Вот Она Я• Изменено 22 декабря 2024

Питання до жінок, які палять (курять)

Що ви курите?
Іноді хочеться закурити, але сильно не розбираюся, от недавно купила Мальборо gold, а вони такі сильні для мене, мені б якісь тонкіші курити.
Про шкоду для здоров´я знаю, мені 37, виховувати мене не потрібно.
Напланетянка• 22 декабря 2024
Винстон слимс серий (тройка)
Всех анонимов аноним• 22 декабря 2024
Винстон синий курю, другие не могу, кашляю
Жена сантехника• 22 декабря 2024
Раздел хобби )
За ким я буду?• 22 декабря 2024
Айкос
Конотопська відьма• 22 декабря 2024
Курю тонкие, смотрю на состав стол и никотина
автор Вот Она Я • 22 декабря 2024
Ответ дляЖена сантехника
Раздел хобби )
Так, знаю, але не знала, що вибрати.
Просто болталка• 22 декабря 2024
Айкос только ароматизированый ,другие не могу, мне воняет.
Пусин Кукин• 22 декабря 2024
Davidoff Gold.
все по ГОСТу!• 22 декабря 2024
Айкос, сигареты теперь даже их запах не переношу
Рекламама• 22 декабря 2024
Кемел желтый
diablo12• 22 декабря 2024
Вечером 3 сигареты, лм грубе ниебески)
Я инженер, меряю от 1• 22 декабря 2024
Винстон ментол
Метелик• 22 декабря 2024
Такого мы здесь ещё не советовали
Курите, на здоровье
Единственные сигареты, от которых я не кашляю в Украине - собрание коктейль.
Хотя, по вкусу они ща два года испортились уже тоже
Гадаю_По_шнуркам• 22 декабря 2024
Айкос. Сигареты ранее курила, но так как перешла на айкос- стали вонять до безумия. Хотя и айкос я бы не сказала что бабочками пахнет😂
Лупаю цю скелю• 22 декабря 2024
Айкос курю, раніше курила звичайні цигарки але оцей запах на волоссі на руках і одязі це жах.
Пишу з калідору• 22 декабря 2024
Ответ дляГадаю_По_шнуркам
Мені раніше айкос капець як смердів. Але коли перейшла на нього, вже приємненько пахне, а шкарпетковий сморід - то вже не мої проблеми 😅
tarveldy• 22 декабря 2024
Не починайте, якщо от дуже хочеться то купіть собі айкос чи гло
Одноразки викликають ще більшу залежність ніж звичайні сигарети
Курю більше 27 років, з перервами на вагітність і гв
КоролеВешна• 22 декабря 2024
Одноразки или собрание компакт
КокошинЭль• 22 декабря 2024
Ответ дляМетелик
Такого мы здесь ещё не советовали
Курите, на здоровье
Они довольно крепкие. А автору по описанию надо Оne slim которые когда-то были или парламент Сильвер блю хотя бы...
Протру пилюку• 22 декабря 2024
Davidoff Gold не тонкі як сірник, і не товсті. Давно вже палю тільки їх.
Гло, Айкос не знайшли.
Взяла у чоловіка вейп ( правильно хоч написала ?), три затяжки - думала здохну, хе**я конкретна.
Метелик• 22 декабря 2024
Ответ дляКокошинЭль
не, они не крепкие
есть такие же, слимы
мне они, просто на одну тягу ))
автор Вот Она Я • 22 декабря 2024
Ответ дляtarveldy
Ого, я думала ви така зразкова мама, в мене в житті зараз трохи труднощі іноді хочеться підкурити, дуже рідко, але хочеться, одноразки не буду, буду тонкі сигарети.
ЖующаЯКонфету• 22 декабря 2024
Ответ дляВот Она Я
Якщо хороші і легкі, то Davidoff One Slims, Kent One Slims Nano (в них хороший фільтр), Sobranie Cocktail, дамські сигарилли Captain Black Cherry, але вони міцніші, мабуть 4ка, точно не пам´ятаю.
Щиро перепрошую у інших курців, але коли на початку війни не було вибору, пробувала Вінстон і Лідл чи якось так - якість тютюну не та після Давідоф Ван і Кент Ван Нано((

Як дуже давний курець, краще не беріть електронки - самі шкідливі після кальяну. Звичайні цигарки на 3 місці.))
Самий ’корисний’ - нюхательний, ніс прочищає
автор Вот Она Я • 22 декабря 2024
Ответ дляЖующаЯКонфету

Дякую
tarveldy• 23 декабря 2024
Ответ дляВот Она Я
Не існує зразкових, всі ми живі люди . В мене дуже багато косяків