КоКоКоКоКоКо...• 19 декабря 2024

Муж прислал коллеге по работе видео

Она медсестра он врач, прислал там чей-то номер телефона по работе и следом такое видео, что типа кто-то сдает экзамены в институте но это уже не ты…это нормально? Мне нет.. Как дальше правильно себя вести?
Патріотка з дивану• 19 декабря 2024
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...
Ну от розлучимся, буде вільний, хай одружиться з молодою, щоб не скучав.
не обов’язково - криза середнього віку у нього, дай Бог переживете її без інцидентів
Крихітка на всі• 19 декабря 2024
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...
Та у меня ничего не поменялось, я считаю что я права, терпеть такое не буду.
такникто Вам не говорит, что Вы не правы. у каждого своя правда просто, Вы свою так видите, так бросайте его) типа он такой раньше не был
Ksusci• 19 декабря 2024
Не всі колеги мріють спати з колегами.
Вони ж напевно спілкуються на роьоті, може щось обговорювали і тут бац-відео по темі.
А якщо по темі ревнощів, то маю подругу -лікарку, то вона мені розказувала про чергування і корпоративи. Про дітейвід головного лікаря і подібне. Закриті колективи то завжди трішки ризик.
автор КоКоКоКоКоКо... • 19 декабря 2024
Ответ дляПатріотка з дивану
Дякую вам. Гарних свят, миру і добра! ♥️😋
автор КоКоКоКоКоКо... • 19 декабря 2024
Ответ дляКрихітка на всі
Не был раньше такой. За 19 лет ни разу поводов не давал, а потом как я увидела первый раз подобное сообщение, это где-то год назад то и доверие пропало
автор КоКоКоКоКоКо... • 19 декабря 2024
Ответ дляХтоЯкщоНеЯ
Нет у него ничего.
У него даже мобильный кнопочный)
И аккаунтов нет нигде.
На момент отношений он был в разводе пару лет. Первая жена его бросила из-за флегматичности. И эти два года он жил с родителями, работал у папы или ездил с папой на рыбалку. То есть даже по бабам не ходил в молодые года.
Невестке он и понравился потому что домашний. Ее предыдущие от нее уходили из-за ее ревности. И она думала, что к брату ревновать не будет повода.

Но тема не о моем брате, а об авторе, а то мы ее тему своей загаживаем.
Ничего вы не загаживаете, пример с невесткой хороший, но тут другой случай, я без повода не ревную вообще. Если есть повод тогда да
автор КоКоКоКоКоКо... • 19 декабря 2024
Ответ дляKsusci
Не всі колеги мріють спати з колегами.
Так вони перед цим їздили на якійсь виклик разом, може спілкувались про навчання, я не знаю. І він мені зразу нічого не казав, це тільки як я побачила це повідомлення розповів. Це в якому сенсі закритий колектив, я такого не знаю( Що саме про чергувагня і корпоративи вона казала?
Чемодан-Вокзал-Майами• 19 декабря 2024
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...
Ну може тут в цьому повідомленні і нема, але ж для чогось він скинув їй то відео? Не просто так
Да просто скинул. Почему нет?
автор КоКоКоКоКоКо... • 19 декабря 2024
Ответ дляЧемодан-Вокзал-Майами
Да просто скинул. Почему нет?
Це не просто, це він сидів же і про неї подумав, що от саме їй треба скинути це відео.
Чемодан-Вокзал-Майами• 19 декабря 2024
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...
Видео напомнило ему о ней. Она же вчерашняя студентка, как я поняла, поэтому оно о ней, а не о тетеньке, которая закончила универ 10 лет назад.
Ksusci• 19 декабря 2024
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...
Ну ви як маленька, закриті колективи типу армі, поліція, лікарі… коли люди разом можуть мати чергування, відрядженння, залишатись на ніч. Там дуже часто сплять між собою, лікарі бухають, молодим лікаркам і медсестрам пропонують підтримку за інтим. Я була шокована, якщо чесно.
автор КоКоКоКоКоКо... • 19 декабря 2024
Ответ дляKsusci
Я в шоці.. 🤯 це ви мене засмутили(( що тепер мені думати ..
Ksusci• 19 декабря 2024
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...
Забийте!
Любіть себе і не зациклюйтесь.
Ви ж також медик, то хай він думає.
ХтоЯкщоНеЯ• 19 декабря 2024
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...
А вона прям думала що вона ревнує безпідставно)))
Всі хто ревнує шукають причину. І не в собі.

Ревнуйте, сваріться, мучайтесь, мучайте інших своїми ревнощами, замість того, щоб бути щасливою. Інакше у вас не вийде.
Будь з ким ви поводитиметеся так само. Бо ви така. Привід знайдете.

Але погано врешті ви робите лише собі.
Патріотка з дивану• 19 декабря 2024
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...
навзаєм і вам. Трошки його ’встряхніть’ - почніть собою займатися, косметологією, більше спілкуватися з іншими, піднімайте для нього свою цінність. зацікавте його, треба переключити його увагу на вас - на ваші спільні проблеми.
автор КоКоКоКоКоКо... • 20 декабря 2024
Ответ дляПатріотка з дивану
Добре, дякую ☺️
Патріотка з дивану• 20 декабря 2024
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...
Добре, дякую ☺️
на жаль це криза середнього віку його накрила - ви його краще знаєте - по обставинах дійте, читайте інформацію про кризу середнього віку у чоловіків
Крихітка на всі• 20 декабря 2024
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...
Отсюда вывод- меньше знаешь, крепче спишь
автор КоКоКоКоКоКо... • 20 декабря 2024
Ответ дляКрихітка на всі
Та ні, більше знаєш, більше себе захистиш і вчасно виставиш кордони
Крихітка на всі• 20 декабря 2024
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...
Ничего не поменяется
Сами себе проблему создали, у каждого должно быть свое личное пространство.
Это вопрос доверия, об этом надо раньше думать было 19 лет назад
автор КоКоКоКоКоКо... • 20 декабря 2024
Ответ дляКрихітка на всі
Ничего не поменяется
Личное пространство заключантся в том чтоб написывать другим?
Крихітка на всі• 20 декабря 2024
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...
Оно заключается в личном пространстве
Что в нём делает кто, это вопрос выстроенных отношений и доверия.
Можно 20 лет написывать кому-то и это не будет влиять на семью никак. Может даже положительно.
А можно никому не написывать и быть с женой в хреновых отношениях.
автор КоКоКоКоКоКо... • 20 декабря 2024
Ответ дляДую на вітер
Я не Ванга, я не знаю. Але чоловік, який після скандалу присилає такі смс дружині, скоріш за все має рильце в пуху. Хоча, може ви так завжди спілкуєтеся))) - ти моя травнева роза-мімоза, а я твій равлик -журавлик....
Не знаю. Але впевнена, якщо ви будете й далі його заганяти під каблук, шанс що той каблук зламається дуже великий. Вам вирішувати.
Заганяти під каблук - це не терпіти написування іншим жінкам? А може це просто повага для себе, і не дозволяти робити з себе дуру?
автор КоКоКоКоКоКо... • 20 декабря 2024
Ответ дляКрихітка на всі
так Вы и не отправляете
Я не відправляю і хочу щоб він так само не відправляв
автор КоКоКоКоКоКо... • 20 декабря 2024
Ответ дляКрихітка на всі
Оно заключается в личном пространстве
Да ну, если написывать другим то это точно будет влиять на отношения
Губка Боб• 20 декабря 2024
Ответ дляКрихітка на всі
про ночные смены расскажите еще))
Ничего отличного от дневных в них нет
Губка Боб• 20 декабря 2024
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...
А ви не думали про те що другій половині тих колег це може бути неприємно?
Почему я должна думать об их вторых половинах. Они не в рабстве
Губка Боб• 20 декабря 2024
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...
При чому тут невпевнена? А що впевненим не зраджують, чи що? Так з просто переписок все і починається
Даже если что то и начинается или уже началось, Вы ничего не сделаете. Толку себя изводить
автор КоКоКоКоКоКо... • 20 декабря 2024
Ответ дляГубка Боб
Ну так тут пишут зачем лазить в телефоне? так затем и лазить чтобы узнать вовремя, а не ходить как лохушка, всё делать заботиться, а он уже другим написывает
автор КоКоКоКоКоКо... • 20 декабря 2024
Ответ дляГубка Боб
Да и в каком смысле я не сделаю? Если я узнаю что-то то подам на развод.