Сокодавка ще та• 18 декабря 2024
порушення сну після інсульту
Людина похилого віку (90 років). Після інсульту паралізувало ліву половину тіла, лежачий. Спить короткими уривками, кожні 15-20 хвилин прокидається, когось кличе, свідомість вже сплутана, забуває де він, чому не може встати... Вдень ще з цим справляємось, але ж якби хоч вночі спав... В кого була така ситуація, як справлялися? Легкі снодійні не допомагають взагалі.
Щаслива Я• 18 декабря 2024
так невролог должен вам выписать или левана или атаракс или еще что-то
ЗаведУющая• 18 декабря 2024
У меня отец 58 лет. Парализована правая сторона полностью, речи практически нет. Отдельные слова. Так вот мама тоже жалуется, что ночью спать не даёт, то сесть помочь зовёт, то в туалет помочь, т. д. Зато потом днем отсыпается, и ничем его не разбудешь
Мать драконов• 18 декабря 2024
Теж таке проходили, одразу після лікарні. Всякі біосон, заспокійливі не допомогали. З часом налагодили режим. У нього стан афазії, тобто розум в тумані і не все розуміє, що і де відбувається.
Але у вашого вік поважний, що і щось важке давати самостійно не ризикуйте. Неврологи не сильно допомогають старика, з відповідями, що і вік, і стан здоров´я, нічим особливо не допоможуть
Краще купуйте собі заспокійливе і тримайтеся
Сокодавка ще та
• 18 декабря 2024
Ответ дляЩаслива Я
те, що виписав, не допомагає, будемо просити щось дієвіше. Але чи є такі снодійні, щоб людина спала хоча б 4 години не прокидаючись?
Сокодавка ще та
• 18 декабря 2024
Ответ дляМать драконов
самостійно давати не будемо, сильні снодійні мабуть тільки по рецепту ж продаються...
Щаслива Я• 18 декабря 2024
Ответ дляСокодавка ще та
купите просто сомнил пока что а там уже и с неврологом
Шикаю і викаю• 18 декабря 2024
Сколько времени прошло? От 6 до 12 месяцев процесс восстановления функций, а вообще до 5 лет.
ЗаведУющая• 18 декабря 2024
Сонмил я думаю, без врача лучше не давать, тут простой человек чумной утром может быть после сонмила, а если человек болен, то не понятно как ему будет утром
Сокодавка ще та
• 18 декабря 2024
Ответ дляШикаю і викаю
йому 90 років, про відновлення мова не йде... Після інсульту 2 місяці
Шикаю і викаю• 18 декабря 2024
Ответ дляСокодавка ще та
В любом возрасте организм восстанавливается, мало времени прошло, сон наладится, но не сразу. Терпения Вам
Позитивна• 19 декабря 2024
Ответ дляСокодавка ще та
В смысле не идет? В любом возрасте человек восстанавливается. С возрастом просто восстановление дольше. Похоже вы просто хотите человека на тот свет загнать. Фу, мерзкая тема.
Снегопадка• 19 декабря 2024
Ответ дляСокодавка ще та
чого, в мене мама після інсульту, ще з початковою деменцією, прошло 5 міс, відновлюється..
Сокодавка ще та
• 19 декабря 2024
Ответ дляПозитивна
Дай Боже, щоб так і було, але я не чула, щоб в 90 років паралізовані вставали. По вашому йому добре спати вже 2 місяці по 15-20 хв.? Я ж не кажу, що без рецепта лікаря будемо щось давати на свій розсуд, що могло б зашкодити. А ви не ’фукайте’, поки не побували в цій шкурі...
Сокодавка ще та
• 19 декабря 2024
Ответ дляСнегопадка
Вночі спить нормально?
Позитивна• 19 декабря 2024
Ответ дляСокодавка ще та
А вы со мной знакомы? Знаете в какой шкуре я побывала? Смешная вы)