Форс мажор• 20 декабря 2024

Для тех,кто до сих пор с предыханием блеет про сытую эвропу и юса.

Ну прям очень поучительно и познавательно.
НичеНипанимаю• 20 декабря 2024
Ответ дляФорс мажор
прокацапський вкид 100%? Вы не в себе? Я написала,что дома,если что.
Те вы понятия не имеете как там на самом деле , просто смотрите и простите бред с Ютуба?
НичеНипанимаю• 20 декабря 2024
Ответ дляСмайликівна
Ну так чогось вона там сидить і не повертається! Дивина якась, прямо якийсь різновид мазохізму.
Автор не может придумать ответа на этот самый логический вопрос
Love_Love_Love_• 20 декабря 2024
Ответ дляСекретница
швидше, журнашлюх-заказун
І це теж
Секретница• 20 декабря 2024
Ответ дляУспокойся_Успокойся
Ага, это просто умиляет. Так страдать всю жизнь и рассказывать оставшимся о том какой там ’ужас ужасный’)))
певно, кацапи або кацапомозглі. Ті теж ’мучаться’, але до рашки - ні ногою
Успокойся_Успокойся• 20 декабря 2024
Ответ дляСекретница
Вони ж не дурні на рашку їхати. В США мучаються
Я на хвилинку• 20 декабря 2024
Ответ дляФорс мажор
то такая маня?
которая с пробелами палится, ну спалились, все мля, ну сложно пробел клацать, что с вами не так? вы нам даже шанса не даете
Секретница• 20 декабря 2024
Ответ дляНичеНипанимаю
дивиться те, що їй по нутру близьке
Секретница• 20 декабря 2024
Ответ дляУспокойся_Успокойся
ага))) або як автор топової теми: так було все душевно, по-домашньому в окупованому Бердянську, паспорт з куркою-мутантом взяла, на права здати до ростова їздила, але поперла аж до Німеччини, прикрившись українським паспортом і видаючи себе за українську біженку і розказуючи, що ’украіна абстрєлівала’. Але чогось вглиб рашки не перебралась новоспечена ’громадянка росії’
Дюймовочка• 20 декабря 2024
Ой, Олицька ще та брехуха, дивилась пару її відосів, тупо хайпує на брехні.
Як приклад: на обкладинці відео і в описі клікбейт типу ’В США (чи НЙ, не пам´ятаю вже) страшно жити, крадуть дітей!!!’. Потім в відео вона ридає, що пропала дівчинка, яка подобалась її сину, що вкрали, вбили, продали... а потім в кінці відео тихенько одна фраза, що дівчинка сама пішла з дому і через пару днів знайшлась десь в подружки.
І вона так у всьому - бреше, щоб створити сенсацію і мати більше переглядів.
Успокойся_Успокойся• 20 декабря 2024
Ответ дляСекретница
Так, тут такі теж є. 1.6 року в рашці, потім не сподобалося і закордон, але вже з українським паспортом. Страдальци
Секретница• 20 декабря 2024
Ответ дляУспокойся_Успокойся
типовий ’український’ біженець в Німеччині
’Владислав – з Криму, йому зараз 24 роки, тож окупацію півострова він зустрів ще дитиною. Разом із дружиною до табору біженців у Німеччині він приїхав місяць тому. Чоловік каже, що втік від примусової мобілізації до російської армії’
https://www.radiosvoboda.org/a/bizhentsi-nimechyna...
А так було все душевно, по-домашньому....І таких злазиться туди все більше і більше...
Снежнакомка• 20 декабря 2024
Ответ дляФорс мажор
Ждуны руського мира, тоже дома сидят, в любимую рашку не ногой.
Секретница• 20 декабря 2024
Ответ дляСнежнакомка
Танцепесенная• 20 декабря 2024
Ответ дляФорс мажор
мы дома,Киев форева.Мне хватает клиентов оттуда,знаю всё из первых уст
И че не прутся назад в Украину? Раз им так хреново? Или родину легче любить на расстоянии? Чем дальше, там лучше?
Скляна миша• 20 декабря 2024
Так погано, так погано, але ніхто не вертається. Може вони в заручниках там? І через відео так благають про допомогу?
ХтоЯкщоНеЯ• 20 декабря 2024
раскручиваете свое видео? Потом ответы с советчицы еще и в сторисах будут
Завжди недо...• 20 декабря 2024
Ответ дляФорс мажор
Тоді з якого дива ви оце все пишете? Ваші перші уста - вже викривлена інформація. Яка вам різниця хто, де і як живе? Яке ви маєте до цього відношення? Шо воно вам так свербить?
Зоркая Зорро• 20 декабря 2024
Не знаю, що там у вашому відео, мені європейський ритм життя зайшов на 100%
Блакитне небо• 20 декабря 2024
Ответ дляДюймовочка
Я теж дивилася цей випуск про дівчинку. Теж офігела, що дівчинка втікла,а не викрали. А Оліцька хвилин 40 страху наводила в відео. Ну,вона не брехуха. Просто заголовками та анонсами привертає увагу.
Блакитне небо• 20 декабря 2024
Ответ дляЗоркая Зорро
А ви в якій країні?
kissulichka• 20 декабря 2024
Всё правда, я в америке (👎🏿) оп,издюлилась раз 5
Язикувата Хвеська• 20 декабря 2024
Ответ дляЗоркая Зорро
Тоже улыбают недовольные, самый лучший образ жизни в европейских странах
Чумацький Шлях• 20 декабря 2024
Як мене кумарять кацапи, нездатні вивчити свою ж кацапську мову.
Автор, прИдыханием!
Успокойся_Успокойся• 20 декабря 2024
Ответ дляСекретница
Паспорт батьки зберігли чи як він по ходу діла українцем став?
Зоркая Зорро• 20 декабря 2024
Ответ дляБлакитне небо
А ви в якій країні?
Франція
Брюльтик• 20 декабря 2024
Ответ дляФорс мажор
ню-ню,расскажите нам
чо там у вас на болотах?
говно замерзло?
Вакцениро Вона• 20 декабря 2024
Ответ дляФорс мажор
Клієнти ?
Б´юті сфера чи щось глибше ?
Вакцениро Вона• 20 декабря 2024
Ответ дляФорс мажор
Это вопрос к ним,точно не ко мне.Самые любимые это Тай и Дубай,у них там всё гуд,видимо солнце и океан так действуют.
Брехня , багато хто розчарований Таєм за останні 2 роки.