Бабо-лебідка• 20 декабря 2024
Чи варто говорити з хлопцем про місячні?
МамОмужа• 20 декабря 2024
Ответ дляБабо-лебідка
дуже дякую , це Ви з власного досвіду радите ?
Дорослі люди які доросли до серйозних стосунків можуть говорити про все. І про місячні, і про вподобання в сексі, навіть якщо це пісяти один одному на лице...
Але судячи з вашого питання про те ’чи варто пісяти у хлопця вдома з яким зустрічаєшся’ здається ви ще не доросли. Здається ви ще дуже юна.
дякую аж підскакую• 20 декабря 2024
А что вы именно хотите обсуждать? Анатомическое, гормональное обсуждение строения женского организма?)
Дуже дуже вумна• 20 декабря 2024
Ответ дляБабо-лебідка
я тільки сьогодні зареєструвалася на цьому форумі , про яке пісяння Ви говорите, до речі, мені вже цікаво стало, давайте і це обговоримо, чи варто пісяти у хлопця вдома з яким зустрічаєшся, або в його присутності , як ви ставитеся до того щоб пісяти на обличчя один одному ?
Яка ви вибірково соромʼязлива)))
Дуже тупа розводка.