Все возможно• 19 декабря 2024

На який вік виглядає шкіра на фото?

?
Злива інформації• 19 декабря 2024
Ответ дляПригаю-цибаю
На 43 судя по носогубке и уголками губ. Скорее всего там и брыли уже на подходе
Носогубка живого человека, на которого упал свет ) вас манекены окружают?)
Весела моль• 19 декабря 2024
Ответ дляМию чакри щоденно
Ні. Автор молодша
Автор з мейком. Він приховує справжній стан шкіри
Весела моль• 19 декабря 2024
Авторе, фото рук є? Кисті зверху
Пригаю-цибаю• 19 декабря 2024
Ответ дляЗлива інформації
Причём тут манекены, у меня такая + уголки началась после 40, вот и предположила. Я ж не обидеть пытаюсь. Причём у меня ухода почти никакого, а у неё явно лоб с ботоксом и отечнрсть от чего-то, то может ей и больше
Володарка мрій• 19 декабря 2024
Ответ дляЧучало яблуні
Вопрос же не обо мне 😉 Я знаю как я выгляжу. Вопрос - как выглядит автор
Підставьте другу частину
Мені автор виглядає молодшою Вас. хоча лице у вас худіше, але вниз наче пішло
І темні круги під очима
МЕСТО_Встречи• 19 декабря 2024
Ответ дляМелочунь
Нос аж почеться пошкрябать, отковырять эти точки🙃
И мне как автор ходит и ей норм?
Чучало яблуні• 19 декабря 2024
Ответ дляВолодарка мрій
Підставьте другу частину
І темні круги під очима
Вибачте, другу частицу чого? Звісно, вниз пішло, мені ж не 35, полтінік скоро А темні круги в мене з дитинства 😉
Ждушечка• 19 декабря 2024
Ответ дляМамин тріль
32-35. нормальна шкіра, хороший тонус, точно не на 50р, як писали вище. камера трохи підсвітила тональний, в житті, думаю, виглядає ок. тут звичайно вже понаписували...з цими соц мережами і фільтрами позабували як виглядає обличчя людини.
То точно. Хай себе сфотографують при гарному освітленні- ой як будуть здивовані.
Я якось зробила селфі, коли сонце світило в обличчя, мама мія та мені б тут 50 дали, а с фейстюном всі 20
Володарка мрій• 19 декабря 2024
Ответ дляЧучало яблуні
Ну ось тому мені вважаєттся Автор молодше вас. Діло не в носогубці
ПультОт_БМВ• 19 декабря 2024
Ответ дляЧучало яблуні
На мій 🤣
Ну вам десь 45-47.
Автор молодша
Кнопкотиць• 19 декабря 2024
Ответ дляЖдушечка
как то вечером делала фото, без макияжа просто с кремом, макро
ну... вроде какая то планета - кратер на кратере и кратером погоняет
честно? сама бы себе дала на 10 больше - ужас просто
Ждушечка• 19 декабря 2024
Ответ дляЧучало яблуні
Ну ви прекрасно виглядаєте, що тут говорити. І ви це знаєте, тому і фото не соромитеся викласти, інші ж тільки віку авторові прибавляють, а себе ж не покажуть, звісно
Володарка мрій• 19 декабря 2024
Ответ дляЖдушечка
Ця жінка сказала вище що автору як їй , 49
Ні, автор молодша і це видно
Чучало яблуні• 19 декабря 2024
Ответ дляЖдушечка
Я ж також подумала, шо автор десь мого віку 😀
ПультОт_БМВ• 19 декабря 2024
Ответ дляВесела моль
Авторе, фото рук є? Кисті зверху
Мої руки виглядають молодше мого віку, наприклад
Володарка мрій• 19 декабря 2024
Ответ дляПультОт_БМВ
Ну вам десь 45-47.
Автор молодша
Так в тому і річ
Автору цих фото 49, вона худа, лице вниз пішло, але овал є, темні круги, втома, пігментація. У кожного свій тип і свій процес старіння. автор Теми виглядає молодшою, ніж автор фото білявка 49 років
ПультОт_БМВ• 19 декабря 2024
Думаю 35 до 40 максимум
Бодіпозітівна• 19 декабря 2024
если бы сильнее заблерили написала бы 50
Ждушечка• 19 декабря 2024
Ответ дляКнопкотиць
Та і я ж про це, я знаю, як стати і при якому освітленні, щоб виглядали гарно. Якщо ж по чесноку- селфі навпроти вікна, то і стан шкіри, і асиметрія все прекрасно видно (
ПультОт_БМВ• 19 декабря 2024
Ответ дляВолодарка мрій
Так в тому і річ
Я бачу)
Бодіпозітівна• 19 декабря 2024
Ответ дляЧучало яблуні
Ага, я вижу 🤣
что вы видите? женщине на фото справа точно больше минимум на 5 лет
РокерША• 19 декабря 2024
Ответ дляЖдушечка
Як завжди на Порадниці, авторці + 10 накидують, а тих, хто виглядає відверто не дуже, нахвалюють
Бодіпозітівна• 19 декабря 2024
Ответ дляЧучало яблуні
ответ - моложе
ПультОт_БМВ• 19 декабря 2024
Ответ дляЖдушечка
Напроти вікна найкращі селфі виходять
ПультОт_БМВ• 19 декабря 2024
Ответ дляЧучало яблуні
Ви класно виглядаєте, чесно, але автор молодша вас.
Кто крайний?• 19 декабря 2024
32 мне видится
Ждушечка• 19 декабря 2024
Ответ дляРокерША
А я не писала скільки авторці, я написала, що автор того коментаря прекрасно виглядає. І це правда.
Авторка, думаю, взагалі молода, ну явно не 40, як тут понаписували
Чучало яблуні• 19 декабря 2024
Ответ дляБодіпозітівна
Хорошо-хорошо, не нервничайте так 😀 На 5 лет, так на 5 .Значит автору 44, не 49.
Всюди влазю• 19 декабря 2024
девочки, каждая любит себя и это правильно! Но, кому -то неприятно, что в 49 дают возраст 47-48, автор (видно, что молодая и неопытная) наложила полный ’гримм’ от бороды до кончиков волос зачем-то...хз...но человеку это значит нужно.. .
Проня_Прокоповна• 19 декабря 2024
Ответ дляВсе возможно
Немає, ввечері зроблю
А что у вас на лице ? Какой уход ? Очень красивый финиш.
Наверное,собака , дорогой?