Столічна штучка• 21 декабря 2024
Что случилось в Германии? Теракт.
Почему он так поступил? Он же врач. И вообще, что думаете про безопасность в мире , Европе. И у нас война.
Пишу, не читаю• 21 декабря 2024
Ответ дляНалогообложу
Я украинка и не хочу и не требую чтобы нам помогали и сочувствовали во всём мире.Потому что это помогаторство и типа сочувствие выходит нам боком.А Германия не только нам помогает,она ещё и рашку взрастила на своей широкой груди.
Завдяки цій допомозі ви пишите на цьому форумі. Інакше вже третій рік би туди б в окупації, без цього форуму і з усіма витікаючими.
Сладкий лимончик• 21 декабря 2024
Ответ дляОмлетик
Ну, вот доигрались уже с этими арабами. Давно надо прекратить впускать всякий сброд. .
Тільки українців на пособіє?
Пишу, не читаю• 21 декабря 2024
Ответ дляОмлетик
Рядовые немцы часто выражают сочувствие на своих форумах?
Звичайні німці прийняли українців з початком війни і масово збирали вам гуманітарку, відриваючи від своїх сімей. Чи багато українців здатні відірвати від свого відпочинку в буковелі чи за кордоном на зсу? Та отож...
Сладкий лимончик• 21 декабря 2024
Ответ дляОмлетик
Я про арабов и нас,то мы конечно ближе к Европе,а так да,мы страна третьего мира, по сравнению с немцами , где-то между болгарами и поляками.
Поляки 20 років в ЄС
Розставляйте свій рейтинг якось інакше
ТигрЛьвович• 21 декабря 2024
Я нещодавно подивилася французький фільм , він позиціонується як комедія але мені було абсолютно не смішно. Називається Божевільне весілля. Там суть у тому що подружня пара має 4 доньки . Одна вийшла заміж за єврея, інша за китайця, третя за араба а четверта зібралась за афрофранцуза . Всі вони мають французьке громадянство але жоден з них не француз .
Як на мене це повний треш . Але такі наші реалії .
Я б такого не хотіла у нас в Україні .
Можливо я расист чи шо.
Я б такого не хотіла у нас в Україні .
Можливо я расист чи шо.
Тріль!• 21 декабря 2024
Ответ дляМао_Мяо
Меня это тоже удивляет.
И если сейчас напишут, что и украинцы точно такие же беженцы.
Нет. Мы не точно такие же.
Украинцы максимум могут с пособиями хитрить. Например, работать в тихаря и получать пособия, какой-то бесплатной помощи нагрести больше, чем надо.
Но украинцы не устраивают теракты, украинцы не живут общинами создавая районы, куда зайти страшно даже полиции, не продают наркоту, не выхватывают сумки на улицах и тд.
И мы бы не поехали в Европу, если бы у нас война не началась. А эти в своих странах черти что устроили, и в Европу эту культуру несут
Нет. Мы не точно такие же.
Именно и мы интегрируемся в чужую культуру, а не свою навязываем
Леди Г• 21 декабря 2024
Ответ дляПишу, не читаю
Логічно тоді не очікувати від іншого світу емпатії і підтримки, в тому числі зброєю і грошима.
Скажите, какую поддержку имеют оставшиеся в Украине.
Ангелок з ріжками• 21 декабря 2024
Ответ дляДрібка щастя
с какой стороны нехорошей наши себя показали?
ану расскажите нам свою бреханину
Зачем вам что-то писать, если вы уже заведомо относитесь к этому с недоверием. То есть что бы ни написали - это будет для вас брехней.
Смысл начинать?
Пишу, не читаю• 21 декабря 2024
Ответ дляТигрЛьвович
Я б такого не хотіла у нас в Україні .
Можливо я расист чи шо.
Я б такого не хотіла у нас в Україні .
Можливо я расист чи шо.
Так цей фільм відображає їх життя, в чому треш? Ви дуже хочете мати зятя з північної Кореї чи саудівської Аравії? Вони теж не хочуть. Просто про це не прийнято говорити вголос, але не хочуть. І це зрозуміло.
Католицька сім´я, що ходить до церкви трохи інакше уявляла своє щастя, ніж зять іудаїст (і обрізаний онук), другий зять мусульманин з усіма витікаючими, третій буддист (але тому і жінка дісталася куку повна, і четвертий - вишенька на торті - африканець з пришлепкуватими батьками (це у наступній частині фільму побачите). Хто з українців був би щасливий мати таку ’сім´ю’ в Україні? Кому потрібні вічні сварки між мусульманином і іудеєм,які псують кожне сімейне свято?
Пишу, не читаю• 21 декабря 2024
Ответ дляЛеди Г
Ви смієтеся зараз? Вас повністю утримує захід зараз. ПОВНІСТЮ. Вся бюджетна сфера, соціал (пенсії, соцвиплати інвалідам, пільговикам, субсидії...), плюс зброя. Вам мало???? Відмовтеся від відпочинків, корпоративів, закордону сім´ями ’на відпочинок’ у війну і піднімайте свою економіку самі. СлабО?
Зроблено у 80-х• 21 декабря 2024
Ответ дляСтолічна штучка
Въехал машиной. В толпу. Был ярмарок. Есть жертвы, он по профессии врач психотерапевт. Сам беженец , из восточной страны, араб, 50 лет ему.
Араб.Это ответ на ваш вопрос.
Зачем их вообще принимают.Другой менталитет и много откровенно больных на голову,агресивных персонажей.
Леди Г• 21 декабря 2024
Ответ дляПишу, не читаю
А вас кто содержит?
Пишу, не читаю• 21 декабря 2024
Ответ дляЛеди Г
А вас кто содержит?
Сама. Плачу податки. Не в Україні)
Зараз Україна планує брати з мене та моїх дітей податки. Протягнули ’спрощення’ консульських послуг: при видачі свідоцтва про народження за кордоном дитина зразу реєструється платником податків і громадянином України. Хай ідуть в д..пу.
Самі спонсоруйте свої клумби і асфальти.
Леди Г• 21 декабря 2024
Ответ дляПишу, не читаю
Сама. Плачу податки. Не в Україні)
Украинцы, живущие в Украине тоже работают и платят налоги. Но они содержат себя не сами, а вы сама. Надо же.
Любви вам!• 21 декабря 2024
Ответ дляМать драконов
А у нас прилёты в КР и Херсоне. И не только. Какой процент украинцев на сейчас в Украине задумываются о происходящем в Германии?
Все у кого там родные, а таких много!
Леди Г• 21 декабря 2024
Ответ дляЛюбви вам!
Все у кого там родные, а таких много!
Т.е., исключительно за родных переживаете.
Любви вам!• 21 декабря 2024
Ответ дляСтолічна штучка
В каком городе ?
Ответ дляВбигудях
провокація,
суть якої нагнітання ситуації навколо арабів/мусульман, що всі вони такі, що всі вони терористи рано чи пізно,
у сучасному світі будь-хто може стати терористом, це дуже тонка психотехніка впливу, дужееее тонка, винних знайти нереально і це дуже зручно для запуску того чи іншого конфлікту в тій чи іншій точці планети,
відстежте ці події - зараз масово підуть статті, наче заголовок починається з сталася така страшна трагедія, а далі у тексті купа версій, які будуть наводити на тему тероризму, розігріву ворожнечі до мусульман, до біженців, загального страху, що будь-хто з них потенційний ось такий вбивця
не совсем так. Это акция за AFD и проплаченная AFD
открываете статью на фейсбуке на bild любую, и комменты с кучей лайков первые это ’правительство CDU виновато’, голосуем за AFD
вот и все
Любви вам!• 21 декабря 2024
Ответ дляТигрЛьвович
Я б такого не хотіла у нас в Україні .
Можливо я расист чи шо.
Я б такого не хотіла у нас в Україні .
Можливо я расист чи шо.
Видимо да
Любви вам!• 21 декабря 2024
Ответ дляПишу, не читаю
Ну полностью это вы загнули, но да то что должно идти на пенсии и зп бюджетникам, сейчас идет на войну.
Любви вам!• 21 декабря 2024
Ответ дляПишу, не читаю
Сама. Плачу податки. Не в Україні)
Да с таких нужно в 2-не брать :)
ЖующаЯКонфету• 21 декабря 2024
Ответ дляPinkMa
вот и все
А насправді держава не винна? Залишити в країні злочинця-біженця, якого його власна держава вимагає видати за тероризм та торгівлю людьми і дати йому свободу дій, а не покарання, то це так і потрібно, на вашу думку, і вини державних органів там немає? Вони свідомо вибрали благополуччя злочинця з іншої країни замість життя та здоров´я власних громадян. Чи сподівалися, що терорист та торговець людьми, уникнувши покарання, буде в Німеччині ромашки вирощувати?
БЦАшка• 21 декабря 2024
Ответ дляЧавонадо
От і вся суЧность
Якщо в Україні біда то всі країни мусять знати і помагати , якщо не помагають то гандони
Якщо в іншій країні біда, то пофіг, ні знати ні чути українці не повинні
Не всі новини навіть своєї країни читають кожну годину, щоб знати, що коїться. А по заголовку автора взагалі здогадайся про що мова. Я так само можу написати : ’’ Що трапилось в Україні? Як так вона могла? Вона ж продавець.’’. Інформативно? Зрозуміло про що саме мова? Хто вона? Де саме? Коли?
Ответ дляЖующаЯКонфету
Смотрите, не оплати AFD этого урода, а рашка ножевые атаки - ничего бы не было; Это как в москве вербовать джамшутов на терракты, потому что дешевле. Виноваты ли все джамшуты? нет. остальные работают и адекватные.
Но для таких как вы в самый раз картинка. Дадад все так вы написали, туннельное мышление и потом русня у власти
Булькаю• 21 декабря 2024
Ответ дляМао_Мяо
Не помню где.
Но уже был точно такой же терракт.
Тоже в рождественскую ярмарку въехала машина.
Европа набрала себе дикарей со всего мира, теперь получают.
Но уже был точно такой же терракт.
В Берлине в 2016 году на Брайтшайдплатц грузовик въехал на Рождественский ярмарок, тоже много людей пострадало.
БЦАшка• 21 декабря 2024
Ответ дляДівчина Бобула
О ситуации в Магдебурге известно всему миру,не нужно утрировать, вчера уже все новостные каналы показали, телаграмм каналы написали и видео прикрепили, да и здесь,на сайте, темы были
Вчора так. Можливо трапилось щось і сьогодні. Чому не вказати нормально, що конкретно сталось, коли і про що мова. ’’А в Україні ось таке трапилось. Навіщо вона це зробила? Вона ж продавець?’’. Що по такому тексту можна зрозуміти? В якій частині країни, коли і хто вона.
ТигрЛьвович• 21 декабря 2024
Ответ дляПишу, не читаю
Ви трохи не зрозумілий мій пост . Мені сумно що у Франції ще спробуй найди справжнього француза . Я не хочу такого для нашої держави. Я такого не хочу . Я чудово розумію тих батьків. Цей фільм це яскравий приклад того до чого призводить толерантність і міграційна політика. Я не здивуюся якщо на виборах переможуть ультраправі і націоналісти. Саме тому і Трамп отримав перемогу . Бо пообіцяв навести лад з мігрантами.