Mariya Prokhorova• 20 декабря 2024
Ответ дляMilanaher
Так за зелю тому ж і голосували, щоб лише не за пороха. А вийшло , що зелене гімно ще гірше.
Так треба думати за кого голосувати , якщо за Зе , то хоч би не тягнули ту партію що на колінці склепали або обох викреслити , а не обирати з двух зол - менше (
Але ми країна з дуже слабкою демократією , хоч якщо подивитися на инших як голосують , то розумієш , слова Черчілля про демократію
Стрекоза любви• 20 декабря 2024
Ответ дляАнтон Кочергин
Удалено администрацией...
Ой, мне еще нравится «москаляку на гілляку»😍
Mariya Prokhorova• 20 декабря 2024
Ответ дляАнтон Кочергин
Удалено администрацией...
Mariya Prokhorova• 20 декабря 2024
Ответ дляVA 11
Удалено администрацией...
Ще почекаємо , що евреї скажуть , путлер і їх звинуватив у всіх бідах світу
Mariya Prokhorova• 20 декабря 2024
Ответ дляMilanaher
Ну то як не в Київі,то другі нехай помирають? Ви такі смішні, оці ботихи. Напарниця ваша вже тут кожен день виписує як в неї все гарно, а те що інші гинуть то таке.
Даже сам зеля згоден, що коррупція страшена Тільки його боти проти
Ви хоч самі зрозуміли , що написали ?
ProstoKoschka• 20 декабря 2024
Ответ дляMilanaher
При Порошенко не було б війни у такому масштабі. Він вмів домовлятись і не тупий
ProstoKoschka• 20 декабря 2024
Ответ дляfeerka
Удалено администрацией...
От в чомусь згодна. Провокаторів тьма
Ответ дляfeerka
Удалено администрацией...
Так це гра на двох 🤷♀️
Один провокатор а інший хто?
Це рівень початкової школи коли тебе на « слабо» можна взяти. Тебе підначують а ти ведешся . Значить ти істота якою можна управляти .
Треш якийсь . Горизонт планування максимум одна доба .
Один провокатор а інший хто?
Ответ дляMariya Prokhorova
Ви хоч самі зрозуміли , що написали ?
Ну вашу писанину тільки ви розумієте. Кожному намагаєтесь пояснити , але щось ніхто вас не сприймає. То ваше питання зовсім не дивне , що ви не розумієте і те що пишуть інші. Для вас то головне кількіть буковок, саме за це ж вам платять,а не за зміст.
Ответ дляСтрекоза любви
Валентина и всевозможные боты!
ВНИМАНИЕ! Скажу сейчас вам да и для себя страшную вещь - как бы вы здесь не пыжились, НО! лучше «условно» какой-то свой наркоман, чем их «долбоеб».
в свете последних законов ..не соглашусь. уже рашка нас копирует
Ответ дляКлементина
А я підтримую!
Молодець Зе!
Речі треба називати своїм іменами.
Хуйло - довбойб. Як його ще назвати?
Молодець Зе!
Речі треба називати своїм іменами.
Хуйло - довбойб. Як його ще назвати?
Він не має права так називати публічно.
Це можна іншими словами зробити, але Зе неосвічений настільки і давно відомо, що він НЕ на своєму місці. Він не мав бути президентом.
Wendy Rhoades• 20 декабря 2024
Ответ дляMariya Prokhorova
Так наші люди обирають , 5 млн за бойко проголосувало
Немає відповідальности за свій голос на виборах , бо внушили , що від вас нічоно не залежить
гірше за все, що будуть такі, які і зараз проголосують за цього покидька(
Mariya Prokhorova• 20 декабря 2024
Ответ дляMilanaher
Хто мені платить , скажітькуди звернутися за платнею
Ответ дляTOG36
Він не має права так називати публічно.
Це сюр якийсь. Ніби вас ґвалтують, а ви така: блііін, в мене ж трусікі не під ліфчик, як невдобненько
Фігачить ракетами по містах можна, а назвать довб@йоба довб@йобом нізя. Як так? 🤷
Ответ дляProstoKoschka
Я з вами згодна. Війни б такого масштабу не було б, якби був Порошенко. А Зєля - як пихата дитина, яка вважала, що може все, тому поліз у президенти воюючої країни.
Ответ дляНезламна
А ось так. Він не на лавочці під під´їздом, він Президент (хоча я б написала з маленької) країни, перша особа.
Ответ дляLen_to4ka
Так це гра на двох 🤷♀️
Один провокатор а інший хто?
Вы правильно отметили, игра на двоих :-)
Они же «ходят» по очереди, каждый прекрасно исполняя свои партии :-)
Потому вывод логичный - Зеля - шавка Путина, который помогает ему уничтожать Украину с разных сторон.
А горизонт планирования все же не сутки. На мой взгляд десятилетия.