КоКоКоКоКоКо...• 19 декабря 2024

Муж прислал коллеге по работе видео

Она медсестра он врач, прислал там чей-то номер телефона по работе и следом такое видео, что типа кто-то сдает экзамены в институте но это уже не ты…это нормально? Мне нет.. Как дальше правильно себя вести?
автор КоКоКоКоКоКо... • 19 декабря 2024
Ответ дляПопадалочка
К сожалению на форуме много такого. Вы все правильно думаете, это уже не разовый случай, о многом говорит. Сочувствую вам, в такой ситуации даже не знаешь что посоветовать
Спасибо за поддержку…я имею в виду, не то что я тролль решили, а что он такой, из совокупности моих тем? Спасибо в любом случае.. знаете я так вот пишу периодически когда совсем уже невмоготу, то чуть легче становится. Хотя многие и пишут что это я такая ненормальная какая-то и вроде как придираюсь к нему, так ЭТО только то что я заметила и увидела. А что там еще…((
автор КоКоКоКоКоКо... • 19 декабря 2024
Ответ дляБандитка Сью
Автор, ви з села?
Просто цікаво
Ні. Обласний центр.
автор КоКоКоКоКоКо... • 19 декабря 2024
Ответ дляПопадалочка
Бедный мужчинка, как сложно не флиртовать с другими. Несчастный прям
Спасибо! Да, именно так 🙌
Попадалочка• 19 декабря 2024
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...
Он откровенно флиртует с женщинами, пингует их, это уже не ок. Ну лично для меня. Я не мудроженщина, я хочу чтобы только меня любили
Не факт, что у Вашего мужа секс на стороне, но то, что он флиртует-это факт. И что если ему кто-то предложит большее, вряд ли он скажет нет вы что
Вы сравните его общение с непривлекательным/неподходящими женщинами и если там такого нет, это не манера общения, то это явно флирт
автор КоКоКоКоКоКо... • 19 декабря 2024
Ответ дляПопадалочка
Да, сравнила как раз( как раз у него много переписок обычных нормальных без всякого такого.. я наверное тоже не мудроженщина 🤷‍♀️
Чемодан-Вокзал-Майами• 19 декабря 2024
Ответ дляПопадалочка
И где там флирт? Ну у всех своя фантазия. Пусть предоставит автору список коллег, она галочку поставит с кем можно общаться. Читаешь такое и думаешь, как хорошо, что у моих коллег жены/мужья адекватные.
автор КоКоКоКоКоКо... • 19 декабря 2024
Ответ дляБожий одуванчик
А вы ему начальник? Или брак - это ярмо и кандалы?
Почему ему нельзя общаться с людьми? Кроме того что он муж, он ещё сын, брат, коллега и тд.
Я не начальник, а любимая, по его словам, жена. Он общается с людьми но можно нормально общаться, а можно флиртовать и тд.
Попадалочка• 19 декабря 2024
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...
Ну вот. У меня была история более легкая, но все равно. Я у мужа спустя три года брака, увидела переписку, где он другую девушку звал попить кофе , она ему не ответила даже, переписку я увидела спустя год (старую). Дебил даже не додумался удалить. Разводиться из-за такого глупо, но знаете ли осадочек остался. Тем более обидно то, что в тот момент я была на пике чувств к нему, а он, как оказалось нет,. И вот во мне будто все эти великие чувства умерли, если тогда я любила его на 100%, то после этого стала любить на 70%. Он для меня теперь удобный мужик для жизни, но точно не ее основа, он даже не в пятерке приоритетов. К слову за 14 лет отношений больше переписок не было, но я ему больше не доверяю🤷🏻‍♀️
Попадалочка• 19 декабря 2024
Ответ дляЧемодан-Вокзал-Майами
А вы другие темы автора читали?
автор КоКоКоКоКоКо... • 19 декабря 2024
Ответ дляПопадалочка
Я теж не довіряю тепер.. просто думаю чи жити так далі, просто без довіри, чи розлучатись чи що робити(
Божий одуванчик• 19 декабря 2024
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...
Поделиться интересной/развлекательной информацией = флирт? Вы в себе?
Чемодан-Вокзал-Майами• 19 декабря 2024
Ответ дляПопадалочка
А вы другие темы автора читали?
Нет. Я не отслеживаю темы конкретных авторов и ники не запоминаю.
автор КоКоКоКоКоКо... • 19 декабря 2024
Ответ дляБожий одуванчик
Ну а для чого 45-річний чоловік молодій дівчині буде слати відео? Для чого йому її розважати?
Стебель березы• 19 декабря 2024
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...
Ну є таке, що я невпевнена, але ж і він міг НЕ надсилати те відео.. може тоді б в мене було більше впевненості, в ньому в тому числі. Якщо ваш чоловік лікар ви я думаю мене розумієте, звідки взятись довірі якщо він її підриває ?(
Я не розумію, бо я себе не накручую, повідомлення не читаю, знайома з усіма його друзями, колегами. Якщо він десь і перетинаються з кимось новим, то мене це не тригерить. Я працюю в іншій сфері: серед моїх клієнтів дуже багато клієнтів чоловічої статі, з ними у мене переписок, в т.ч. неформальних також багато; також багато раз були перемовини і зустрічі, які закінчувались пізно і мене підвозили додому не знайомі моєму чоловікові чоловіки. І це рівно нічого не означає! Це все робочі моменти і тому я до його робочих моментів відношусь із розумінням.
автор КоКоКоКоКоКо... • 19 декабря 2024
Ответ дляСтебель березы
Я зрозуміла. Ну ви молодець. Я не така молодець, треба мабуть розлучитись щоб не мучити його і себе не мучити бо мені ці спілкування не подобаються і терпіти я далі цього не хочу
Попадалочка• 19 декабря 2024
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...
Живите себе и все. Отодвиньте мужа на второй план. И я бы сказала, что такое вам не нравится, без криков и истерик
автор КоКоКоКоКоКо... • 19 декабря 2024
Ответ дляПопадалочка
Спасибо большое. Да я сказала ему уже(( надо было может понаблюдать еще.. так вытирать может теперь будет
Колдунья-вещунья• 19 декабря 2024
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...
Це важливо, який він лікар?
Да) у вашому випадку. Вам треба допомога психіатра
автор КоКоКоКоКоКо... • 19 декабря 2024
Ответ дляannetta888
О, капець... Я відправляю відео різним людям, звісно, що це нічого не означає.
Я теж відправляю відео, йому, та подругам. Ніяким іншим чоловікам не відправляю
автор КоКоКоКоКоКо... • 19 декабря 2024
Ответ дляЧемодан-Вокзал-Майами
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3496304

https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3548204

Ось ще були випадки((( це не перший раз
автор КоКоКоКоКоКо... • 19 декабря 2024
Ответ дляЧемодан-Вокзал-Майами
Ну може тут в цьому повідомленні і нема, але ж для чогось він скинув їй то відео? Не просто так
автор КоКоКоКоКоКо... • 19 декабря 2024
Ответ дляКолдунья-вещунья
З чого це ви вирішили? Що я хочу чесності у відносинах?
Колдунья-вещунья• 19 декабря 2024
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...
Хочете? Розмовляйте. Не знаєте як донести - ходіть до психоаналітика
автор КоКоКоКоКоКо... • 19 декабря 2024
Ответ дляКолдунья-вещунья
Я ходила
ХтоЯкщоНеЯ• 19 декабря 2024
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...
Тобто варіант бути вірним, не написувати всяким жінкам навіть не розглядається (( … сумно
У вас цікаве поняття вірності.
Ваш чоловік ще нічого не зробив, його вже в зрадники записали.
ХтоЯкщоНеЯ• 19 декабря 2024
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...
Я спілкуюсь, але я іншим чоловікам відосіки не надсилаю. Якщо це по роботі спілкування то це чисто ділове. Є друзі, наші знайомі загальні, але я скидаю відео подібні тільки жінкам.
А чим в вашій уяві відрізняється чоловік колега від жінки колеги?
Так можна сказати, що ви, якщо такі відео надсилаєте жінкам, то ви лесбіянка.
ХтоЯкщоНеЯ• 19 декабря 2024
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...
А, ось ще що не так. Бо це не вперше у нього… вже були з іншими такі ж спілкування, чи то флірт чи не знаю, може ще й гірше((( ось мої теми ще писала раніше, то з іншими «колегами» було, і всі як цікаво, молодші, самотні, прям співпадіння
Такий ввічливий, і відосіки шле, прям молодець

То може собака зарита в тому, що ви з чоловіком почали з переписки, і в когось його переманили?
ХтоЯкщоНеЯ• 19 декабря 2024
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...
Ну от якщо йому цікаво спілкуватись з молодими медсестрами хай з ними і спілкується, хай піде й одружиться. А то написує мені вже з ранку… так і хочеться відповісти, медсестрі тій надішли.
Скажіть вже
У чоловіка хоч шанс буде на нормальні стосунки.
Я тему читаю і волосся дибки, бідний чоловік.
ХтоЯкщоНеЯ• 19 декабря 2024
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...
Почнемо з того, що ви могли не лазити по його.телефону.
І жили б собі спокійно.
ХтоЯкщоНеЯ• 19 декабря 2024
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...

Ось ще були випадки((( це не перший раз
В жодній з Ваших тем не побачила нічого такого.

І зараз вас доб´ю.
Сьогодні мені колега мужчина привіз додому! подарунок на Новий рік від шефа, теж мужчини. І там, о жах, набір за пару тис грн- ароматична свічка, ароматичні палички, піна для душа і крем. А ще шоколадки з сердечками.
Все капець, бо за вашою логікою, я розвратна жінка, яка вдома приймає чоловіків ще й з подарунками такими типу мабуть інтимними.
Це точно натяк)))

Чоловіку потрібно зі мною розводитись за вашою логікою.