Бавовнятий Пупс• Изменено 22 декабря 2024
Почему на форуме все против подарков учителям, а в жизни..
Только и собирают деньги на всякую фигню, этот Вайбер чат какое-то проклятие
А вы сдаёте/сдавали на подарки и фонды?
Навеяно темой в топе про 4200 на НГ учителю
А вы сдаёте/сдавали на подарки и фонды?
Результат:
вже голосів:
26 (29.55%)
Сдаю и считаю это правильно
23 (26.14%)
Не сдаю
18 (20.45%)
Сдаю, но не хотела бы сдавать
14 (15.91%)
Сдаю выборочно
7 (7.95%)
Результаты и др
Пьяная вишня• 22 декабря 2024
Ответ дляLesy4ka987
З іншого боку, наш клас і мами досить адекватні.
Згадую історію, як мати дитини не здала на торт і дівчинці не дали того торта..
Це ж скільки неадекватів в класі: мати, яка єдина не здала на торт своїй дитині і відправила її до школи. Та, котра придумала обділити дитину, і ті хто це безумство підтримав і так і вчинив.
Невже не було адекватних мам, які б не дозволили цього?
Коли у нас у класі треба на щось здати, здають усі!
Якщо б хтось не здав, всеодно б купили і поділили на всіх.
Ну може у вас адекватні суми зборів, бо в нас щомісяця по 100 грн і по 1000 на свята, а цих свят досить багато.
175см55кг19лет (она)• 22 декабря 2024
Ответ дляДаю справку
А мы сдаём и в фонды класса, и в фонды продленки, и подарок учителю на рождество тоже покупали.
А вчитель що вам дарує на різдво?
175см55кг19лет (она)• 22 декабря 2024
Ответ дляПьяная вишня
Головне, щоб ви пам´ятали, що це незаконно
Подарунки незаконні?
Пьяная вишня• 22 декабря 2024
Ответ для175см55кг19лет (она)
Подарунки незаконні?
Залежить від суми подарунку. В нас збори на свята по 1000 грн з людини. Збираються дарувати гроші. Вважаю це хабарем.
175см55кг19лет (она)• 22 декабря 2024
Ответ дляПьяная вишня
Хабар за що?
Пьяная вишня• 22 декабря 2024
Ответ для175см55кг19лет (она)
Хабар за що?
Ну як мені сказала одна мама: Я от вчительці ношу, ношу, а вона до моєї доньки відноситься так само як до інших. Мабуть подарунки, щоб бубочку вчитель на руках носив.
интайм_не_предлагать• 22 декабря 2024
Ответ дляПьяная вишня
Ого, ні то занадто. Ми здаємо на день народження по 100 грн. А так в фонд класу раз на пів року 200 грн і звідти на день вчителя, символічне на новий рік, на 8 березня.
Броніки для Моніки• 22 декабря 2024
Ответ дляСіточка
У них не такая уж «велика» зарплата. Даже до средней по меркам Германии она не дотягивает. И в стране развитая экономика именно потому, что порядок и пресекается коррупция. А коррупция Украины привела к войне, но многим это очень нравится и они ее поощряют дальше.
Звісно. Найлютіші корупціонери це сами вчителі.
175см55кг19лет (она)• 22 декабря 2024
Ответ дляПьяная вишня
Хабар має певне визначення в законодавстві. Ви читали?
Злюка бобер• 22 декабря 2024
Не сдаём на подарки учителям и школе, только книги, тетради, экскурсии, ещё охрана
Lesy4ka987• 22 декабря 2024
Ответ дляПьяная вишня
У нас 100 щомісяця також.
Там засоби гігієни, папір, мило, серфетки, мусорні пакети і тд
З тих грошей закуповує голова БК і на ЗСУ коли відправляють. Бере оптом печиво, каву, мівіну..
Також з тих грошей йшло на книги чи друковані зошити які потрібно було докупити. Це рідкість, але.
Якщо з них залишається і на квіти вчителю в кінці року та на початку року, то з них, а як ні то доздаємо.
Потім на якісь МК для дітей: екскурсіі і тд збираємо окремо, бо ідуть не всі діти.
Хто іде, той платить.
У нас не ідуть лише якщо поїхали кудись, чи застудилися. Але.. ідуть не всі., то ж поатимо ща це окремо, що справедливо
Хто іде, той платить.
Lesy4ka987• 22 декабря 2024
Ответ дляПьяная вишня
А по 1000 на свята, це що ви купуєте? Виходить 20-25 тисяч грн з класу)
Цікаво, як витрачаються вони.
Красавица писяная• 22 декабря 2024
Донька закінчила школу з медаллю і всі вчителі були на зв´язку під час підготовки до НМТ, то ’фонди’ десь 150 грн на весь рік, це з букетом директору (вона крута). Це хабар?
Біток чи ефір?• 22 декабря 2024
У учителей и воспитателей позорные зарплаты, поэтому хоть как то их отблагодарить хочется. Меня больше бесят сборы на все остальное, когда платят одни, а пользуются всеми этими благами все подряд. Для учителей и воспитателей мне не жалко денег, а вот на детей-нищебродов или детей родителей жлобяр или принципиальных жалко и копейки
Всміхайлик• 22 декабря 2024
Ответ дляСіточка
Так вы с садика детей учите, что коррупция - норма. Это ваши методы к этому и привели. Но у вас «всерюсь», но не покорюсь». Да, каждый, кто внес свой вклад в коррупцию, виноват в войне.
Все начинается с малого ..
Некомильфо• 22 декабря 2024
Ответ дляБавовнятий Пупс
Почему жизнь так отличается от форума, все боятся высказать свое мнение в жизни(
Только на форуме читаю про вечное ’сдаю’. В реале этого нет. Первый-последний звонок дарим цветы, день учителя и др цветы+конфеты
Зупка_цем• 22 декабря 2024
Старшая заканчивает 11 класс, ничего не сдаю, ни фонды, ни на подарки, если будут собирать учителю на выпускной, тоже не буду сдавать, дочка не пойдет на выпускной, только последний звонок, она так решила, даже виньетку не захотела
Учатся больше онлайн, чем ходят в школу, класс недружный, с 10 класса сборная солянка из детей других школ района, как лицеем стала, была гимназия, классрук говорит орет вечно на детей, так что, обойдётся)))
ВЫВсеВрете• 22 декабря 2024
Я здаю і підтримую, раніше і від себе дарували, зараз трішкі напряжно
Пьяная вишня• 22 декабря 2024
Ответ дляLesy4ka987
Цікаво, як витрачаються вони.
Гроші дарили і не тільки класному керівнику
Бавовнятий Пупс
• 22 декабря 2024
Ответ дляБіток чи ефір?
Родители не обязаны ничего покупать для школы, ни для своих детей ни для чужих, для этого есть другие механизмы и это забота администрации школы, но никак не родителей
Бавовнятий Пупс
• 22 декабря 2024
Ответ дляГола з конопель
Здаємо, а куд ж без цього?
Можна не сдавать, якщо знати свої права та вміти їх відстоювати
Гола з конопель• 22 декабря 2024
Ответ дляБавовнятий Пупс
Був період,коли я не здавала. Спочатку БК в шоці був,верещали немов різані ( через те,що я попросила звіт про витрачені кошти), скандалили,але)) тепер ситуація змінилася,і ми з дитиною вітаємо тільки тих вчителів,кого хочеться від щирого серця привітати)
Біток чи ефір?• 22 декабря 2024
Ответ дляБавовнятий Пупс
Ну у нас покупается спецлитература, организовываются экскурсии для детей, покупается питьевая вода и т.д.,.т.е все что не обязана обеспечивать школа. Поэтому кто не сдает деньги пусть не пользуются всем этим, не ходят на экскурсии, пьют воду из под крана