НАТАЛІЯ.КИЇВ• 19 декабря 2024
Ответ дляuma
Это вы мне? Женщина, выпейте успокоительное. У меня, в отличии от многих здесь, даже в свидетельстве о рождении записана национальность - украинка. Не у всех здесь такие документы имеются.
Так что мимо, ох как мимо.
Це цитата дуже мудрої жінки, і ці слова дуже доречні в цій темі. А у вас є якісь заперечення?
Ответ длячаревна
Итоги года и все об Украине....
В рашке так все хорошо? Газ во всех домах, нет бездомных, лечат рак, есть продвижения в развитии, строятся, развиваются..
А мы такие упертые, ну никак не хотим чтоб они нас точно так же осчастливили
Сьогодні випало відео ’SOS. 11 сутки без света. Ужас!!! Помощи ждать не от куда!!!’
Думаю де ж це таке у нас? Відкрила, виявилось Тверська область
Ответ дляLyudaT
Боїтесь, що він таки скоро сконає
та коли вже...
Ні, живу у Києві, маю 2 малих дітей
Особисто мене не цікавить майбутнє нікого(жодної держави і народу), а тільки моєї родини в мені реально дуже страшно, якщо хуйло пустить орєшнік
Ми не ходимо в укриття, бо воно сумний підвал хруща, котрий ніхріна не врятує
Я мрію лиш виїхати в безпечну країну своєю родиною!
Ответ дляLudaSHS
Да зовсім е -створіння
Нудно йому стало
На дуєль викликає піпіскою орешніком по Києву
може таки праві розвідка Сша, специ по психіатріі. що він ковідом перехворів і кукуха зʼїхала ще більше.
Нудно йому стало
До чого тут ковід?
Він бачить себе ’Петр 1’часть вторая!
Він явно вважає, що якщо матри Українк в складі (союзної держави, УССР, чи просто в складі рф, як окупованої території) він матиме силу СРСР. Далі можна буде зібрати те, що ’погано лежить’ і сильно не відбивається.
Осі і новий переділ!(Чи старий? Комунізм отримав Азію, а капіталізму Захід?)
Він бачить себе ’Петр 1’часть вторая!
Ответ дляtanya_217
Ні, живу у Києві, маю 2 малих дітей
Ви ж розумієте що ви взагалі не в безпеці в Києві, навіть без Ліщини.
Ответ дляМамина черешня
Ну вот он напал, а что вы ему сделаете? Ну вот что? Вся Европа ссыт за газом из рашки и кладет в штаны при виде и угрозах путлера, а вы, Храбрая Маруся, пойдете лопатой отбиваться?
Європі це лише на користь. З її фінансовими можливостями давно пора переходити на альтернативу і зістрибувати із газової залежності від підорашки. Ви думаєте в Сирії просто так все відбувається? Там гарні запаси нафти і газу.
Ответ дляtanya_217
Ні, живу у Києві, маю 2 малих дітей
Удалено администрацией...
ПЛЮС-МИНУС• 19 декабря 2024
Ответ дляStar39
Удалено администрацией...
Эксперды набежали, счаз затопчуть. Ваш арешник имеет до 8-ми боеголовок и бьет не точечно в цель, а разлетается на куски
Запятая-точка• 19 декабря 2024
Ответ дляПЛЮС-МИНУС
фото
Ну перечитайте,что вы написали
И да, вы думаете, на территории Украины не живут этнические россияне?
@ альонка@• 19 декабря 2024
Ответ дляammakat
Больше всего пугает, что его отследить нельзя на подлете, он резко с неба падает. Видео из Днепра конечно космос
Якби ж воно впало прямо там,звідки вилетіло(
Ответ дляtanya_217
Ні, живу у Києві, маю 2 малих дітей
Ось вона нова методичка
’Страшно, запустіт орєшнік’. Було ’йобне ядєркой’, тепер ’орєшіком’. ’Не провокуйте, а то орєшнік’, ’Пріснілась бабушка под орєшніком, собірала орєхі, плакала, страшно...’, ’У меня прєдчувствіє чєго-то такого... оні всєгда сбываются’ і т.д. Якби путін міг використати ядерку, він би її давно використав. З орєшіком те ж саме. Він потрібен для того, щоб ним лякати.
ПЛЮС-МИНУС• 19 декабря 2024
Ответ дляЗапятая-точка
Удалено администрацией...
Туточки нельзя писать все то, что вы бы не сказали на допросе в СБУ.
Итак, дорогэнька, представляй, что ты на допросе и начинай подбарзивать, как ты тут это делаешь.
ПЛЮС-МИНУС• 20 декабря 2024
Ответ дляЗапятая-точка
Ну перечитайте,что вы написали
А как связаны этнические россияне с внутренними врагами и предателями? Или вы утверждаете, что все этнические россияне с украинским гражданством являются предателями?
Труп нареченої• 20 декабря 2024
Ответ дляMamaGalya
А як же переговори? Трамп наче божився недавно, точніше його радник чи хто там. Казав, що москалі готові до переговорів. А вони прям з Європи ще й посміються.
так знарода наша бусінка нелегітимний
Труп нареченої• 20 декабря 2024
хто б там що не казав а про євреїв безбожників при владі сказав так сказав
Труп нареченої• 20 декабря 2024
Ответ дляLeto32
Вместо церкви по морям ,это он наверное о Кучме
А вообще реально у власти одни евреи.
США теж євреї заправляють нажаль
Мама Никитки-2• 20 декабря 2024
Ответ дляМамина черешня
Вам ще нову методичку не спустили?
Газ з парашки через Україну всьо 🤣
А рупії, вони такі 😅, за межи Індії чогось не хочуть виходити
Газ з парашки через Україну всьо 🤣
Мама Никитки-2• 20 декабря 2024
Ответ дляМамина черешня
Пусть не признают. Кипр тоже спорная терр тория, Карабах тоже, Палестина тоже. Тягаться за земли можно сотни лет, мы это выдержим? Мне обидно за свою страну, а не за рагу.
Карабах ніфіга не спірна територія. Кіпр окупований Турцією, Палестина це де? Можна посилання, на дату створення такої держави, як Палестина?
@dres Odessa• 20 декабря 2024
Ответ дляМамина черешня
Атакамсы кто кидает? Сами себя рашики обстреливают американским оружием?
Через месяц после регистрации решились все-таки пожаловаться на несправедливость ?Да,долго держались
fotolampa2011• 20 декабря 2024
Ответ дляLudaSHS
Да зовсім е -створіння
Нудно йому стало
Боже, це якийсь виродок сатани. Я не вірю в ці штуки, але ж це не людина. Так затьмарити розум всім
Років через 100 в підручниках історії про нього писатимуть, як нащадка гітлера
Як переродження