Альфред Шнитке• 22 декабря 2024
Розкажіть якісь цікаві та смішні звички/факти про своїх котів/собак
Файна_зупка• 22 декабря 2024
Кицька моїх дітей усе про них розповідає. Я вертаюсь з роботи і, в першу чергу, сідаю в кухні слухаючи скарги кота про те що їй пришлось пережити
Ковбой Хагис• 22 декабря 2024
моя кошка после покака победно взлетает на комод аки бабочка.
с облегченьицем!
Ковбой Хагис• 22 декабря 2024
Ответ дляПоросенка
Моя кішка протяжно так уві сні постонує з писком, видно сни цікаві
моя еще и храпит как тетка весом 80кг.
Трактор Віка• 22 декабря 2024
Ответ дляПоросенка
А мій іноді гарчить уві сні)
СкиниУскачи!• 22 декабря 2024
Скаче на задніх лапках, рідше може пройтися переставляючи їх як людина, високо плигає з місця, шотландка, в них будова тіла дозволяє такі викрутаси робити
Кудряшка Сью• 22 декабря 2024
Моя кицька бачила 5 копійок любила в зуби взяти та втікати. Згодом знайшли цілу купу по 5 копійок під килимом)))
После 18• 22 декабря 2024
Обов´язково скине на підлогу, все, що йому заважає: зошит, книжку, телефон.. Якщо не вистачає сили змахнути лапою - пхатиме лобом або ляже і пхатиме чотирма лапами. Товстелезний збірник з підготовки до нмт так полетів на підлогу. Дуже боїться візитів у ветклініку, останні два рази всрався, добре, що вже хоч по дорозі додому, але вивозькався у переносці добряче. З жахом думаю про наступний візит. Любить шльопати по воді у ванні, сяде чи вкладеться попою і пузом у мокре, але якщо хоч одна крапля води впаде на нього зверху - істерика. Краде і ховає під диван ручки, олівці, пензлики для малювання. Не вміє нявчати, здоровий брутальний котяра пищить тоненьким жалібним голоском...
Малая Налегке• 22 декабря 2024
Ответ дляПосле 18
Прикольно дуже! 😆
Мій теж, як для чорного брутала , м´явкає ніжно наче кішечка.
Скоріше прийде на ціп- ціп 🐥, ніж на кись- кись. Ще, після туалетних справ, спочатку ганяє по хаті ( інколи навіть може головою в дверну раму врубатись 🤭), а потім з розумним поглядом експерта йде перевіряти, чи належним чином все прибрано. Як щось не так, то стоїть і триндить в туалеті.
А ще привчила до ’ бум’. Це означає, що він прийде і ляже головою на мою долоню. Так голову викручує смішно, поки примоститься і точно розрахує момент ’ бум’ .🙃