Мамина черешня• 19 декабря 2024
Ответ дляМоpгана
Я і не збиралася бути вихованою з прихильницею чеснот путіна)
Удалено администрацией...
Olga Zelenyak• 19 декабря 2024
Ответ дляМамина черешня
Удалено администрацией...
Нет ничего вечного.
Стрекоза любви• 19 декабря 2024
Ответ дляМамина черешня
Удалено администрацией...
Да, безусловно, мне тяжело одной, с этим не поспоришь.
НО! Я никогда не смогу прогнуться под мерзкими, кончеными уродами. А вы можете. Какой тогда диалог вести с вами? Человек без принципов, рода и племени. Что вам доказывать, если само ваше существование основано только на том, чтобы поесть, посрать, поспать, а остальное, котись оно конем, хоть ядерный взрыв.
Ответ дляСтрекоза любви
Пропонуємо вовє і дімє десь стати на червоній площі, пульнем туди НАТівською або українською ракетою, подивимось, як їхнє ПВО сработает☺️
Нептуна йому в голову
Ще падло яке, розважається , гинуть же і руські його , не тільки українці, сотні тисяч, а воно двіжуху захтіло
НАТАЛІЯ.КИЇВ• 19 декабря 2024
Ответ дляМамина черешня
Вы когда идете по улице, и видите шагающего психа с ножом, подойдете к нему и станете кривляться или осторожно пройдете мимо? Проведите параллели
А для чого ваші кацапи цього психа з ножем вже більше 20 років обирають президентом?
Мамина черешня• 19 декабря 2024
Ответ дляСтрекоза любви
Удалено администрацией...
Стрекоза любви• 19 декабря 2024
Ответ дляLudaSHS
Нептуна йому в голову
Він реально кончєний старий маразматик.
Мамина черешня• 19 декабря 2024
Ответ дляuma
Т.е. если я могу прочитать тезисы и посмотреть правде в глаза, то я поклонница Путина? Ну, ок, сидите и верьте, что у нас все отлично. И я ж надеюсь, что вы из окопа верите?
Удалено администрацией...
TATATA1973• 19 декабря 2024
Ответ дляМамина черешня
Удалено администрацией...
А ну но спєц задрипаний, просвєті нас темних про нормальное вєдєніє войни? война с нато......
Ответ дляLudaSHS
Да зовсім е -створіння
Нудно йому стало
На дуєль викликає піпіскою орешніком по Києву
може таки праві розвідка Сша, специ по психіатріі. що він ковідом перехворів і кукуха зʼїхала ще більше.
Нудно йому стало
Шизанутий дід, для якого ця війна це лише ’двіжуха’, без якої уZZьким нудно жити
Ответ дляОль_
російський диктатор путін провів пряму лінію і пресконференцію за підсумками року.
Головні тези:
🔹Рух іде по всій лінії фронту, щодня. Наші бійці забирають територію квадратними кілометрами;
🔹В України закінчуються люди, які хочуть воювати;
🔹Якби можна було повернутися в лютий 2022 року, рішення про початок «СВО» потрібно було ухвалювати раніше і готуватися ретельніше;
🔹З росією фактично воюють усі країни НАТО. Снаряди на Заході подорожчали вчетверо, країнам НАТО не вистачить і 3% ВВП на оборону;
🔹росія стала набагато сильнішою за попередні два-три роки, тому що ми стаємо по-справжньому суверенною країною;
🔹Суверенітет — важлива річ. При втраті суверенітету втрачається державність.
Ось усі пишаються, що вони європейці, але вони, перш за все, французи, німці, італійці, іспанці;
🔹росія збільшує армію і силові підрозділи до 1,5 млн осіб.
🔹Боєготовність наших Збройних сил перебуває на найвищому рівні у світі;
🔹Ми рухаємося до вирішення завдань, які позначили на початку «СВО»;
🔹Курську область звільнимо, хлопці воюють там просто зараз, але дату я називати не хочу.
🔹Нам є, з ким розмовляти (на) Україні, там багато наших хлопців, хто хоче позбавити свою країну від неонацистського режиму
🔹Ми готові до переговорів. У нас немає попередніх умов, ми готові вести діалог на базі того, про що домовилися в Стамбулі 2022 року;
🔹У Конституції України немає вказівок на можливість продовження повноважень президента навіть в умовах воєнного стану.
Легітимною в Україні зараз є тільки Верховна Рада;
🔹Ми розмовлятимемо з будь-яким лідером України, який піде на вибори і підтвердить легітимність, включно із Зеленським.
Підписувати договори можемо лише з легітимними органами влади;
🔹Якби Зеленський попросив, ми дали б йому політичний притулок, росія нікому не відмовляє;
🔹росії потрібне не перемир´я, а мир із гарантіями безпеки для рф. Перемир´я дасть противнику перепочинок;
🔹Китайська і бразильська ініціативи збалансовані і нічого не нав´язують.
🔹Чому така назва у «Орєшніка»? Чесно? Не знаю;
🔹«Орєшнік» — це сучасна, дуже нова зброя, заснована на розробках уже російського періоду часу.
Шансів на перехоплення немає, на розведення блоків іде кілька секунд;
🔹Систем THAAD для перехоплення «Орєшніка» (на) Україні немає, якщо американці вирішуватимуть поставити — ми наших хлопців там попросимо, щоб вони підказали цінні для нас рішення;
🔹У списку пріоритетних цілей ударів по Україні знаходяться об´єкти військово-промислового комплексу;
🔹 Нехай західні експерти визначать якийсь об´єкт для ураження, скажімо, у Києві. Зосередять туди всі свої сили ППО і ПРО.
А ми завдамо удару «Орєшніком» і подивимося, що буде. Ми до такого експерименту готові. Чи готова інша сторона?
🔹Якщо для білорусі створюватимуть загрози, що підпадають під ядерну доктрину, росія розглядатиме такі загрози як загрози самій рф.
🔹Санкції створюють нам проблеми, але вбити вони нас не зможуть;
🔹Західні країни за допомогою недобросовісної конкуренції намагаються завадити росії в Арктиці;
🔹Україна перекрила постачання нашого газу в Європу. Нічого, «Газпром» це переживе.
🔹На очах усього світу йде розтерзання православної церкви (на) Україні, але тим, хто це робить, це ще відгукнеться;
🔹Українська влада — це євреї-безбожники, люди без роду, без племені, їм нічого не дорого. Удеруть і будуть замість церкви ходити на пляж;
🔹Ми вітаємо українців у росії, вони люди однієї з нами культури.
🔹Вбивство генерала Кіріллова — це терористичний акт, який вчинила влада України. Нам не можна допускати таких важких проколів;
🔹Київ багаторазово здійснював теракти проти росіян, зокрема журналістів, і Захід жодного разу це не засудив;
🔹У Словаччині затримано українських диверсантів із картами газової системи;
🔹Діяльність телефонних шахраїв (на) Україні зведена на рівень держполітики, вони зуміли вкрасти понад 250 мільярдів рублів.
Головний висновок:
Немає про що говорити — клінічно хвора людина...
Головні тези:
Головний висновок:
слушайте, спасибо ,,,
суть передана верно и точно ,,,
вы не в разведке служите ,,,
суть передана верно и точно ,,,
вы не в разведке служите ,,,
Аноним ФЕЯ• 19 декабря 2024
Ответ дляМоpгана
Я не розумію відсутність реакції адміністрації, адже не одна ж я відправила скаргу. А потім на російських сайтах будуть скріни порадниці.
І чому автор теми на заблокує цю нечисть я теж не розумію.
Я на кожен пост її відправлю скаргу😡
Мамина черешня• 19 декабря 2024
Ответ дляLudaSHS
Ізраілю за пейджери по генералам теж дорікали?
Удалено администрацией...
Стрекоза любви• 19 декабря 2024
Ответ дляМамина черешня
Удалено администрацией...
Мамина черешня• 19 декабря 2024
Ответ дляАноним ФЕЯ
Я на кожен пост її відправлю скаргу😡
Удалено администрацией...
Мамина черешня• 19 декабря 2024
Ответ дляСтрекоза любви
Удалено администрацией...
Мамина черешня• 19 декабря 2024
Ответ дляСтрекоза любви
Удалено администрацией...