Наталка -русалка• 19 декабря 2024

Ось типова росіянка-переселенка в Франківську

Культура аж пре ,що вона на камеру говорила
Приїхала провокувати конфлікти ,щоб потім росіяни писали от бандерівці на неї нападають
ivnata• 19 декабря 2024
Ответ дляТанюша
Скажімо так. На роботу мене не брали з чітким формулюванням відмови - переселенка.
Люди в основному відносяться настроженно зацікавлено .
Деякі розказували мені історії як переселенці виїхали з хати, обмазали гамном стіни і включили газ ( всі ж чули цю історію?)
Розказували мені історію ( різні люди в різний час)
Деякі ( мало знайомі) казали нащо ви сюди приїхали?
Але! Все це ( окрім роботи) абсолютно індивідуальні випадки.
В основному люди як люди.

Я ще раз наголошую мені не подобається що публічні люди в публічному просторі роздувають подібний негатив.
Скажімо так. У мене в оточенні є чимало людей з Херсона, Миколаєва, Бердичева, Донецька. Ні від кого не чула подібного: всі живуть і працюють.
А стосовно публічних людей і негативу. А як вони мають реагувати на такі випадки? Спустити на гальмах? Не вийде, бо вже є резонанас. Таке має каратися.
tarveldy• 19 декабря 2024
Ответ дляAnet337
Так я Вам задала вопрос, какое вы имеете право рассказывать про одесситов и киевлян, кто они и где их корни?
Може тому що вага українка, а росія третій рік бомбить Україну, росія вбиває її співвітчизників, знищує міста, енергетику, веде агресивну війну
tarveldy• 19 декабря 2024
Ответ дляimpossibilia non sunt
Правильно, до сжигания на кострах недолго осталось. Из развитого 21го назад в средневековье. Деградация, которую мы заслуживаем
Шо, страшно?
Mrs.Ochmonek• 19 декабря 2024
Ответ дляАлина-1240
А бабка в автобусе не видит,что человек не здоров?
Кожен нездоровий - схиблений на чомусь. У неї агресивний путінізм головного мозку, цілком можливо, що на росії у неї не було б такого стану, а людина б спокійно працювала в тій системі і раділа.
Mrs.Ochmonek• 19 декабря 2024
Ответ дляimpossibilia non sunt
Ви 20те , геноцид не щодо українців, пропустили .
Mrs.Ochmonek• 19 декабря 2024
Ответ дляAnet337
Удалено администрацией...
Між українцями нема ненависті. Ненависть іде від путіністів, відвертих, як ця бабка. Або прихованих, ’ввічливих ’
Танюша• 19 декабря 2024
Ответ дляivnata
Дивіться. Ви розумієте що таке покарати такий випадок.
І направити негатив суспільства на тих хто має статус переселенця?
Ви розумієте що це стигматизація.
Є люди як люди а є переселенці.
Так от те що дозволено ’ людині’ часто не дозволено переселенцю.
Нам не можна ходити в кафе, фарбувати волосся чи нарощувати вії
Переселенець має бути бідним і скромним ( останнє це цитата)
Виктория-f5b0• 19 декабря 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Російська мова на території України є нічим іншим як результатом геноциду українського народу
Удалено администрацией...
Mrs.Ochmonek• 19 декабря 2024
Ответ дляAnet337
Ими должны заниматься спецслужбы, а не нести это в массы, чем больше провоцировать раскол в стране... а киевлян сюда каким образом, тоже цетировали, так я Вам сейчас в интернете и с Виннице найду неадекватов
Що значить провокувати розкол? Розкол на тих, хто підтримує бабкини погляди пропутінських і на тих, хто ні? То це нормально - хотіти відколотися від таких бабок, незалежно чи ти переселенець чи ні
Vesy• 19 декабря 2024
Еще одна замечательная тема чтоб и мысли не возникло снова когда-нибудь в Украину. Прекрасная тема
Виктория-f5b0• 19 декабря 2024
Ответ дляMira29-c3c3
Ви дописи не читали під нещодавнім відео з таксисткою ? Там більшість готова була україномовних людей роздерти. Так що менше трагізму ,будь ласка.
Може, тому , що вже задовбали робити конфлікт там де його немає та розповідати кому якою мовою розмовляти в Києві або в Одесі. Їдьде додому та говоріть як хочете
Виктория-f5b0• 19 декабря 2024
Ответ дляПодрысь
Удалено администрацией...
Mira29-c3c3• 19 декабря 2024
Ответ дляВиктория-f5b0
Додому -це куди ?
Kidstaff Bot• 19 декабря 2024
Дорогі учасники, тема втратила свою актуальність і більше не сприяє продуктивному обговоренню, тому ми її закриваємо. Дякуємо за ваш внесок та з нетерпінням чекаємо на нові цікаві дискусії від вас.

З повагою, Команда Kidstaff