Покращена• 20 декабря 2024
У кого міома, вона болить?
Знайшли на початку осені міому.
Неруглярні місячні, кров’яні виділення часто.
Але з ночі реально болить внизу живота, п’ю пігулки.
Лікар рекомендувала мірену, але я зараз проходжу інший курс лікування, тому вирішила спочатку одне полікую, потім мірена.
Маю рацію• 20 декабря 2024
З ночі болить, але ви не пішли до лікаря, а лише в середині дня на форумі питаєте чи може боліти🤦?
Покращена
• 20 декабря 2024
Ответ дляМаю рацію
Саме так!
Що саме Вам не подобається ?
Маю рацію• 20 декабря 2024
Ответ дляПокращена
Саме так!
Що саме Вам не подобається ?
Хочу зрозуміти логіку...
Якщо дійсно болить так, що треба пити ліки то чому з цим питанням не до лікаря?
Покращена
• 20 декабря 2024
Ответ дляМаю рацію
Хочу зрозуміти логіку...
Напоркуа Вам розуміти логіку чужої хворої людини ?
Я в тему про хвороби навіть не заходжу, якщо не маю що реально порадити Автору (
Акукарача• 20 декабря 2024
Може боліти. А може то яєчник . Може овуляція. .хто вам тут знає? УЗД треба робити
Маю рацію• 20 декабря 2024
Ответ дляПокращена
Ви не просите поради.
Ви запитали чи болить міома.
Перша людина написала, що може нити (боліти).
У мене вже п´ять років міома. Не болить.
Що вам дадуть абсолютно різні відповіді?
’Я в тему про хвороби навіть не заходжу, якщо не маю що реально порадити Автору’
А я заходжу в такі теми бо мені завжди цікаво чим керуються люди які маючи питання по здоров´ю звертаються не до лікаря, а до форума.
Ви запитали чи болить міома.
Невидимка• 20 декабря 2024
Миома крайне редко дает боли, чаще если там нарушено кровообращение и некроз, это редко
Жена брата Админа• 20 декабря 2024
У меня есть миома. Уже несколько лет. Не болит.
Если вы знаете о ней уже несколько месяцев и она не болела то с чего вдруг теперь? В любом случае если болит так, что нужно пить обезболивающее таблетки то может стоит на УЗИ сходить? Может миома выросла? А может вовсе не в ней дело?
АБВГДейка• 20 декабря 2024
У меня болит, если начинаю ссориться ее ’виновником’ - мужем.
Психосоматологи так и говорят, что причина в обиде на мужчину.
Поэтому я не иду с ним на конфликты и все отлично. Вот тоже планирую Мирену все-таки поставить.
На_оба_рот• 20 декабря 2024
Может ныть и или тянуть в некоторых случаях. Все зависит от расположения миомы, если без мед.терминов объяснять, то это внутренняя стенка матки, наружная, в толще и тд