Ответ дляTAM-rico
Я вже чула, здається, у Швеця, що аналітики замислюються, чи не користуються кремлівські тва...рі психологічними технологіями впливу
Используют психологов они с 2014 года. В ФСБ это штатные сотрудники. Проследите черешню в этой теме. Дружба хуйла с КНДР и Ираном это мощное сотрудничество с партнёрами , а не продажа ресурсов страны странам изгоям. Помощь 50 стран Украине в режиме рамштайн это типо вовлечение в войну и попрошайничество
Ответ дляОль_
російський диктатор путін провів пряму лінію і пресконференцію за підсумками року.
Головні тези:
🔹Рух іде по всій лінії фронту, щодня. Наші бійці забирають територію квадратними кілометрами;
🔹В України закінчуються люди, які хочуть воювати;
🔹Якби можна було повернутися в лютий 2022 року, рішення про початок «СВО» потрібно було ухвалювати раніше і готуватися ретельніше;
🔹З росією фактично воюють усі країни НАТО. Снаряди на Заході подорожчали вчетверо, країнам НАТО не вистачить і 3% ВВП на оборону;
🔹росія стала набагато сильнішою за попередні два-три роки, тому що ми стаємо по-справжньому суверенною країною;
🔹Суверенітет — важлива річ. При втраті суверенітету втрачається державність.
Ось усі пишаються, що вони європейці, але вони, перш за все, французи, німці, італійці, іспанці;
🔹росія збільшує армію і силові підрозділи до 1,5 млн осіб.
🔹Боєготовність наших Збройних сил перебуває на найвищому рівні у світі;
🔹Ми рухаємося до вирішення завдань, які позначили на початку «СВО»;
🔹Курську область звільнимо, хлопці воюють там просто зараз, але дату я називати не хочу.
🔹Нам є, з ким розмовляти (на) Україні, там багато наших хлопців, хто хоче позбавити свою країну від неонацистського режиму
🔹Ми готові до переговорів. У нас немає попередніх умов, ми готові вести діалог на базі того, про що домовилися в Стамбулі 2022 року;
🔹У Конституції України немає вказівок на можливість продовження повноважень президента навіть в умовах воєнного стану.
Легітимною в Україні зараз є тільки Верховна Рада;
🔹Ми розмовлятимемо з будь-яким лідером України, який піде на вибори і підтвердить легітимність, включно із Зеленським.
Підписувати договори можемо лише з легітимними органами влади;
🔹Якби Зеленський попросив, ми дали б йому політичний притулок, росія нікому не відмовляє;
🔹росії потрібне не перемир´я, а мир із гарантіями безпеки для рф. Перемир´я дасть противнику перепочинок;
🔹Китайська і бразильська ініціативи збалансовані і нічого не нав´язують.
🔹Чому така назва у «Орєшніка»? Чесно? Не знаю;
🔹«Орєшнік» — це сучасна, дуже нова зброя, заснована на розробках уже російського періоду часу.
Шансів на перехоплення немає, на розведення блоків іде кілька секунд;
🔹Систем THAAD для перехоплення «Орєшніка» (на) Україні немає, якщо американці вирішуватимуть поставити — ми наших хлопців там попросимо, щоб вони підказали цінні для нас рішення;
🔹У списку пріоритетних цілей ударів по Україні знаходяться об´єкти військово-промислового комплексу;
🔹 Нехай західні експерти визначать якийсь об´єкт для ураження, скажімо, у Києві. Зосередять туди всі свої сили ППО і ПРО.
А ми завдамо удару «Орєшніком» і подивимося, що буде. Ми до такого експерименту готові. Чи готова інша сторона?
🔹Якщо для білорусі створюватимуть загрози, що підпадають під ядерну доктрину, росія розглядатиме такі загрози як загрози самій рф.
🔹Санкції створюють нам проблеми, але вбити вони нас не зможуть;
🔹Західні країни за допомогою недобросовісної конкуренції намагаються завадити росії в Арктиці;
🔹Україна перекрила постачання нашого газу в Європу. Нічого, «Газпром» це переживе.
🔹На очах усього світу йде розтерзання православної церкви (на) Україні, але тим, хто це робить, це ще відгукнеться;
🔹Українська влада — це євреї-безбожники, люди без роду, без племені, їм нічого не дорого. Удеруть і будуть замість церкви ходити на пляж;
🔹Ми вітаємо українців у росії, вони люди однієї з нами культури.
🔹Вбивство генерала Кіріллова — це терористичний акт, який вчинила влада України. Нам не можна допускати таких важких проколів;
🔹Київ багаторазово здійснював теракти проти росіян, зокрема журналістів, і Захід жодного разу це не засудив;
🔹У Словаччині затримано українських диверсантів із картами газової системи;
🔹Діяльність телефонних шахраїв (на) Україні зведена на рівень держполітики, вони зуміли вкрасти понад 250 мільярдів рублів.
Головний висновок:
Немає про що говорити — клінічно хвора людина...
Головні тези:
Головний висновок:
Удалено администрацией...
Клементина• 19 декабря 2024
Ох ти ж!
Скільки тут рашистів набігло!
А потім скріни на руснявих сайтах виставляють.
Русня, ми вас завжди будемо ненавидіти! Скріньте, виставляйте! І передайте своєму вв-х@йлу , що немає у нас з вами ніякої спільної культури і спільних цінностей. Бо не може бути щось спільного у українців з лайном.
І не х@йлу, яке переписало конституцію під себе, казати про нелегітимність нашого президента.
Скільки тут рашистів набігло!
Ответ дляtetnes
Т.е исковеркать фамилии всех украинских президентов норм, главное Хуйла написать правильно и с большой) чего у вас правила приличия и правописания такие выборочные?
Потому что либо Путин либо матом. А матом писать запрещено. То что отовсюду звучит мат, возможно, вас как-то заводит, но у меня другое воспитание.
А под общепринятыми обозначениями вы прекрасно узнали всю нашу дрянную власть.
Все, идите отдыхайте. Вы выступили патриотично. Хвалю 👍
Ответ дляuma
Не манипулируйте. Для хуйла есть куча негативных слов в виде путлера, хутина, бункерного. Но коверкаете вы ТОЛЬКО всех украинских президентов. И Дрянь вы применили только к украинским президентом а не к срущему в чемодан)
Запятая-точка• 19 декабря 2024
Ответ дляtetnes
Вы и правда считаете, что если человек пишет противоположное вашему мнению сообщению, то он русский спецагент? Самомнение, однако у вас. Общывательства по типу ’ботоферма’ уже не канают?
TATATA1973• 19 декабря 2024
Ответ дляЗапятая-точка
Причем тут личное ощущение дряни и факт дряни-президента? А при яныке вам плохо жилось?
При Ющенку ще круче. Чому відразу яника згадують?
Запятая-точка• 19 декабря 2024
Ответ дляTATATA1973
Круче, да
Клементина• 19 декабря 2024
Ответ дляuma
Про хуйла можна!
Ось дивіться
путін-ХУЙЛО!!!
Ось дивіться
путін-ХУЙЛО!!!
Ответ дляЗапятая-точка
Виправдання російської агресії та звинувачення у війні саме українців зараз називається протилежним мнєнієм? Дуже це мненіє у вас шаблонне і одне на всю велику компанію ’неботів’.
Ответ дляЗапятая-точка
Ваше мнение возможно и противоположное, у черешни явное фсб-шное по методичке)
Ответ дляtetnes
Там ему красиво прописали копирайтеры)
Инфляция находится на уровне 9,2-9,3% — это тревожных сигнал. А зарплаты выросли на 9% в реальном выражении.
Зачетное манипулирование)
Ага, сбалансували
Очікується, що на наступному засіданні в п’ятницю центральний банк підвищить ключову ставку на 200 базисних пунктів до 23%, що стане найвищим показником за понад 20 років.
Нажаль, це все тааак довго йде в них (
Якби ще не помогателі азіатсткі(
Нажаль, це все тааак довго йде в них (
Якби ще не помогателі азіатсткі(
Ответ дляtetnes
А я называю вещи своими именами. Вам не нравится - материтесь на здоровье. Если б от мата он сдох, то я стала бы чемпионом по мату. Но это не поможет, только загадит язык.
Кстати, можете еще тему русского языка развить, я ж на нем пишу. Вот не дорабатываете, замечание вам.
Ответ дляuma
Опять ушли в манипулирование) Напишите просто путин-дрянь) Это не мат)
Ответ дляtetnes
Путин- ДРЯНЬ! Стало легче? 8 мопедов в Сумской области сменили курс? КАБы отказались запускаться? Сколько б раз вы не послали Путина, а это ни на что не повлияет. Но можете материться на здоровье, стресс нужно сбрасывать.
ПЛЮС-МИНУС• 19 декабря 2024
Ответ дляuma
Вы тут решили взрослых людей перевоспитывать? Ну-ну.
НАТАЛІЯ.КИЇВ• 19 декабря 2024
Ответ дляuma
´русские пидорасы, вас надо убивать как собак диких´
Запятая-точка• 19 декабря 2024
Ответ дляПЛЮС-МИНУС
Ихние люди у него в Киева - меня вот это прям выбесило.
А?
Запятая-точка• 19 декабря 2024
Ответ дляuma
Не впрягайтесь, это бесполезно
Ответ дляНАТАЛІЯ.КИЇВ
Это вы мне? Женщина, выпейте успокоительное. У меня, в отличии от многих здесь, даже в свидетельстве о рождении записана национальность - украинка. Не у всех здесь такие документы имеются.
Так что мимо, ох как мимо.