Мадам Подлинник• 22 декабря 2024
Чашка пряник. Сінсей 42 грн, інста 400 грн
Але в сінсей її немає.. розпродано
В листі до Санти ця кружка. Купувати за 400? Чи підкажете ле ще глянути?
Воленс-неволенс• 22 декабря 2024
Вона жахливої якості
Кераміка така, що буде відколюватися через тиждень
Иванка Бур• 22 декабря 2024
Ой,вона точно не вартує 400 гривень. Так,у них яскравий новорічний посуд, але ж яка там якість г. Хотіла придбати племіннику до подарунку основного чашку ще новорічну, пішла в сінсей, бо бачила в інсті їх. Вживу вони взагалі не дуже. Профарбовано на тяп-ляп,ще і нерівно, якось так собі. Ото що візуал незвичний. Я б в житті за неї 400 не віддала, ото хіба по 50 і купити
ДлинноНожка• 22 декабря 2024
Ответ дляВоленс-неволенс
Вона жахливої якості
Ну не через тиждень, але дійсно якість середня.
Я вважаю, що якщо є запит на такий подарунок і є можливість купити, то варто придбати та подарувати. Радість від подарунків дорожча за гроші
На_оба_рот• 22 декабря 2024
Лівий Локіть• 22 декабря 2024
Зачем она нужна? Пить из нее неудобно, мыть тоже. Чтоб стояла на полке и пыль собирала?
Мадам Подлинник
• 22 декабря 2024
Ответ дляВоленс-неволенс
Вона жахливої якості
Сінсей?
Може за 400 інакша якість буде? Може вони і різні фірми насправді..
я не знаю
МУСЯкомарова• 22 декабря 2024
Ответ дляЛівий Локіть
Подарить тому кого недолюбливаете, но правила приличия не позволяют ничего не подарить совсем.
Мадам Подлинник
• 22 декабря 2024
Ответ дляИванка Бур
Та дитина Санті написала. Не можу залишити без тої чашки..
Щось треба купити. В листі пише «чашка у вигляді пряника»
Мадам Подлинник
• 22 декабря 2024
Ответ дляЛівий Локіть
Для того щоб дитина ще трохи вірила в чудо і Санту)
Мадам Подлинник
• 22 декабря 2024
Ответ дляМУСЯкомарова
Я дитину люблю.
Ви своїй також купили б таку чашку, якби вона попросила в листі до Санти чи Миколая чи просто у вас
Мадам Подлинник
• 22 декабря 2024
Ответ дляЭта_Шикарна)
Купували в сінсей , чудові .
Але закінчилися(
На жаль
МУСЯкомарова• 22 декабря 2024
Ответ дляМадам Подлинник
Я дитину люблю.
Та ні, не приймайте на особистий рахунок. У вас інша справа - замовлення від дитини. Мої чого тільки не замовляють.
Мадам Подлинник
• 22 декабря 2024
Ответ дляАкуна_Матата
У меня такая . Брала за 160. Ребёнок в восторге
Сінсей?
ДлинноНожка• 22 декабря 2024
Ответ дляМадам Подлинник
У вас магазин Сінсей в місті є? Подивіться що в наявності залишилось. Все одно доставка з сайту до Різдва вже не встигне.
В нас ось такі з Сінсей, були недорогі, але і якість так собі, я вам з середини сфотографувала. Діти захотіли собі, купували ще на початку грудня або навіть раніше. Третє фото це чашка з Сільпо, щось біля 115 грн, але якість набагато краща. Розумію, що не форма пряничного чоловічка, але як варіант
Мадам Подлинник
• 22 декабря 2024
Ответ дляДлинноНожка
Дякую) Була і магазині, також нема
Лише замовляти
60 метрів сметани• 22 декабря 2024
А ктото в инсте еще покупает? Там все что на Али и Тему дешевле в 4 раза даже
Мадам Подлинник
• 22 декабря 2024
Ответ для60 метрів сметани
З Алі чекати майже місяць
Їжак в панчохах• 22 декабря 2024
Ответ дляМадам Подлинник
Дякую) Була і магазині, також нема
Лише замовляти
Если есть у вас Аврора-зайдите. Там класные чашки новогодние есть в виде Санты и тп коло 150-180 грн.
v.melnik_km• 22 декабря 2024
У мене була така ж історія, з цією ж кружкою, кілька років назад. Купувала на ОЛХ, дитина була щаслива, уже кілька років пройшло і до цього часу памʼятає і користується. Беріть і робіть дитині свято, не слухайте нікого
Мадам Подлинник
• 22 декабря 2024
Ответ дляv.melnik_km
Дякую❤️
тянитолкайка• 22 декабря 2024
Автор, купила доньці чашку в Синсей.
Подивіться, в якому стані чашка через три дні користування. Ті плями не відмиваються. І фотографія не передає всіх тріщин. В реальності ще сильніше.
no_pretensions• 22 декабря 2024
Ответ дляМадам Подлинник
Дякую❤️
щойно побачила в інста, ціна 180 грн
Доль Чекомбана• 23 декабря 2024
Ответ длятянитолкайка
Автор, купила доньці чашку в Синсей.