Милота• Изменено 19 декабря 2024
Где вы видели такие лыжные подъемники?
В Украине где-то есть подобные?
Обычные открытые кресельные и бугельные мне не нравятся. Нравится кататься на лыжах, но подъем в кресельном или бугельном подъемнике для меня мучение.
Цибулька зла• 19 декабря 2024
На Буковелі таких немає. Бачила в Австрії, Словаччині, Франції, Італії.
Цибулька зла• 19 декабря 2024
А чому в крісельному не подобається? Заїхав і сидиш собі, дивишся на краєвиди З тих, що ви показали, 3 та 4 - то для діток та новачків витяги. А 1-2 як раз незручні, в них потрібно лижі знімати, потім наверху знову вдягати. Зазвичай такі витяги встановлюють там, де йде великий набір висоти, в Карпатах такого просто немає де встановлювати.
Милота
• 19 декабря 2024
Ответ дляЦибулька зла
Їздила з подругою. Сіли ми в той крісельний підйомник, я була в перший раз. Коли приїжджаєш наверх, то, звісно, нічого не зупиняється і ти маєш встигнути зіскочити, тримаючи лижі і палки, в тому не дуже зручному для звичайного пересування взутті. І на підлозі я навіть бачила кров, хтось, видно, падав і розбивав ніс.
Для мене це був стрес.
На бугельному теж незручно, бо треба наверху встигнути відскочити. Декілька разів боляче падала.
Для мене це був стрес.
Цибулька зла• 19 декабря 2024
Ответ дляМилота
Для мене це був стрес.
Щоб не було стресу, потрібно брати інструктора і отримувати в нього хоч якісь базові знання і техніку катання. Гірські лижі -небезпечний та травматичний вид спорту, тож варто потурбуватись якщо вже не про інших людей на трасі, то хоч про себе. До речі, оті витяги у вигляді кабін, теж не зупиняються, там потрібно досить жваво встигнути вийти.
Милота
• 19 декабря 2024
Ответ дляЦибулька зла
Я вмію кататися на лижах, каталася в дитинстві і не тільки, але на підйомниках ніколи не піднімалася просто. Раніше просто пішки піднімалася вгору.