Мольфарочка• 21 декабря 2024

Не знаю кем хочу стать.

Добрый вечер. Вся суть в теме этого поста. Мне 28 лет, а я до сих пор не знаю кем хочу стать. Ни о чем не мечтаю, не горят глаза. Работаю в компании, в которой нет особых перспектив. Уходить страшно в неизвестность. Хотелось бы именно любить то, что делаю 😩Грустно
Замрійлива• 21 декабря 2024
добрый вечер, студия...
РокерША• 21 декабря 2024
Значить, що ніким і будете.
автор Мольфарочка • 21 декабря 2024
Ответ дляРокерША
Значить, що ніким і будете.
А вы кем работаете, если не секрет?
Заикальница• 21 декабря 2024
Ну ок.
А від нас чого хочете?
За вас же ніхто цього не визначить - ваші бажання та цілі в житті.
РокерША• 21 декабря 2024
Ответ дляМольфарочка
А вы кем работаете, если не секрет?
Когда я созрею на такую тупорылую тему, тогда в ней и напишу.
Оксана -1f11• 21 декабря 2024
Мені 47 років, і я теж не знаю чим би хотілося заробляти гроші. Працювала в різних місцях, скрізь подобалося, але так, щоб очі горіли - ні.
неДодекаэдр• 22 декабря 2024
Ответ дляМольфарочка
А вы кем работаете, если не секрет?
Не ображайтеся на людей, але вони скоріше за все праві.
Якщо не знаєте чим хочете займатися то вже так і залишиться.
Ну звісно є якийсь відсоток, що станеться диво...

Пишу з власного досвіду. Мені от скоро 37 років. Також ні до чого не маю інтересу. Немає якогось напрямку, сфери в якій хотілося б розвиватися. Немає хоббі яке можна було б перетворити у справу з доходом.

Причому я не тупа в плані освіти, розуму. В школі вчилася на 4-5. Закінчила університет (для батьків) своїм розумом, диплом на відмінно. І жодного дня не працювала по спеціальності.

А працювати йшла туди де брали і навчали на робочому місці. На деяких роботах затримувалася довше, якщо комфортно було. Але жодна робота чи сфера не зацікавили так, щоб подумати про зміну професії, перенавчання, курси. Чи про кар´єрний ріст, наприклад, якщо я прийшла на склад пакувальником, а потім зрозуміла, що мені цікава ця сфера і хочу бути логістом, і давай ’рвати кігті’ по кар´єрній драбині.

Але знаєте таких людей багато. Просто одним ця невизначеність муляє. Ось як вам. Ви хочете щось знайти. А інші відносяться простіше до цього. Типу є робота то й добре - сьогодні закінчила навчання і пішла працювати бухгалтером, потім після декрету випадаєш із професії то йдеш на касу в АТБ, не сподобалося на касі то їдеш на заробітки і т.д.

Людей які дійсно горять роботою, власною справою, от видно, що вони в потрібному місці і до чого не візьмуться все виходить добре, я таких бачила небагато. Є просто багато тих хто вміє добре виконувати роботу, саме ту на якій вони зараз.

Але вам бажаю новорічного дива😉
Нехай знайдеться те від чого будуть горіти очі🌷
Страхованная• 22 декабря 2024
У Вас есть робота, вот и держитесь за неё. Зачем вам какие-то перспективы, если все равно не уверены, надо они вам или не надо? О работе мало кто мечтает и любит. Это просто деятельность для получения денег. Даже люди, которые «горят» работой любят всего малую часть в ней. Знала «горящих» отличных учителей, которые со временем все бросили от выгорания.