна агресія, здається, називається
Почитайте коменти психологів, як на таке відповідати
Залізна пані• 18 декабря 2024
Как вы можете общаться с такими кончами? Вы себя хоть немного любите, уважаете?
Яйцеголовая
• 18 декабря 2024
Ответ дляБЦАшка
Я намагаюсь не сприймати її слова, але не можу зрозуміти, яка їй різниця до моєї фігури
Яйцеголовая
• 18 декабря 2024
Ответ дляЗалізна пані
Не люблю, тому так вийшло
БЦАшка• 18 декабря 2024
Ответ дляЯйцеголовая
Автор, якщо ви тут задали питання, то ви переймаєтеся тим, що каже ваша «подруга». Я б мінімізувала з нею спілкування
Залізна пані• 18 декабря 2024
Ответ дляЯйцеголовая
Не люблю, тому так вийшло
Пройдитесь по ее внешности и закройте рот этой хабалке. Не молчите
Яйцеголовая
• 18 декабря 2024
Ответ дляЗалізна пані
Я навпаки часто їй роблю компліменти, та не лише їй, не люблю комусь вказувати на недоліки
Мамаша в бигудях• 18 декабря 2024
Недавно зустріла сусідку , вона мені каже : щось ти все худієш в худієш мабуть вже 40;кг ? А молоком дитину не годуешь?? ( двох діток вигодувала , при своїх 50 кг ) А я така вже зла, надоїло !
Кажу їй ,А Ви все ростите та ростите ,кожен раз все більше в більше , а я все худію і худію і все це з усмішкою ! Перестала мене чіпати .
П.с потім кажуть що худі злі😀😀😀
Мальчижка• 18 декабря 2024
Ответ дляЯйцеголовая
зависть
Мальчижка• 18 декабря 2024
Ответ дляЯйцеголовая
я тоже предпочитаю быть теплой в общении, но есть люди, которые этого не ценят и садятся на голову
Джага-джага• 18 декабря 2024
Ответ дляЯйцеголовая
Є трохи ваги зайвої
Автор, а вы не понимаете , что это зависть ?
Яжбоматуся• 18 декабря 2024
Ответ дляЯйцеголовая
Є трохи ваги зайвої
То скажіть, радій, що форма не в обтяжку з міні) ще раз таке почую, запропоную керівництву додати жіночності в образ, і ржати вже будуть з тебе, при чому всі
Яжбоматуся• 18 декабря 2024
Ответ дляПросто каралева
Вона це каже, бо бачить, що вас це чіпляє.
Так, просто ігнор цих речень, і вона буде виглядати як зациклена самошедша)
Яжбоматуся• 18 декабря 2024
Або просто раз спокійно сказати, Валя, давай кожен буде займатися своєю фігурою, і перевести тему. Наприклад, які її улюблені вправи щоденної ранкової гімнастики)))
БезПаспортаНеПродаю• 18 декабря 2024
Поблагодарить за комплименты , и пожалеть , она же просто дико завидует тому что вы похудели.
ВыФсеВрете• 18 декабря 2024
У мене колеги такі, що навіть, коли ти набрав +10, скажуть, що класно виглядаєш, схудла, нова зачіска і т.д.