Україна понад усе!• 19 декабря 2024
Куди подіти шубу?
Залишилась у мене від мами шуба з чорнобурки. Крій не актуальний, з 90х, велетенські плечі. Я в ній виглядаю, як колобок з моїм невеликим зростом, та й хутро не люблю. От висить вона вже 20 років, займає місце. Викинути - шкода, не сипиться, хутро в нормальному стані. Продати? Я не розумію, кому вона може бути цікава. Що робити. Чи варто виставляти і за скільки?
БезникаЯ• 19 декабря 2024
Пускай висит, это вечное. Потом или крой в моду вернется или перешьете в ателье как захотите и когда решите носить мех. У меня так норковая висит, шикарный мех, такой сейчас очень дорого купить, даже не думаю ее куда-то девать.
Україна понад усе!
• 19 декабря 2024
Ответ дляБезникаЯ
Ой, скільки не намагалася її на себе міряти, ну не моє, так в свої 35 і не доросла до хутра. Так само і з перлами, так і лежать в шафі
ХуАнита• 19 декабря 2024
Ответ дляУкраїна понад усе!
Фото з інтернету, як приклад
Как на фото мне нравится. Люблю меха
Треба ось так• 19 декабря 2024
Мусорка? Или в театр для реквизита?
Ну вот реально кому нужна шуба 30+ лет?
Единая страна!• 19 декабря 2024
Ответ дляУкраїна понад усе!
Покажите вашу шубу. Потому что ту, которая у вас на фото из инета точно купят (есть любители).
Україна понад усе!
• 19 декабря 2024
Ответ дляЕдиная страна!
Приїду додому - сфотографую
Не рахую, а вважаю• 19 декабря 2024
Ответ дляУкраїна понад усе!
Фото з інтернету, як приклад
королевишна)) вы знаете с такой шубой можете смело вступать в бизнес по содержанию борделя)) такая себе мамка))
Україна понад усе!
• 19 декабря 2024
Ответ дляАстоновитесь!
Ви що, модні канали не дивитися? Зараз такі шуби знову у моді
Ні, я зависла на тому етапі, де натуральне хутро - це фу)
Україна понад усе!
• 19 декабря 2024
Ответ дляНе рахую, а вважаю
Я подумаю)
Астоновитесь!• 19 декабря 2024
Ответ дляУкраїна понад усе!
То подаріть, люди будуть раді, натуральне хутро повернулося у моду
Видящие_помогите• 19 декабря 2024
Ответ дляУкраїна понад усе!
Фото з інтернету, як приклад
ну ви пробували продавати?
Всміхайлик• 19 декабря 2024
Ответ дляУкраїна понад усе!
Фото з інтернету, як приклад
Это вообще красивая
Душа Лисиці• 19 декабря 2024
Ответ дляАстоновитесь!
А що це щось ганебне - не дивитись модні канали?
Астоновитесь!• 19 декабря 2024
Ответ дляДуша Лисиці
Зазвичай жінки таке дивляться, хіба вам байдуже на моду?
Альдебаран• 19 декабря 2024
Ответ дляУкраїна понад усе!
Так це фу
Альдебаран• 19 декабря 2024
Ответ дляАстоновитесь!
В моєму оточенні - ніхто не дивиться. Свої мізки є
Україна понад усе!
• 19 декабря 2024
Ответ дляВидящие_помогите
ну ви пробували продавати?
Ні, я взагалі думала її зберігати, як памʼять. Але мене дуже дратують речі, які не використовуються. От відчиняю шафу, натикаюсь на шубу і злюсь на себе, бо вона просто висить
Видящие_помогите• 19 декабря 2024
Ответ дляУкраїна понад усе!
ну так продайте, в чому питання? продавате і все
Україна понад усе!
• 19 декабря 2024
Ответ дляВидящие_помогите
Та от, вирішила тут думку дізнатися
Туся муся• 19 декабря 2024
Ответ дляБезникаЯ
Я купила шубу 4 года назад зачем-то. Надевала пару раз всего. Тоже думаю куда ее деть(( но висит пока.
Хоть бы снег был - носила бы. А так в плюсовую температуру странно в шубе ходить...
Вишнёвая Леди• 19 декабря 2024
Ответ дляУкраїна понад усе!
І не треба, воно зараз неактуальне, ще й молодій жінці.
Астоновитесь!• 19 декабря 2024
Ответ дляВишнёвая Леди
Якраз знову актуальне, прокиньтеся