Бентливуман• 22 декабря 2024

Іти в школу поговорити із вчителькою?

Дівчата, син у 8 класі. Оцінки в табелі від 7 до 11, але в цьому семестрі з алгебри 5 балів. При цьому хлопець не тупий, об´єктивно. Вчителька проблемна, цього року навіть батьки збиралися писати колективну заяву, щоб її замінили, але зразу всі були за, але коли дійшло до діла, більшість побоялася її підписувати. Також вчителька ненавидить і клює дітей, якщо дізнається, що в них є репетитор. Пропоную синові просто перейти в іншу школу, але він не хоче, і його можна зрозуміти. Це лотерея, а тут друзі і з інших предметів уже є якась репутація, вчителі та їх вимоги знайомі, вчиться він порівняно непогано. Чоловік каже, що мені потрібно підійти до вчительки. Я навіть не знаю, як це зробити. Зателефонувати попередньо чи десь ловити в коридорі? І як краще повести розмову? А ви ходили так до вчителів? Дякую за розмову!
Пишу_граммотно!• 22 декабря 2024
Ответ дляГрибной_Дождик
З 7 у табелі в 10 клас не візьмуть.
З 2025 року може бути ДПА в 9 класах.
Бал 3 з ДПА - не дають свідоцтво :(
Це не проблема, так?
Шо ви плетете, тупа брехня, ніколи такого не зроблять,
Грибной_Дождик• 22 декабря 2024
Ответ дляАноним ФЕЯ
Про 7 баллов и 10й класс вы сами придумали? Берут и с пятерками
В нас ліцей. Пишу за нашу школу
Аноним ФЕЯ• 22 декабря 2024
Ответ дляSo_so
Может новшество какое-то
Нет этого.
So_so• 22 декабря 2024
Ответ дляСадова гойдалка
Я б так нашей англичанке написала 😂 ребенок знает на В2 англ, но в классе выше семерки ни у кого не стоит))
У нас кто принес сертификат, всем автоматом 12 поставили.
Мао_Мяо• 22 декабря 2024
Ответ дляГрибной_Дождик
З 7 у табелі в 10 клас не візьмуть.
З 2025 року може бути ДПА в 9 класах.
Бал 3 з ДПА - не дають свідоцтво :(
Це не проблема, так?
Це не стосується дитини автора. Це стосується тих, хто вчиться по НУШ. Це діти, які зараз в 7 класі і менше.
Реформа вступає в силу з 2027 року
Грибной_Дождик• 22 декабря 2024
Ответ дляБентливуман
Не у всіх, у двох учнів класу є 7 балів. Вище 7 немає. На батьківські збори вчителька ця не прийшла, лише передала, що ніхто не знає математики. Завіса.
От. А чому?
То як такий вчитель працює, який не дає знань?
Невгамовна• 22 декабря 2024
Ну. Якщо діло дійде до перевірки знань дитини, то її та ’комісія’ завалить 100%
Ч би сходила і тет-а-тет запитала що треба зробити, щоб в дитини була краща оцінка, чи пані вчителька проводить індивідуальні завдання
Миллениалка• 22 декабря 2024
Ответ дляГрибной_Дождик
В нас ліцей. Пишу за нашу школу
А 10-11 є лише в ліцеях, не лише у вас ліцей
Грибной_Дождик• 22 декабря 2024
Ответ дляПишу_граммотно!
Почитайте щось, крім Порадниці. Здивуєтесь.
автор Бентливуман • 22 декабря 2024
Ответ дляПукимончиг
Муж конечно красавчик, а о чем говорить, учителя не изменишь, директор свой коллектив знает.
Ваш парень может объективно не тупой,но математику объективно только на пять баллов знает.
Ми домовилися на канікулах займатися алгеброю. Почали з початку підручника та йдемо по курсу ВШО. Дівчата, він реально легко справляється з раціональними виразами, взагалі ніяких проблем. Що там далі по темах, не знаю, але це явно не дуб, який і на трійку за старою системою не тягне.
Аноним ФЕЯ• 22 декабря 2024
Ответ дляГрибной_Дождик
В нас ліцей. Пишу за нашу школу
Наши лицеи отлично берут. Конкурса нет, количество детей с каждым годом все меньше
Садова гойдалка• 22 декабря 2024
Ответ дляSo_so
Отличная идея. Я не думала об этом. После каникул отнесет. Но сертификат еще летом в Англии был получен
Грибной_Дождик• 22 декабря 2024
Ответ дляМао_Мяо
Реформа вступає в силу з 2027 року
Моя дитина у 8 класі. Пишу за наш ліцей.
Мова не про реформу.
Голова колгоспу• 22 декабря 2024
Ответ дляАноним ФЕЯ
І з трійками навіть беруть, син зараз в 10му класі, з 5ти класів на паралелі залишилося 2класи по 40 чоловік. Є як відмінники, так і і хто ледь ледь на 4 витягує. Всіх взяли, хто написав заяву.
Миллениалка• 22 декабря 2024
Ответ дляSo_so
Класно вам, у дитини сертифікат С1, але і контрольні пише, і на щоупрку відповідає. Ну, я вже почала виступати, то, може, вперше буде таки 12 з англійської. Бо ж усі 12 не ставлять, бо то за прямо особливі успіхи - олімпіади від області. А звідки вони візьмуться,якщо олімпіади ’виграють’ учні голів комісії. Їм самі вчителі часом пишуть ті олімпіади
автор Бентливуман • 22 декабря 2024
Ответ дляГрибной_Дождик
В нас теж саме.
Найвищий бал у класі 7.
Є дві дівчинки, які постійно переписують (поза уроками), то в них 10.
Теж 8 клас. Дитина займається трохи з репетитором, я знаю, що вона не потягне 12 і їй це не потрібно, але на тверде 8 вона точно знає.
Контрольні роботи вчитель подивитись не дає, піднімали це питання на зборах :(
У нас навіть робота над помилками після контрольних не проводиться. Всі погано написали, всім погані оцінки, погнали далі нові теми вчити.
Грибной_Дождик• 22 декабря 2024
Ответ дляМиллениалка
В моєму місті в ліцеї переходять з атестатами без 7.
Грибной_Дождик• 22 декабря 2024
Ответ дляАноним ФЕЯ
А в нас ні :(
Простецкая• 22 декабря 2024
Ответ дляБентливуман
найдите и дайте ему самостоятельную работу
потом проверьте
или пару примеров из книги пройденных
Мао_Мяо• 22 декабря 2024
Ответ дляБентливуман
З цим ви можете піти до директора і спитати, чи нормально вчитель пояснює предмет, якщо в її класі найвища оцінка 7. Тобто вона настільки погано викладає, що в класі жодна дитина не розуміє на вищу оцінку?
автор Бентливуман • 22 декабря 2024
Ответ дляГрибной_Дождик
З 7 у табелі в 10 клас не візьмуть.
З 2025 року може бути ДПА в 9 класах.
Бал 3 з ДПА - не дають свідоцтво :(
Це не проблема, так?
Це точна інформація, що з балом 7 не беруть в 10 клас? Який нормативний документ? У мене є інші дані.
Грибной_Дождик• 22 декабря 2024
Ответ дляГолова колгоспу
В школи і в нас беруть, а в ліцеї ні.
Моя дитина не хоче міняти школу
А у нас макарошки• 22 декабря 2024
В моїй школі вчителька англійської та німецької закликала до неї на репетиторство ходити
автор Бентливуман • 22 декабря 2024
Ответ дляПукимончиг
А знания есть?
Є, не на ’двійку’ так точно.
Миллениалка• 22 декабря 2024
Ответ дляГрибной_Дождик
Це незаконно, вимоги до зарахування в 10-11 класи прописані в законі. То просто дирекція тисне, щоб шли зі школи і не псувати рейтинг
Грибной_Дождик• 22 декабря 2024
Ответ дляБентливуман
І в нас. І саме головне не дає навіть фото роботи зробити.
Грибной_Дождик• 22 декабря 2024
Ответ дляБентливуман
Я за свій ліцей пишу.
Мао_Мяо• 22 декабря 2024
Ответ дляГрибной_Дождик
Мова не про реформу.
А навіщо автору інформація про ваш ліцей?
Грибной_Дождик• 22 декабря 2024
Ответ дляМиллениалка
Де я писала, що то законно?
Грибной_Дождик• 22 декабря 2024
Ответ дляМао_Мяо
Щоб ви запитали