Українська Мрія• 20 декабря 2024
Хто приймав антидепресанти після народження дитини?
Жінки,хто приймав антидепресанти після народження дитини,тривожно фобічний розлад…наскільки дієво це було…чи не повернулося потім все назад як і було до прийому?…Чи впливають вони якось потім ще на народження здорового малятка?
Бо мені здається що вони призведуть до незворотних змін в організмі…але водночас здається що не отримую тої радості від життя що мала би
PORKA• 20 декабря 2024
Если есть необходимость в АД,нужно принимать но не химического производства а натурального,они очень мягко и без всяких побочек приведут в порядок вашу нервную систему но они не дешевые
Українська Мрія
• 20 декабря 2024
Ответ дляPORKA
А які саме натуральні є антидепресанти?
СирОжино пирОжино• 20 декабря 2024
Є антидепресанти, дозволені при вагітності і ГВ. Але це треба обговорювати з лікарем. Не бійтесь. Дитині потрібна здорова мати.
Українська Мрія
• 20 декабря 2024
Ответ дляСирОжино пирОжино
Я вже народила дитинку…але в майбутньому ще плануємо діток,ну і лікар сказав що АД треба приймати мінімум рік,тому й в мене є страх що АД так впливають на орнанізм що може мені вилізти боком
Милота• 20 декабря 2024
Ответ дляУкраїнська Мрія
Почитайте посто инструкцию как они влияют на организм- посто серотонина больше вырабатывается.
А Вы никогда в жизни не принимали алкоголь, антибиотики- вот тот же алкоголь реально на организм влияет, выбросы заводов.
СирОжино пирОжино• 20 декабря 2024
Ответ дляУкраїнська Мрія
Ну то якщо вам зараз погано і ви не лікуєтесь, то як ви збираєтесь виховувати цю дитину і народжувати і ростити ще одну? Що буде з вашою психікою? Йдіть до нормального доказового психіатра, поясните ситуацію і плани і вам підберуть препарат, пояснять, як він працює, за якою схемою приймати, як заходити і сходити з нього.
Кручу хвости• 20 декабря 2024
Жалею, что не принимала. Ужасная депрессия была. Пью вот несколько мес, сложно было первый месяц. Спала постоянно, потому желательно чтоб страховал кто-то первые недели. Сейчас все супер, жаль, что раньше не решилась.
Аноним_• 20 декабря 2024
Ответ дляУкраїнська Мрія
Ніяк вони не впливають.