Наталка -русалка• 19 декабря 2024

Ось типова росіянка-переселенка в Франківську

Культура аж пре ,що вона на камеру говорила
Приїхала провокувати конфлікти ,щоб потім росіяни писали от бандерівці на неї нападають
автор Наталка -русалка • 19 декабря 2024
Ответ дляlus_so
А чому це ви називаєте хвору на голову ватну курку ’типовою переселенкою’? Що в ній ви такого ’типового’ побачили? Слова вибирайте.
Бо не вона одна а така
Алина-1240• 19 декабря 2024
Ответ дляimpossibilia non sunt
Объясните кто-нибудь почему агрессивный контент всегда на укр. языке? Чтобы что? Чтобы нас ненавидели во всем мире за агрессивную неадекватность?
Чтоб людей посмешить.полит дебаты с психически нездоровым человеком)))
Ответ дляLove_Love_Love_
Російська мова на території України є нічим іншим як результатом геноциду українського народу
Саме так
Olga Zelenyak• 19 декабря 2024
Ответ дляimpossibilia non sunt
Что такое агрессивный контент? И почему нас должны ненавидеть их за бабушки ватницы?
Ответ дляNatal_ka91
Може. Для таких унікумів є СБУ і поліція. Хай хоч тут працюють як треба
В клітку цю тварину
В Латвії вже росіянку ,яка кричала та неадекватно себе поводила садили в поліцейську клітку
Natal_ka91• 19 декабря 2024
Ответ дляНаталка -русалка
В клітку цю тварину
Забрали її на зупинці
Ответ дляAnet337
Да уж, так как мы грыземся то мова, то вера и.т.д. нам и внешних врагов не нужно....
Наприклад я із Вінниці)
Не захід)
Kristal2013• 19 декабря 2024
Ответ дляOlivia 666
А оце ще. І скільки таких? Херсонець,танцюрист,фанат. А скільки таких виїхало або сидить в Україні та здає все що може оркам. І в нього громадянство України.
Він з 2018 року має громадянство гівнокраїни. І вчора офіційно зробив ноги з гівнокраїни.
Anet337• 19 декабря 2024
Ответ дляНаталка -русалка
Наприклад я із Вінниці)
Не захід)
Так я Вам задала вопрос, какое вы имеете право рассказывать про одесситов и киевлян, кто они и где их корни?
Ответ дляKristal2013
Куди?
Ответ дляAnet337
Ці бабки самі все сказали
Ответ дляAnet337
Я ж процитувала
impossibilia non sunt• 19 декабря 2024
Ответ дляНаталка -русалка
В клітку цю тварину
Правильно, до сжигания на кострах недолго осталось. Из развитого 21го назад в средневековье. Деградация, которую мы заслуживаем
Anet337• 19 декабря 2024
Ответ дляНаталка -русалка
Я ж процитувала
Удалено администрацией...
Kristal2013• 19 декабря 2024
Ответ дляНаталка -русалка
Куди?
Ну пробачте, особисто я за ним не слідкую, та і хєр він клав, щоб розказувати свої плани. Новини принесли на укр неті, що полунін не бачить більше свого життя в гівнокраїни і робить ноги разом з дружиною та дитятком
Ответ дляAnet337
Удалено администрацией...
Olga Zelenyak• 19 декабря 2024
Ответ дляKristal2013
Цікаво, чому він все ще може кудись виїхати, окрім країн ОДКБ. А те, що хоче виїхати якось не дивує. Чомусь навіть ті, хто топить за рашу, жити там не мріють, мʼяко кажучи.
Він напевно думав, що як татуху набʼє, одразу очолить головний театр раши. Не спрацювало.
Anet337• 19 декабря 2024
Ответ дляНаталка -русалка
Удалено администрацией...
Ими должны заниматься спецслужбы, а не нести это в массы, чем больше провоцировать раскол в стране... а киевлян сюда каким образом, тоже цетировали, так я Вам сейчас в интернете и с Виннице найду неадекватов
impossibilia non sunt• 19 декабря 2024
Ответ дляНаталка -русалка
Удалено администрацией...
Lisa_m• 19 декабря 2024
Почему бы не поговорить о типичной полиции, о типичной власти, о типичных комунальщиках? Эта…дама давно в поле зрения, инцидент не первый, где хоть какие-то меры защиты граждан?
Ответ дляAnet337
В Києві коли спілкуються українською,то російськомовні кричать та ображають ,в мене особисто в будинку є така неадекватка
Anet337• 19 декабря 2024
Ответ дляНаталка -русалка
А у меня есть не адекватная на украинском разговаривает и что? А моя лучшая подруга тоже говорит на украинском, так я должна теперь рассказать всем и её в том числе приписывать к неадекватным людям?
Olga Zelenyak• 19 декабря 2024
Ответ дляLisa_m
Какие здесь меры можно принять. Разве что довезти до границы с рашей и там бережно передать россиянам. Они своих не бросают, а она ихних будет, так что сам Бог им велел о ней позаботиться.
Kristal2013• 19 декабря 2024
Ответ дляНаталка -русалка
Удалено администрацией...
Ответ дляAnet337
Більшість бидла,бомжів та алкашів в мене на районі російськомовні , навіть не більшість ,а всі
Anet337• 19 декабря 2024
Ответ дляKristal2013
Удалено администрацией...
100 процентов
Ответ дляKristal2013
Удалено администрацией...
Anet337• 19 декабря 2024
Ответ дляНаталка -русалка
Правильно по Вашим словам вся часть русскоязычных населения Украины, это люди непотреб, все с Вами ясно...
Ответ дляAnet337
Кажу те,що бачу навколо
Anet337• 19 декабря 2024
Ответ дляНаталка -русалка
Кажу те,що бачу навколо
А я вот общаясь с Вами, вижу наоборот!