Культура аж пре ,що вона на камеру говорила
Приїхала провокувати конфлікти ,щоб потім росіяни писали от бандерівці на неї нападають
Ответ дляOlga Zelenyak
Какие здесь меры можно принять. Разве что довезти до границы с рашей и там бережно передать россиянам. Они своих не бросают, а она ихних будет, так что сам Бог им велел о ней позаботиться.
Людей - больных и/или преступников - угрожающих здоровью других, изолируют. Лечат, садят. Или и лечат, и садят. Завтра она рептилоидов будет прославлять, а не пуйло, дело не в ее бреде, а в опасности для других.
Шматочок хмарки• 19 декабря 2024
Ответ дляНаталка -русалка
В Києві коли спілкуються українською,то російськомовні кричать та ображають ,в мене особисто в будинку є така неадекватка
То по одній будемо судити?) Одна жінка це весь Київ?) В нас на початку повномасштабної, якась курка раділа ракетам, що нарешті і до київської області дійшли. Звідки вона була не знаю можливо з Луганської, Донецької, або з іншого міста, або взагалі з параші. То я маю казати, що всі з Луганської і Донецької областей також раділи початку повномасштабній? Чи то суто пришелепкувата жінка і судити інших по ній не варто?
Olga Zelenyak• 19 декабря 2024
Ответ дляLisa_m
У нас нет принудительного лечения, насколько я знаю. Сажать за что? За то, что она считает что путин не нападал? Так можно здесь полсоветчицы пересажать))
Ответ дляШматочок хмарки
Не тратьте свои нервы, наверное специально провоцирует на очередной негатив...
Я не Сірожа• 19 декабря 2024
Ответ дляНаталка -русалка
Щось дурдом останній час
Слухайте, ви навіщо прийшли срач розводити? Щоби що?
Неадекватів всюди вистачає.
Наприклад, моїй мамі, вчительці з ідеальною українською, жінці в віці після інсульту, якій в 22-му довелось виїхати з прифронтового міста на захід країни, тупі баби під під´їздом в Калуші кричали, що вона пиячка, і що заслужила на старості по чужим хатам тинятися. Старі суки.
Далеко не всі, хто говорять українською, святі та божі. Лайно є всюди, і розмовляє різними мовами.
Неадекватів всюди вистачає.
Ответ дляШматочок хмарки
На неї хоч викликали когось?
Ответ дляOlga Zelenyak
Так за пропаганду в військовий час
Ответ дляЯ не Сірожа
Неадекватів всюди вистачає.
Не вірю
Ответ дляOlga Zelenyak
Есть, и к ней их уже применяли, судя по публикациям чиновников, но безрезультатно. А сажать - за угрозы, за драку, за хулиганство. Причем здесь советчица? Здесь кого-то били пакетом с барахлом в лицо?
Olga Zelenyak• 19 декабря 2024
Ответ дляLisa_m
За битье пакетом невозможно никого посадить, потому что пакетом невозможно нанести какие-то телесные повреждения, а без них не будет ответственности. А советчица причем в контексте ответственности за мнение, что путин не нападал. Оно здесь рулит.
У нас бабка одна была, из Харькова вроде. Сын давно живёт здесь, а она переехала во время войны. И она опу рвет за хйло. С ней никто жить не может, провоцирует скандалы с людьми. Все споры заканчивается тем, что она звонит сыну, что ’нашего володеньку обижают’ и сын приезжает на разборки, а тк давно живёт и хорошо язык знает, то бабка теперь живёт одна, там где другие по 2-3человека ютятся и с ней никто не связывается. Правда, к себе он ее тоже не забирает. Такое вот тоже есть. Назад отправить старого человека не могут да ещё в Харьков
Шматочок хмарки• 19 декабря 2024
Ответ дляНаталка -русалка
На неї хоч викликали когось?
Не знаю. Хрещена розповідала. Та й не до того людям було, якраз поряд Гостомель трощили.
Vlada-Maria• 19 декабря 2024
Ответ дляNatal_ka91
Може. Для таких унікумів є СБУ і поліція. Хай хоч тут працюють як треба
і заодно хай перевірять, хто зробив цій рузькомірній шматі липову прикриття-довідку
Я не Сірожа• 19 декабря 2024
Ответ дляНаталка -русалка
Не вірю
Ваші проблеми.
Я відвезла маму в Калуш, де вже знаходилась моя донька, тому що наше місто нещадно обстрілювали орки, цілодобово. А мама після інсульту, дуже стрессувала, я ледве вмовила її хоч ненадовго виїхати.
І вона дуже товариська, завжди має купу подруг, і просто спустилась під під´їзд, де ми орендували квартиру, хотіла посидіти з жінками. А вони всі пересіли на одну лавку, бо не схотіли з нею сидіти, бо ’вона пиячка’, хоча вона просто після інсульту була. А коли вона спробувала з ними говорити, почула те, що я написала вище.
І після цього я змушена була везти її знову в прифронтове місто під обстріли, бо вона категорично відмовилась залишатись.
І, щоб ви знали, вона не хотіла нікуди їхати, а, коли наше місто було фактично в оточенні, казала, що якщо русня зайде в місто, то вона візьме бутилки з напалмом і підпалить себе біля якогось орківського танку, щоб не зря загинути.
Так що не звеличуйте жителів західних областей, там теж лайна вистачає.
Ответ дляOlga Zelenyak
Попробуйте положить в пакет шлакоблок и будете иметь возможность проверить. Забавно писать взрослому человеку очевидные вещи, тем более при наличии видео, где очевидно показано, что ее пакет не пустой, а ответственность за хулиганство, к слову, может быть и без телесных повреждений.
Vlada-Maria• 19 декабря 2024
Ответ дляKristal2013
Він з 2018 року має громадянство гівнокраїни. І вчора офіційно зробив ноги з гівнокраїни.
теж подалі від рузького міру?
Olga Zelenyak• 19 декабря 2024
Ответ дляLisa_m
Очевидная вещь, что она не в тюрьме, а в маршрутке, то есть очевидно ее и раньше не смогли привлечь к ответственности. Возможно диагноз есть. Скорее всего и не привлекут.
Kristal2013• 19 декабря 2024
Ответ дляVlada-Maria
теж подалі від рузького міру?
Мабуть хоче бути за крок до санкцій. Там на днях когось (наче культура) знову добавили в список. Та і з гівнокраїні його хер хто запросить в Європу на гастролі. А так зробив ноги, і тепер: я не я, і хата не моя.
*Подумала, він ху@ло зітре з себе?
Ответ дляLove_Love_Love_
А чому ви всіх кому не подобається мацкальське гамно на українській землі називаєте пропагандистами?
І кого ж це всіх? Вас от не називала (поки що), але, схоже, ми це швидко виправим.
А тупу курку, яка маже гівном десятки тисяч нормальних людей, називаючи хворе ватне чучело ’типовою переселенкою’ я ще м´яко назвала.
Макака Джо• 19 декабря 2024
Ответ дляНаталка -русалка
Більшість бидла,бомжів та алкашів в мене на районі російськомовні , навіть не більшість ,а всі
Змінюйте коло спілкування
Olga Zelenyak• 19 декабря 2024
Ответ дляKristal2013
*Подумала, він ху@ло зітре з себе?
Набьет сверху кого то другого
Макака Джо• 19 декабря 2024
Ответ дляOlga Zelenyak
Набьет сверху кого то другого
Набьет володьке усы
Olga Zelenyak• 19 декабря 2024
Ответ дляМакака Джо
Набьет володьке усы
Вообще шикарный вариант. Дешево и сердито
Ответ дляOlivia 666
А оце ще. І скільки таких? Херсонець,танцюрист,фанат. А скільки таких виїхало або сидить в Україні та здає все що може оркам. І в нього громадянство України.
Блин, Полунин меня конечно удивил в свое время
Ведь даже между просто фанатизмом за путиным и тремя огромными тату с его рылом пропасть
Вероятно, заполненная тяжелой наркотой
L-i-s-a-92af• 19 декабря 2024
Багато таких розїхалось по всій країні.Живемо тепер незнаючи, ким може виявитися сусід.
Добрий ранок. Я та сама переселенка на Франківщину.
Прочитала про цю історію в місцевих групах. І я злякалась. Злякалась від коментарів. Бо весь потік негатива полився на всіх переселенців.
Були пропозиції відправити нас додому під бомби, були пропозиції депортувати нас в Росію. Були пропозиції відправити нас на фільтрацію, включаючи дітей.
Вітаю панове.
Нам вже не потрібні російські ракети.
Ми і самі чудово справимось поперерізавши один одному горлянки.
Вітаю панове.
Нам вже не потрібні російські ракети.
НАТАЛІЯ.КИЇВ• 19 декабря 2024
Ответ дляТанюша
Вітаю панове.
Нам вже не потрібні російські ракети.
Вітаю панове.
Нам вже не потрібні російські ракети.
А де ви побачили негатив на переселенців? Ви теж працюєте на русню?
НАТАЛІЯ.КИЇВ• 19 декабря 2024
Ответ дляlus_so
Ватну курку названо ´типовою росіянкою´, а не ´типовою переселенкою´, а за місцем проживання вона є переселенкою у Франківську. Все правильно і зрозуміло написано, і не потрібно перекручувати текст