Пишу, не читаю• Изменено 16 декабря 2024
Так оцінки не важливі, але все одно приємно
Двоє дітей. Син 9кл та дочка 7кл. Син вчиться сам давно оцінки більшість 9-10-11, є кілька 8 і 7.
В дочки гірше, є багато 8,7,6, кілька 9-10
Я розумію що оцінки не головне, і тп. Я не сварю. Але трохи засмучена. Що дочка просто лінива ((( не хоче робити домашні завдання. Я вважаю що яне повинна стояти над нею.
В нас в єдина школа більшість оцінок вже стоїть в табелях.
Пишу, не читаю
• 16 декабря 2024
Ответ дляСладкий лимончик
Не порівнюйте дітей. Це шлях в нікуди.
Не порівнюю. Просто засмучена що не можу якось заохотити дочку, вчитися. Якби вона була дійсно не здатна, але це ж просто лінь. Типу я нічого робити не хочу. Якщо робити разом робить, але вона не хоче разом. Розуміє справляється. Але ж це не вихід.
Веселуха Муха• 16 декабря 2024
У моего ребёнка 10-11 все оценки. Не испытываю от этого никаких эмоций. Точно так же, как не испытывала бы от 7-8.
Это все внутри вас. Дети совершенно ни при чем
Садова гойдалка• 16 декабря 2024
Ответ дляПишу, не читаю
Авторе, а ваша донька засмучується,що не може вас заохотити заробляти більше, наприклад?
Сладкий лимончик• 16 декабря 2024
Ответ дляПишу, не читаю
Ви прямо в старт-пості вже порівняли, і навіть цього не бачите.
Подумайте, чи були б ви засмучені оцінками дочки, якби у сина були такі самі, або якби були ще нижчі, або якби у вас була лише одна дитина?
Пишу, не читаю
• 16 декабря 2024
Ответ дляСладкий лимончик
Я засмучена не оцінками, а те що вона геть нічого не робить, не вчиться.
Мудробаба• 16 декабря 2024
В мене троє дітей, я взагалі не знаю які в них оцінки.
У кожного з них свої здатності, займаються виключно тим, що їм подобається. Я вважаю, що це гарна звичка для життя.
Кошка Мурка• 16 декабря 2024
Ответ дляВеселуха Муха
Це ви так пишите поки у вашої дитини 10-11. Щойно з´явиться 6 за семестр, то почнете думати інакше. Автор права у тому, що проблема у лінощах дитини. Спочатку це оцінки, потім робота. Якщо людина не привчилася працювати, то буде важко. Ось це і засмучує автора.
АфродитаПетровна• 16 декабря 2024
Ответ дляПишу, не читаю
А ви вчитеся ? Іноземні мови, масаж, програмування, школа медсестер, бухгалтерія з нуля ?
Яка ж ви лінива …
Кошка Мурка• 16 декабря 2024
Ответ дляСадова гойдалка
Так є різниця: коли батьки працюють з усіх сил, викладаються, і заробляють скільки платять у регіоні. І коли нічого не роблять, сидять вдома і лише розказують, що зараз всім важко.
Це геть протилежні ситуації, ви не знаходите?
Пишу, не читаю
• 16 декабря 2024
Ответ дляМудробаба
В мене син радіє оцінкам, особливо коли вчитель ставить більше ніж він розраховував. Хвалиться успіхами. Якщо він просить допомогти я допоможу.
Йому вчителі жаліються на сестру, просять передати мені ... Типу хай сестра хоч трохи постарається. І тп.
ДаЗдраПерма• 16 декабря 2024
Ответ дляМудробаба
А у мене нюанс
Професію, яку хоче донька потрібно мати ВО
Для вступу потрібно здати складний екзамен і важливий бал атестата (ВНЗ не в Україні, школа в Україні).
Хобі то добре, але воно не дасть того заробітку, який хочеться.
Мать драконов• 16 декабря 2024
сейчас дети повсеместно не хотят учиться.
Они хотят только смотреть видосы и играть в игры
Сладкий лимончик• 16 декабря 2024
Ответ дляКошка Мурка
Світ змінився.
Вивчення малопотрібних предметів вже не є обов´язковою умовою для успіху у житті.
А от підтримка батьків якраз дуже критично.
Що ж робить автор?
З точністю до навпаки.
Що ж робить автор?
З точністю до навпаки.
Мудробаба• 16 декабря 2024
Ответ дляПишу, не читаю
І?
Вчителі займаються не тим, чим повинні.
Садова гойдалка• 16 декабря 2024
Ответ дляКошка Мурка
А Яким чином ви можете оцінити,що те , що відбувається, відбувається з усіх сил? Адже батьки не отримують найвищу зарплатню? І так,ситуації ідентичні.
Мудробаба• 16 декабря 2024
Ответ дляДаЗдраПерма
А у мене нюанс
Ну якщо має ціль, то хай йде до неї. Але своїми зусиллями
Сладкий лимончик• 16 декабря 2024
Ответ дляПишу, не читаю
’Йому вчителі жаліються на сестру, просять передати мені’
Тобто у вас там ще й вчителі порушують професійну етику, це капець.
Пишу, не читаю
• 16 декабря 2024
Ответ дляСладкий лимончик
У нас там, це в Києві в школі. Так . Не перший рік... І це не з одного предмета.
Садова гойдалка• 16 декабря 2024
Ответ дляПишу, не читаю
Ваш вчитель не має права обговорювати оцінки однієї дитини з іншою і тим більше жалітися через посередника. Він веде себе непрофесійно. Може саме тому, ваша дитина в не хоче вчитися
Слухи-руки не распускаю• 16 декабря 2024
Ответ дляАфродитаПетровна
Яка ж ви лінива …
В дитини один обов´язок - вчитися. А мама, можливо, працює п´ять днів на тиждень по 8-12 годин. Після роботи готує, прибирає... Відчуваєте різницю?
Кому там слова не давали• 16 декабря 2024
Я вчилася посередньо, класі в 8 з геометрії з 12 балів в табелі стояло 3
Через 10 років після випуску досягла більшого, ніж однокласники, котрим батьки колупали мізки за оцінки (під успіхами маю на увазі постійного надійного партнера, кар´єру, свою куплену за 3 роки квартиру, досягнення в університеті і в міжнародних конкурсах у тому числі, і все це БЕЗ шалених вливань коштів)
Пишу, не читаю
• 16 декабря 2024
Ответ дляСадова гойдалка
Це не один вчитель робить, а різні предмети.
Кошка Мурка• 16 декабря 2024
Ответ дляДаЗдраПерма
А у мене нюанс
Повністю згодна.
Для вступу треба рейтинг і гарно здані екзамени. Без цього ВНЗ не світить. Без ВНЗ не світить гарна робота. Ми за кордоном і дитина чітко це усвідомила. Тому намагається з усіх сил отримати максимальний бал, бо це гарантоване місце в гарному ліцеї, який в свою чергу відкриє двері перед любим ВНЗ. Дивно, що дорослі тьоті на форумі цього не розуміють.
Не завжди освіта в Україні буде ’хто платоспроможний, той і вчиться’. Прийде той момент, коли для навчання треба будуть знання, а не лише гаманець. Тоді всі зразу згадають і про оцінки, і про рейтинг, і т.д.
Сладкий лимончик• 16 декабря 2024
Ответ дляПишу, не читаю
Ну то для початку вчителям скажіть, щоб перестали так робити. А всі питання щодо дівчинки передавали прямо вам, а не через брата.
ДаЗдраПерма• 16 декабря 2024
Ответ дляАфродитаПетровна
Яка ж ви лінива …
Я вчусь, наприклад, в самої майже 50. Так само, як і до цього. І працюю, і щаробляю. І що?
Старший - питань немає щодо старання і навчання. Так само з роботою тепер.
А менша не хоче вчитись. Вона не розуміє поки, немає причинно-наслідкових зв´язків чи розуміння майбутнього. Зараз добре і все. Там щось буде. Щось вона чітко бачить. А як цього досягти ні.