КоКоКоКоКоКо...• 19 декабря 2024
Муж прислал коллеге по работе видео
Она медсестра он врач, прислал там чей-то номер телефона по работе и следом такое видео, что типа кто-то сдает экзамены в институте но это уже не ты…это нормально? Мне нет.. Как дальше правильно себя вести?
КоКоКоКоКоКо...
• 19 декабря 2024
Ответ дляХтоЯкщоНеЯ
В жодній з Ваших тем не побачила нічого такого.
І зараз вас доб´ю.
Сьогодні мені колега мужчина привіз додому! подарунок на Новий рік від шефа, теж мужчини. І там, о жах, набір за пару тис грн- ароматична свічка, ароматичні палички, піна для душа і крем. А ще шоколадки з сердечками.
Все капець, бо за вашою логікою, я розвратна жінка, яка вдома приймає чоловіків ще й з подарунками такими типу мабуть інтимними.
Це точно натяк)))
Чоловіку потрібно зі мною розводитись за вашою логікою.
І зараз вас доб´ю.
Це точно натяк)))
А колега одружений?
КоКоКоКоКоКо...
• 19 декабря 2024
Ответ дляХтоЯкщоНеЯ
То може собака зарита в тому, що ви з чоловіком почали з переписки, і в когось його переманили?
Ні, в нас так не починалось, ми були одинокі, коли зустрілись.
КоКоКоКоКоКо...
• 19 декабря 2024
Ответ дляХтоЯкщоНеЯ
У вас цікаве поняття вірності.
Ваш чоловік ще нічого не зробив, його вже в зрадники записали.
Тобто написування іншим це нічого не зробив.. ну добре
КоКоКоКоКоКо...
• 19 декабря 2024
Ответ дляХтоЯкщоНеЯ
А чим в вашій уяві відрізняється чоловік колега від жінки колеги?
Так можна сказати, що ви, якщо такі відео надсилаєте жінкам, то ви лесбіянка.
Для мене з чоловіками хай спілкується хоч щохвилини..а з жінками ні, мені не подобається
КоКоКоКоКоКо...
• 19 декабря 2024
Ответ дляХтоЯкщоНеЯ
Почнемо з того, що ви могли не лазити по його.телефону.
І жили б собі спокійно.
А як тоді дізнатись про зраду, якщо не дивитись?
КоКоКоКоКоКо...
• 19 декабря 2024
Ответ дляХтоЯкщоНеЯ
Скажіть вже
У чоловіка хоч шанс буде на нормальні стосунки.
Я тему читаю і волосся дибки, бідний чоловік.
Я запропонувала йому розлучитись. Кажу житимеш спокійно, будеш писати що захочеш і кому захочеш, повідомлення не надо буде витирати, краса! Не хоче 🤷♀️
ХтоЯкщоНеЯ• 19 декабря 2024
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...
А колега одружений?
Так, і шеф теж.
А ще ми з їх дружинами знайомі
Але в вашій логіці це не заважає зраджувати
А ще ми з їх дружинами знайомі
ХтоЯкщоНеЯ• 19 декабря 2024
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...
Такі повідомлення так - нічого не зробив
КоКоКоКоКоКо...
• 19 декабря 2024
Ответ дляХтоЯкщоНеЯ
З таких повідомлень все починається
ХтоЯкщоНеЯ• 19 декабря 2024
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...
Капець,все гірше ніж я думала
Так ви дочекаєтесь, як моя невістка. Вона теж все підозрювала брата, 20 років діставала підозрами. Врешті він не витримав і назло пішов до проститутки, щоб підозри були хоча з підставою.
ХтоЯкщоНеЯ• 19 декабря 2024
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...
З таких повідомлень все починається
Або не починається.
КоКоКоКоКоКо...
• 19 декабря 2024
Ответ дляХтоЯкщоНеЯ
Капець,все гірше ніж я думала
І що далі, вони розлучились?
Квітка Миру• 19 декабря 2024
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...
Ваш муж тоже всем написывает на работе?
У нас в общем чате так наваливают, что мама не горюй
ХтоЯкщоНеЯ• 19 декабря 2024
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...
І що далі, вони розлучились?
Офіційно ні, не хочуть ділити майно.
Живуть окремо
Як говорить брат, хоч від скандалів відпочиваю. Жінки в нього немає ні постійної, ні тимчасової.
Живуть окремо
Крихітка на всі• 19 декабря 2024
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...
Что именно мне нужно делать? Вариант ему не написывать другим девушкам не подходит? Или в чем мои розовые очки состоят? В то что я хочу верности в отношениях, а не чтоб при мне написываои другим то я от этого сразу плохая становлюсь? Неужели никто больше этого не хочет?
с собой делайте что-то
пытаться изменить партнера - это самое худшее, что можно придумать.
варианта два:
либо менять свое отношение к этом
либо разходиться
варианта два:
либо менять свое отношение к этом
либо разходиться
КоКоКоКоКоКо...
• 19 декабря 2024
Ответ дляДваДваВісім
Вам разводиться. мужику найти нормальную .
Запропонувала розлучитись. Не хоче.
Крихітка на всі• 19 декабря 2024
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...
Як би мені так почати мислити як ви… я би теж так хотіла, але в мене не виходить. Як побачила це повідомлення зразу засмутилась. Тим більше раніше він казав що вона йому подобається, типу щось схоже на те яка я була в молодості…((
Видите, Вы не можете изменить свое мышление
А чего он должен мочь?
Крихітка на всі• 19 декабря 2024
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...
он же Вам не ручной питомец
Крихітка на всі• 19 декабря 2024
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...
Выстраивать доверительные отношения для начала
Крихітка на всі• 19 декабря 2024
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...
это просто манипуляции
хотите развестись - идите и подайте заяву
Дую на вітер• 19 декабря 2024
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...
Тобто варіант бути вірним, не написувати всяким жінкам навіть не розглядається (( … сумно
Ну, серйозно, у вас така істерика тільки через той відос?
А де ви працюєте?
Дую на вітер• 19 декабря 2024
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...
Ну от якщо йому цікаво спілкуватись з молодими медсестрами хай з ними і спілкується, хай піде й одружиться. А то написує мені вже з ранку… так і хочеться відповісти, медсестрі тій надішли.
Блііііін, та він уже давно стрибає у гречку.
КоКоКоКоКоКо...
• 19 декабря 2024
Ответ дляДую на вітер
А де ви працюєте?
В гуманітарній організації
КоКоКоКоКоКо...
• 19 декабря 2024
Ответ дляДую на вітер
А де ви працюєте?
Не тільки.. це не вперше що він пише колегам
КоКоКоКоКоКо...
• 19 декабря 2024
Ответ дляДую на вітер
Звідки ви знаєте?
КоКоКоКоКоКо...
• 19 декабря 2024
Ответ дляКрихітка на всі
это просто манипуляции
І піду
Попадалочка• 19 декабря 2024
Ответ дляХтоЯкщоНеЯ
Капець,все гірше ніж я думала
Какая чушь, не выдержал . Чего только мужики не придумают, чтобы себя оправдать. Кринж
Дую на вітер• 19 декабря 2024
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...
Звідки ви знаєте?
Я не Ванга, я не знаю. Але чоловік, який після скандалу присилає такі смс дружині, скоріш за все має рильце в пуху. Хоча, може ви так завжди спілкуєтеся))) - ти моя травнева роза-мімоза, а я твій равлик -журавлик....
Не знаю. Але впевнена, якщо ви будете й далі його заганяти під каблук, шанс що той каблук зламається дуже великий. Вам вирішувати.
Попадалочка• 19 декабря 2024
Ответ дляДую на вітер
Конечно картинку проще прислать, чем не писать другим бабам
Кроме того, врач -медсестра в больнице это фактически начальник -подчинений , а тут прям дружба , с девушкой на кучу лет младше его
ХтоЯкщоНеЯ• 19 декабря 2024
Ответ дляПопадалочка
Прикиньте вас бы 20 лет пиляли ежедневно за измены, о которых вы даже не думали. Не просто пиляли - следили, шарили по карманам, скандалы устраивали на работе при коллегах.
Я вообще терпению удивляюсь