Алгонавт• 20 декабря 2024
Допоможіть зі светром Cos зі стоку
Ось такий светр. Склад альпака. Знайшла фото самого виробу, але не можу знайти посадку на моделі.
Можете допомогти?
Алгонавт
• 20 декабря 2024
Ответ дляДама_из_рекламы
Ви на ньому заробляєте, а нам фото шукати задарма?
Скину відсоток від продажу
Мост_Устал• 20 декабря 2024
Зачем вам фото? Опишите и добавьте замеры, чтобы покупатель знал, что он очень короткий
Алгонавт
• 20 декабря 2024
Ответ дляЗаведУющая
Мені так подобається коли люди на секонд говорять сток)
А в чому питання? Річ без слідів носки, без запаху. Що вам ще подобається?
ЗаведУющая• 20 декабря 2024
Ответ дляАлгонавт
Те що бариги вже на стільки облінились що самі фото не хочуть шукати)
Алгонавт
• 20 декабря 2024
Ответ дляЗаведУющая
Ну ви й хамло.
ЗаведУющая• 20 декабря 2024
Ответ дляАлгонавт
Ну ви й хамло.
Одразу видно ху їз ху))) Будемо чекати на новенький светр на платформах перепродажу секонду))