На базаре Тулузы может есть, никто не в курсе? По 100 гривен огурцы, не лезет на голову.
Видела по 80 но редко, Пару раз всего
всемВсёИмного• 21 декабря 2024
Ответ дляJenyaFlower
Я хз почём они были. Вроде по 30 на базаре
в каком году?
тем более перед праздниками все поднимают цены.
Локшина на вухах• 21 декабря 2024
Ответ дляMs. Iphone
У меня полный погреб этих огурцов,в этом году не закрывала,пока не доедим прошлогодние.
Продайте автору банку))
Сосиска_Втесте• 21 декабря 2024
Ответ дляJenyaFlower
На базаре по 80 но корявые хотя не суть конечно
Корявые летом были по 50, нормальные по 70
Вилосипедниця• 21 декабря 2024
Ответ дляРадикальная
Я беру круглий рік. Нітрометр в поміч
Огірки нітратами не підживлюють, бо будуть гнить. Їх проблема - препарати, якими обробляють від кліщів. Це дуже важкі препарати і нітрометр їх не покаже.
Кондуктор автобуса• 21 декабря 2024
А як влітку чмирили тих, хто щось солив чи маринував. Хоча можна було взяти домашнє оптом по 25 гривень.
По темі, є базари, де люди приїжджають з сіл своє продавати, там завжди дешевше.
Біля нас, наприклад, Дарницький ринок.
Я ще в листопаді купували зелені помідори по 30 гривень, вони неспішно дозрівали і ще в грудні їли червоні помідори з городу.
Біля нас, наприклад, Дарницький ринок.
Кондуктор автобуса• 21 декабря 2024
Ответ дляП´яна вишня
Та не вийдуть у автора квашені огірки з зимових. Вони розповзуться на кисіль
А смисл? Зараз огірки по 110 гривень. Дешевшими не будуть, ще й розповзаються, як Ви і писали.
Ms. Доброта• 21 декабря 2024
Ответ дляMs. Iphone
А де ви зараз?У нас по 20 були,ведрами ще дешевше.
У вас це де?
Бо влітку огірків дешевше 40 не бачила. Ну хіба що великі були по 30
Кондуктор автобуса• 21 декабря 2024
Ответ дляJenyaFlower
Бриллианты или сумочку от Биркин тоже?))) умираю с ваших 30 гривен на огурцах и тому подобном😂 какое расточительство однако)))))
То чому Ви зайшли в тему про огірки?
Ідіть в теми про діаманти.
Екшену в житті не вистачає?
Ідіть в теми про діаманти.
Екшену в житті не вистачає?
Я_не_аноним_100%• 21 декабря 2024
Ответ дляJenyaFlower
Конечно. Только у вас есть лишние 30 гривен заплатить за огурцы))))))))
Ну як у вас є, до чого тема?
Забобонний фрукт• 21 декабря 2024
Ответ дляЛокшина на вухах
В Києві взимку солоний огірок то розкіш. Я сама нароблюю влітку і продаю зараз.100-120. . Розбирають одразу. Наквасьте влітку, поставте в холодильник 1-2 банки 3-літрові і не будете купувати по 100. Тут капуста мінімум 70грн за1кг. А це просто робиться як картоплі зварити. Хіба вам якась бабка сільська продасть. Але вона теж має за щось жити .Київ і дешеві огірки -то лиш власні. Всі інші-дорого. Бо то вважається делікатес.
1-2 банки. Это на месяц. А дальше?
Радикальная• 21 декабря 2024
Ответ дляВилосипедниця
Покаже
Хата на мати• 21 декабря 2024
Ответ дляJenyaFlower
Хочу, да.
А я хочу долар по 8.
Давайте обʼєднуватись і діяти.
Почнемо з петиції.
Давайте обʼєднуватись і діяти.
Почнемо з петиції.
Хата на мати• 21 декабря 2024
Ответ дляЗабобонний фрукт
1-2 банки. Это на месяц. А дальше?
А «дальше» плачем і купуєм по 100.🤷♀️
Все питаю зарання• 21 декабря 2024
Ответ дляJenyaFlower
Я не знаю где вы такие видели. Дёшевле 150 их нет вроде
На ярмарках по 100 и 80 есть. Позняки.
Но они много где по городу есть каждый день, кроме понедельника
Локшина на вухах• 21 декабря 2024
Ответ дляЗабобонний фрукт
1-2 банки. Это на месяц. А дальше?
Ну это если есть постоянно. Как-то она же жила до этого. Я например их использую только в рассольник и на винегрет. А есть постоянно -это надо иметь погреб.как-то же другие горожане живут и норм. Я сама из города но огурцы квашу и закрываю метал.крышкой. без уксуса .хрустящие. они могут стоять где угодно. Вкус квашеных, потому что они 3 -4 дня бродят. Апотом под крышку и все ок
Смайлик• 21 декабря 2024
На ярмарці по 80 купила минулого разу. Але ж з Боршагівки поки доїдете до Відрадного, то ще мінімум 16 грн на проїзд витратите.
Болтушка Му• 21 декабря 2024
Ответ дляJenyaFlower
Хде у вас? У нас ничего подобного не было
Я по 30 купувала і маринувала
Пугачиха• 21 декабря 2024
Так они и летом стоили не дёшево, по 60 грн (был небольшой период когда были по 40). Все выгорело, пекло было. Я закрыла банок 10 на этом все
А вот недавно• 21 декабря 2024
Ответ дляJenyaFlower
Всмысле? Продайте пару кило свежих среди зимы🤕🤕
На олх замовте з доставкою. Я за 30*5 грн замовила 5 літрів . Вийшло 150 + доставка.
А вот недавно• 21 декабря 2024
Ответ дляJenyaFlower
В на вкус как? Я просто никогда обычно не беру фрукты овощи не по сезону. Там же химия
Звідки хімія? Гідропоніка + підживлення+ світло.
А вот недавно• 21 декабря 2024
Ответ дляДадосвидания
Чому кияни всі шукають дешево?
Це нормально шукати дешевше . якщо що то я черкащанка.
Забобонний фрукт• 21 декабря 2024
Ответ дляЛокшина на вухах
Тогда смысл совета ставить в холодильник. Нужно закрывать под металлическую крышку. Но это тоже нужно иметь свободные деньги в сезон
Дева Мария• 21 декабря 2024
Ответ дляJenyaFlower
По 100 в форе и атб
СкиниУскачи!• 21 декабря 2024
Ответ дляДадосвидания
Чому кияни всі шукають дешево?
Ви думаєте, що всі-всі-всі кияни мають зп 40+?
СкиниУскачи!• 21 декабря 2024
Ответ дляJenyaFlower
Мама мне хотела дать огурцы когда была у нее в гостях, но забыла 😢 они квасят разное или знакомые дают, они это всё не особенно любят и не едят почти
Моя знайома мені нп надсилала консервацію і кабачки в сезон. Попросіть маму, хай пришле
СкиниУскачи!• 21 декабря 2024
Ответ дляMs. Iphone
Сумська обл.
В Київській області всі погоріли, сестра підсівала, але все одно дуже мало. Нам передала всього три банки. Зате перці вродили, накрутили лечо повний погріб.
ОдинРазНадетое• 21 декабря 2024