Каляка маляка• 21 декабря 2024
Чи варто народжувати спільну дитину? Як у вас було?
В нас троє дітей на двох, спільних не має і я не хочу. Мої діти вже досить дорослі і я насолодилася тим віком, коли вони малі були. Зараз кайфую від того, що вони дорослі.
Чоловік на 5 років молодший, теж має дитину.
В шлюбі вже 6 років. Чоловік почав говорити про те, що може дитину народимо спільну, це сприймала спочатку як жарти, але розумію, що ні.
Моїм дітям 17 і 9, його 11.
От навіщо нам ще одна дитина, оці безсонні ночі. Я не хочу туди назад. В мене це все викликає лише страх.
З фінансами проблем не має, він забезпечує всіх, тому й каже, що Боже няня, якщо вона мені потрібна і допомога від нього. Тут він дійсно зробить все, бо гарний батько і чоловік, але я не хочу в декрет, тому е хочу дітей. Він ображається. Але не тисне
Моїм дітям 17 і 9, його 11.
Каляка маляка
• 21 декабря 2024
Ответ дляА я кумедна
Это много?
Звісно.
В моєї колеги колишній чоловік бачить дитину раз на місяць.
А тут дитина в нас більше ніж 50% всього часу. + всі канікули з нами, бо ми виїжджаємо за кордон і беремо її з собою
Тихомандражная• 21 декабря 2024
Ответ дляКаляка маляка
Ну звісно, звикаєш до дитини
Я це розумію
Я теж не хотіла спочатку, але так вийшло і на переривання не наважилась. Ні разу не пошкодувала. Легкі роди, найщасливіше материнство, характер в неї вийшов найкращій з усіх наших дітей. Спортсменка, відмінниця і просто красуня))
Каляка маляка
• 21 декабря 2024
Ответ дляТихомандражная
Так
Звісно
Я б теж аборт не робила
Але в мене спіраль
Тому навряд чи вийде випадково
Звісно
Я б теж аборт не робила
Але в мене спіраль
Тому навряд чи вийде випадково
А я кумедна• 21 декабря 2024
Ответ дляКаляка маляка
Звісно.
Ну так и тот мужик не такой как ваш муж
Правда?
Заботится, ваших детей двоих принял
Поэтому думайте!
Я так понимаю мужчина не плохой
Правда?
Заботится, ваших детей двоих принял
Поэтому думайте!
Я так понимаю мужчина не плохой
Куратор дебошей• 21 декабря 2024
Колики, зубы, безсонные ночи, ларингиты, фарингиты, ларингофарингиты , ацетоны, срачки,рыгачки, истерики, школа. У меня вообще один ребенок. Я не в состоянии пройти это второй раз.
Каляка маляка
• 21 декабря 2024
Ответ дляА я кумедна
Ну так и тот мужик не такой как ваш муж
Правда?
Заботится, ваших детей двоих принял
Поэтому думайте!
Я так понимаю мужчина не плохой
Правда?
Заботится, ваших детей двоих принял
Поэтому думайте!
Я так понимаю мужчина не плохой
Так він знав на що йде
:)) його ніхто не примушував
А я кумедна• 21 декабря 2024
Ответ дляКаляка маляка
Так він знав на що йде
:)) його ніхто не примушував
Всегда можно передумать
Дуб береза• 21 декабря 2024
Ответ дляКаляка маляка
Так, мені 36.
Якби не було дітей, то я звісно ж народила б дитину. А так.
Не стоит,
Мне 37 и младшему 3,тяжело
Кажется он вас просто привязать хочет
Мне 37 и младшему 3,тяжело
Кажется он вас просто привязать хочет