Красота неземная• 20 декабря 2024
ОСББ, якщо я новий власник, маю надати документи?
Які? Витяг? Копію? Не довіряю нашому правлінню, і не знаю як правильно. Але в квитанцію мої ПІБ вони вписали правильно, звідки у них ця інформація?
Перша скрипка• 20 декабря 2024
а не проще зайти в ОССБ и все узнать у них, а не у нас?
если у них уже есть ваши данные, то в принципе, уже можно ничего не давать
прийти ’отметиться’ и телефоны взять полезные
Коренная киевлянка• 20 декабря 2024
Керівництво ОСББ в ЦНАПі бере витяг де зазначені всі власники будинку жилої, нежилої і комерційної нерухомості, тому не розумію що ви там боїтесь
Красота неземная
• 20 декабря 2024
Ответ дляКоренная киевлянка
Якщо все знають, чому наполягали принести документи?
Коренная киевлянка• 20 декабря 2024
Ответ дляКрасота неземная
Звідки нам знати які документи просять вас принести? Ви в першому повідомленні питаєте у нас які документи вас просять принести!
Знає голова ОСББ, що квартира 15 має 62 квадрати і належить Гречко Оксані.
Нагайна• 20 декабря 2024
Золотий стандарт - це копія витягу + копія паспорту і РНОКПП. Приносите разом оригіналами: оригінали показуєте, копії віддаєте. Все. В усіх інших комунальних інстанціях так само.