Атланта• 20 декабря 2024

Как вы, девчата? Обстрел. Киев

Mariya Prokhorova• 20 декабря 2024
Ответ дляMilanaher
Так за зелю тому ж і голосували, щоб лише не за пороха. А вийшло , що зелене гімно ще гірше.
Так треба думати за кого голосувати , якщо за Зе , то хоч би не тягнули ту партію що на колінці склепали або обох викреслити , а не обирати з двух зол - менше (
Але ми країна з дуже слабкою демократією , хоч якщо подивитися на инших як голосують , то розумієш , слова Черчілля про демократію
Стрекоза любви• 20 декабря 2024
Ответ дляАнтон Кочергин
Удалено администрацией...
Ой, мне еще нравится «москаляку на гілляку»😍
автор Атланта • 20 декабря 2024
Ответ дляfeerka
Удалено администрацией...
Правильно. Жертва сама виновата! «А что ты сделала, чтоб он тебя не бил?»
Моpгана• 20 декабря 2024
Ответ дляYuliya82
Тільки після Вас
Нє, мені з вами не по дорозі. Вам з хуйлом, його захищати треба від українців, що його довбойобом називають.
Mariya Prokhorova• 20 декабря 2024
Ответ дляАнтон Кочергин
Удалено администрацией...
А ви таки не скористувалися моєю порадою
Mariya Prokhorova• 20 декабря 2024
Ответ дляVA 11
Удалено администрацией...
Ще почекаємо , що евреї скажуть , путлер і їх звинуватив у всіх бідах світу
Mariya Prokhorova• 20 декабря 2024
Ответ дляMilanaher
Ну то як не в Київі,то другі нехай помирають? Ви такі смішні, оці ботихи. Напарниця ваша вже тут кожен день виписує як в неї все гарно, а те що інші гинуть то таке.
Даже сам зеля згоден, що коррупція страшена Тільки його боти проти
Ви хоч самі зрозуміли , що написали ?
ProstoKoschka• 20 декабря 2024
Ответ дляMilanaher
При Порошенко не було б війни у такому масштабі. Він вмів домовлятись і не тупий
ProstoKoschka• 20 декабря 2024
Ответ дляfeerka
Удалено администрацией...
От в чомусь згодна. Провокаторів тьма
-sofi-• 20 декабря 2024
Ответ дляMariya Prokhorova
І як ще путлер не в Києві ? Бо в нас така корупція ((((((
Достаточно написать список городов и населенных пунктов, сколько забрала раша.
И написать , сколько городов Украина вернула.
И не писать ерунды, какие мы крутые и всесильни.
Len_to4ka• 20 декабря 2024
Ответ дляfeerka
Удалено администрацией...
Так це гра на двох 🤷‍♀️
Один провокатор а інший хто?
Це рівень початкової школи коли тебе на « слабо» можна взяти. Тебе підначують а ти ведешся . Значить ти істота якою можна управляти .
Треш якийсь . Горизонт планування максимум одна доба .
nata.ant• 20 декабря 2024
Ответ дляProstoKoschka
Ви ж пуйла слухали,він сказав,що сво треба було розпочинати раніше.
Milanaher• 20 декабря 2024
Ответ дляMariya Prokhorova
Ви хоч самі зрозуміли , що написали ?
Ну вашу писанину тільки ви розумієте. Кожному намагаєтесь пояснити , але щось ніхто вас не сприймає. То ваше питання зовсім не дивне , що ви не розумієте і те що пишуть інші. Для вас то головне кількіть буковок, саме за це ж вам платять,а не за зміст.
Решка7777• 20 декабря 2024
Ответ дляСтрекоза любви
Валентина и всевозможные боты!
ВНИМАНИЕ! Скажу сейчас вам да и для себя страшную вещь - как бы вы здесь не пыжились, НО! лучше «условно» какой-то свой наркоман, чем их «долбоеб».
в свете последних законов ..не соглашусь. уже рашка нас копирует
Yuliya82• 20 декабря 2024
Ответ дляМоpгана
Але ж Ви і маніпулятора. Говорити нормально першій особі, не опускаючись до рівня дегенератів це не значить підтримувати путіна.
Иошши• 20 декабря 2024
Ответ дляkuskus
Діду скучно, веселиться
День чекиста
Иошши• 20 декабря 2024
Ответ дляКузякин
Пишут сбили все
Плохо что над домами
Yu Yu• 20 декабря 2024
Ответ дляMilanaher
Так это ожидаемо было. Или трудно научиться видеть дальше своего носа?
Milanaher• 20 декабря 2024
Ответ дляYu Yu
Ответ на ваш вопрос очевиден, если проголосовали не 20, а 73%.
TOG36• 20 декабря 2024
Ответ дляКлементина
А я підтримую!
Молодець Зе!
Речі треба називати своїм іменами.
Хуйло - довбойб. Як його ще назвати?
Він не має права так називати публічно.
Це можна іншими словами зробити, але Зе неосвічений настільки і давно відомо, що він НЕ на своєму місці. Він не мав бути президентом.
Wendy Rhoades• 20 декабря 2024
Ответ дляMariya Prokhorova
Так наші люди обирають , 5 млн за бойко проголосувало
Немає відповідальности за свій голос на виборах , бо внушили , що від вас нічоно не залежить
гірше за все, що будуть такі, які і зараз проголосують за цього покидька(
Иошши• 20 декабря 2024
Ответ дляYuliya82
З цим згодна! Але і себе президенту виставляти дебілом, опускаючись до рівня базарної баби з матюками - то якось занадто
Когда нечем крыть, перешёл на личности. Уже все поняли, что зеля не хочет заканчивать войну
Mariya Prokhorova• 20 декабря 2024
Ответ дляMilanaher
От чому боти вважають , що всі навколо боти ?
Хто мені платить , скажітькуди звернутися за платнею
О_Юми• 20 декабря 2024
Ответ дляСтрекоза любви
Валентина и всевозможные боты!
Чим краще?
Незламна• 20 декабря 2024
Ответ дляTOG36
Він не має права так називати публічно.
Це сюр якийсь. Ніби вас ґвалтують, а ви така: блііін, в мене ж трусікі не під ліфчик, як невдобненько
Фігачить ракетами по містах можна, а назвать довб@йоба довб@йобом нізя. Як так? 🤷
Paolla• 20 декабря 2024
Ответ дляProstoKoschka
Я з вами згодна. Війни б такого масштабу не було б, якби був Порошенко. А Зєля - як пихата дитина, яка вважала, що може все, тому поліз у президенти воюючої країни.
О_Юми• 20 декабря 2024
Ответ дляНезламна
А ось так. Він не на лавочці під під´їздом, він Президент (хоча я б написала з маленької) країни, перша особа.
feerka• 20 декабря 2024
Ответ дляLen_to4ka
Так це гра на двох 🤷‍♀️
Один провокатор а інший хто?
Вы правильно отметили, игра на двоих :-)
Они же «ходят» по очереди, каждый прекрасно исполняя свои партии :-)
Потому вывод логичный - Зеля - шавка Путина, который помогает ему уничтожать Украину с разных сторон.
А горизонт планирования все же не сутки. На мой взгляд десятилетия.
feerka• 20 декабря 2024
Ответ дляTOG36
Він не має права так називати публічно.
100%
Моpгана• 20 декабря 2024
Ой, які ж ми тут освічені, інтелігентні й толерантні, і як ми любимо путіна, і як же ми ненавидимо зелю... мімімі... Тьху!