наКоблучках• 19 декабря 2024

Чи можна побороти заздрість?

Відчуваю сильну заздрість від знайомої, з якою я вимушена стикатися по роботі. От п´ятою точкою відчуваю негатив..ініціатива спілкуватися йде з її сторони. Цікавиться моїм життям-сім´єю, роботою, дитиною. Вона то компліменти дивні робить, що після них відчуваю себе невпевненою і страшною якоюсь. То недоліки в мені вишукує. Чи можна якось мені змінити її відношення до мене? Як мені себе правильно вести? Хотіла б щоб вона краще відносилась. Нічого поганого їй не зробила, навпаки допомагаю і щиро відношусь...
ИзЮмрудная• 19 декабря 2024
а вас з нею хтось примушує прям час проводити? обмежте спілкування
Алина-1240• 19 декабря 2024
Привет-пока.и метод серого камня,либо увидели ее и ныть первой
Мать драконов• 19 декабря 2024
Как вы собрались менять другого человека? Вы можете либо свое отношение поменять, либо не общаться если не сможете не реагировать
Свекруня• 19 декабря 2024
Так прекратите ей выдавать информацию о себе и общаться на темы , кроме рабочих.
ШанельКуКу• 19 декабря 2024
Меньше ляпайте о семье и прочем. А то сначала всё вывалят посторонним, от покупок трусов до недвиги, а потом: ой, а мне завидуют, штош делать.
автор наКоблучках • 19 декабря 2024
Взагалі нічим не ділюсь з нею..взнає через інших, через соцмережі. Усюди подобавалась. Назойливі питання, я дуру включаю та відмолчуюсь.
ШанельКуКу• 19 декабря 2024
Ответ длянаКоблучках
К моим СС посторонние не имеют доступа,они скрыты. И другие, кроме очень близкого круга семьи, ничего обо мне не знают, ни что я покупаю, ни как я отдыхаю, ни какая обстановка дома. И перестаньте играть в добрую и щирую подругу.