Кров з молоком• 20 декабря 2024

Как бы вы отнеслись к мужу в такой ситуации?

Моя мама приезжает с другого города и ей нужна помощь чтобы занести сумки, Но муж не хочет. 3 дня работал, отдыхает и поздно лег.
Я уже предвкушаю высказывания мне что он не помог
Гірчинка• 20 декабря 2024
Ответ дляпьЯНА
Она решила так , это ее право, как вы там написали
’Всі так взбісились за те, що людина обрала себе та свій комфорт і не зробила те, що від неї чекали’
Ні, це про інше
Це як віддати їжу і потім ходити лазити в чужий холодильник або диктувати що з неї зробити
Якщо ти робиш добру справу і віддаєш, то ти не втручаєшся
Все інше вже це маніпуляція і засіб контролю
Ви праві, це її вибір, вона може робити з квартирою що хоче, але це просто непорядний вчинок по відношенню до іншої родини її доньки, неповага, несприйняття як окремої родини
А поки вони там живуть це не припиниться
А якщо живуть - то всіх все влаштовує
4есотка• 20 декабря 2024
Ответ дляПерловая Кашка
Муж же дома будет? Оставьте детей с ним.
Шах і мат
Трахтибидох• 20 декабря 2024
Ответ дляКров з молоком
Так а как не поругаться, а изменить отношение к этому?
просто выгоните его из дому.
неделю пусть поживет на вокзале, подумает
Стильна штучка• 20 декабря 2024
Ответ дляNatal_ka91
Візьміть таксі для неї. Чоловік нічого не винен вашій мамі, особливо якщо вона приїжджає щотижня)
Особливо якщо пре жрачку упырю
Я не чарівниця вам• 20 декабря 2024
То ви сходіть і зустріньте свою маму. Тим більше ще дід буде
ЖонДуан• 20 декабря 2024
Ответ дляСтильна штучка
Особливо якщо пре жрачку упырю
Той упирь може і не їсть ту жрачку. Правильно написали вище, що тепер квартира буде як маніпуляція
Стильна штучка• 20 декабря 2024
Ответ дляКров з молоком
Вы так боитесь поругаться с упырем?
Трахтибидох• 20 декабря 2024
Ответ дляПерловая Кашка
вы что, он же устал
Стильна штучка• 20 декабря 2024
Ответ дляпьЯНА
А мама ( автор ) не устает от 2 деток ,при всем одному 1 месяц? Тоесть бабушка не может приехать помочь посидеть с ребенком ? Ах бедный папа , он один устает , ему поспать нужно.
Не может поспать значит не сильно и устал
Трахтибидох• 20 декабря 2024
Ответ дляГірчинка
Ні, це про інше
А якщо живуть - то всіх все влаштовує
яка родина , про шо ви.
Просто прийшов приймак в чужу квартиру, на все готове, вона завагітніла та й усе
Стильна штучка• 20 декабря 2024
Ответ дляГірчинка
Або віддавай і не втручайся, бо це окрема родина
Або не віддавай тоді
Це вже контроль називається та маніпуляція
Так если оно не в состоянии оплатить съем и корм своей семье, кто ему доктор? Пусть сидит молча, а не рожи корчит
Перловая Кашка• 20 декабря 2024
Ответ дляТрахтибидох
вы что, он же устал
Та я наверное тоже б устала, если б свекровь приезжала каждую неделю в гости и мне надо было её встречать или развлекать... Но что поделаешь, дети и его тоже, полежит рядом с грудничком, это не тяжело.
КондуктЕр тролейбуса• 20 декабря 2024
Моя мама живе пору з сестрою. В основному дивиться за дитиною, але якщо треба, то по дому все допомагає, їсти зварить, прибере і т.д. В селі в неї залишилась хата та город. Їздить влітку в село і тягне сумки з села в руках. В основному продукти йдуть сестрі та її сім´ї. В них 2 машини, але в кращому випадку виїде зять до зупинки і допоможе з тими сумками. Я просила не тягнути ті сумки, їй вже далеко за 60, має багато проблем зі здоров´ям, але я далеко і мене все одно ніхто не чує. А сестрі норм з таким чоловіком і в принципі ситуація норм
Просто каралева• 20 декабря 2024
Було подібне. Я розумію і маму і чоловіка. Давайте навпаки свекруха вас про щось просить постійно, навіть тоді коли ви хочете відпочити.
Дуже дуже вумна• 20 декабря 2024
Ответ дляКров з молоком
Деду 70
А Вам 20?
іронічна антитеза• 20 декабря 2024
Ответ дляКров з молоком
А вы что мам не знаете?
Во вторых, продуктов там не много . В основном она сейчас вещи привозит.
Я мама
Мне около 50
Мои дети меня прибили бы, если бы я им таскала сумки. Это говорило бы об их несостоятельности.
Попа как у Кардашьян• 20 декабря 2024
Ответ дляКров з молоком
Ну ей около 50
И она приезжает каждую неделю 😄
Ну тогда вашего мужа можно понять . Ему тёща наверное уже поперёк горла стоит. Автор, а ваша свекровь тоже приезжает к вам каждую неделю и с сумками ? Вы её встречаете с автобуса ?)
Молода і нерозважлива• 20 декабря 2024
Ответ дляіронічна антитеза
Я мама
Мне около 50
Так вона не їм тягає сумки, автор пише що в основному в тих сумках мамині речі які вона тягне звідкись. То якщо вам в голову прийде щотижня тягати якесь шмонтч в будинок,який ви типу ’віддали ’ дітям, ваші діти теж будуть ’несостоятельные’, бо вам захотілося тягати барахло?
Попа как у Кардашьян• 20 декабря 2024
Ответ дляКров з молоком
Она привозит продукты нам, ну и всякое в квартиру везёт себе . Тут квартиру разбомбили, она в другом городе.
Но дом их ремонтируют, вот она привозит что то сюда в их кв.
Вы с мужем живёте в квартире вашей мамы ? У вас своего жилья нет ?
Робот Вертер• 20 декабря 2024
Мне 50..
и мне бы в голову не пришло такое тащить.
Новой почтой бы отправила и все
Мама Никитки-2• 20 декабря 2024
В принципі не допускаю такої ситуації в моїй сім’ї, хіба шо з поламаними обидвома ногами лежав.
Автор, а вам з сумками з магазину допомогає? Чи сама, все сама?
Сіточка• 20 декабря 2024
Ответ дляКров з молоком
Я предложила такой вариант
Но сумки все равно поднять надо, а мой муж не хочет
Ну то скажіть,що вам важко,це роботи на п´ять хвилин
Мама Никитки-2• 20 декабря 2024
Ответ дляSo_so
Зависит от деталей. Если мама приезжает раз в год и у неё возраст солидный итд, то помочь нужно.
Не від чого чого це не залежить. Це показник стосунків в сім’ї. Дуже сумніваюсь, що чоловік і авторці допомогає.
Женщинас• 20 декабря 2024
Ответ дляГірчинка
А поважати чужі бажання? Всі так взбісились за те, що людина обрала себе та свій комфорт і не зробила те, що від неї чекали
Одна не може чоловіка захистити, кордони розставити, інша дорікає за те, що не робиться по її
Там напевно бідний чоловік
О каком комфорте речь, имея двух детей, одному из которых месяц? Не хочет тащить сумки, пусть сидит дома с детьми, пока жена сходит.
So_so• 20 декабря 2024
Ответ дляМама Никитки-2
Конечно, зависит. Оказалось, что мама автора приезжает каждую неделю, ещё и автору продукты возит.
Вместо того, чтобы вызвать ей такси, автор берет у неё продукты и нагружает мужа встречанием автобуса.
Мама Никитки-2• 20 декабря 2024
Ответ дляГірчинка
Ніхто нікому нічого не винен
Тим паче він вашій мамі
Аби мій чоловік не зміг, я б сама поїхала і допомогла своїй мамі
Чому це не зробили ви?
Там же не холодильник нести
Як виясняється, винен. Бо живе в квартирі батьків автора.
Не стусен на житло заробити, хай підіймає 5 точку і зустрічає тещу. Тим більше вона ще й їжу привозить
Мама Никитки-2• 20 декабря 2024
Ответ дляКров з молоком
Ніяк. Запропонуйте чоловікові зізнатися на зйом, хай шевелитися починає. А то гарно влаштувався. Живе в дармовій тещиній квартирі, їсть тещіни продукти, а жопу підняти і допомогти- вони втомилися.
Одяг та сумки• 20 декабря 2024
а ви що не можете сумки допомогти нести? чи там що по 100кг сумки - для цього пошти є? В мене тато теж може кувалду у село везти- його попросили тіпа- так чому хтось повинен спину рвати? Тут незрозуміла уся повна картина.
Мама Никитки-2• 20 декабря 2024
Ответ дляПолБатона
Ну, ’віддали квартиру’ - це пустили пожити чи якось оформили? І таки об´єктивно попереджали, що життя буде фактично з батьками, бо мама буде приїздити щотижня? Якщо чоловік працює позмінно + маленькі діти, то, блін, поспати йому таки треба, бо він банально не матиме сил на роботу, аив сім´ї працює лише він
Як возити щось атак щотижня, логічніше було попакуваати і перевезти все за раз
А є різниця? Вони явно оренду батькам не платять. Навіть якщо впустили це гар6ий шанс зібрати на власну. Ще й продуктами забезпечує теща. Взагалі лафа чоловікові. Прийшов з роботи і статків ліг. За все інше подумає теща
Мама Никитки-2• 20 декабря 2024
Ответ дляСоня-сонятко
я с ним солидарен , устал человек пусть отдыхает , а ваша мама пусть в след.раз приезжает
Як то кажуть, оно Бог, оно поріг. В твою власну квартиру теща буде приїздити за письмовим погодженням .