Дон Пэдро• 22 декабря 2024
Посилка за кордон!
Дівчата! Порадьте будь ласка, якою поштою краще, швидше і вигідніше відправляти посилочку за кордон? А саме в Німеччину? І ще питання. Що з продуктів можна відправляти? Цікавить: (Ковбасні вироби заламінувані, цукерки, печиво,таблетки типу гідазепаму, речі без бірок) Відправляти буду вперше тому і хочу поради... Дякую!
Обращеница• 22 декабря 2024
В яку країну? Як то ЄС, то дешевше, швидше перевізниками. Але лікі, особливо гідазепам скоріш за все не візьмуть
язззззь!!!• 22 декабря 2024
Колбасу и гидрзепам отпадает. Если откроют сумку будут неприятности. Поляки помню к дустопалину « привязались» еле доказали что рецепт не нужен
Дон Пэдро
• 22 декабря 2024
Ответ дляОбращеница
Німеччина
Дон Пэдро
• 22 декабря 2024
Ответ дляОгірок та Помідорчик
Колбасу в Германию? Зачем?
Там такой нету! Как подружка любит
Обращеница• 22 декабря 2024
Ответ дляДон Пэдро
Німеччина
Тоді краще створіть тему тут чи в группі на фб аля українці в Німеччині ’порадьте перевізника’, вкажіть місто. Можливо навіть в продавайці є оголошення(я колись тут знаходила, іншу країну) смаколики, солодощі, речі без проблем перевозять, от техніку, деяку косметику треба уточнювати. Лікі так само
Огірок та Помідорчик• 22 декабря 2024
Ответ дляДон Пэдро
Там такой нету! Как подружка любит
Соевой? У них тоже есть, веганская
Дон Пэдро
• 22 декабря 2024
Ответ дляОгірок та Помідорчик
Соевой? У них тоже есть, веганская
Ну дівчата запитую про одне, а у відповідь... Ну сало ж точно не можна....
Сколько_мне_лет?• 22 декабря 2024
Ответ дляДон Пэдро
Їжу і ліки не можна. Точно.
Вже тут тема була. Наші пропустили, а німці конфіскували. В посилці +були важливі документи. Воно варте того ризику?
Губки-уточкой• 22 декабря 2024
Ответ дляДон Пэдро
И сала нет? Що ж за Германия такая
Потужна махіна• 22 декабря 2024
Ответ дляДон Пэдро
Мясное и таблетки нельзя.Вещей там полно,конфеты вкуснее.Деньги шлите ей,не помешают.
Дон Пэдро
• 22 декабря 2024
Ответ дляГубки-уточкой
И сала нет? Що ж за Германия такая
Не була не знаю що там є а чого немає. Була у тих країнах де такого немає. Тому і запитую. Моя родичка везе все що любить нашого виробництва. А Вам подобається їхнє німецьке то їжте на здоров´я.
Дон Пэдро
• 22 декабря 2024
Ответ дляПотужна махіна
Гроші подружці у Германії, ну ви серйозно? Це ж просто гостинці . За таблетки запитала, бо знаю що іноді їй потрібно, а там з цим тяжко.
Дон Пэдро
• 22 декабря 2024
Ответ дляГубки-уточкой
И сала нет? Що ж за Германия такая
Коштувала їхні сосиски не один раз, то гидота ще та. Так що на ,,вкус и цвет,,
Ответ дляДон Пэдро
чи дурненька, чи читати не навчилася. НЕ МОЖНА ковбасню та ліки . ЗАБОРОНЕНО правилами перетину кордону.
Тектологиня 80lv• 22 декабря 2024
В Швецию через превозчика, но обычно это не польский кордон, по крайней мере последний раз кажется Румыния была
Передавали (припрятывали немного) лекартсва
Антибиотик
Спреи для носа
Диклофенак
Свечи проносные
Еще какие то мази были
Все доехало
Антибиотик
Спреи для носа
Диклофенак
Свечи проносные
Еще какие то мази были
Все доехало
Коренная киевлянка• 23 декабря 2024
Ответ дляДон Пэдро
Там такой нету! Как подружка любит
Уж колбасы тут валом)
Какая у вас земля в Германии?
Коренная киевлянка• 23 декабря 2024
Ответ дляДон Пэдро
Нельзя. И зачем? Тут есть сало.
Дон Пэдро
• 23 декабря 2024
Ответ дляTaFo
Слухай ,,розумненька,, я тобі не грубила. Я відправляю свекрусі в Португалію все що їй потрібно, заборонено чи ні, у мене є туди свій перевізник. І сама свекруха дві неділі назад поїхала туди з салом більше чим кг, і ковбасою, і не тільки, доречі польский кордон. Не треба мені тут розказувати, того чого не знаєш. Хотіла знайти перевізника у Німеччину, щоб подрузі щось передать, то пишуть таке що на голову не налазить.... Авжеж там все є, тільки ціни які, і воно нашим людям не смачне....
Дон Пэдро
• 23 декабря 2024
Ответ дляКоренная киевлянка
Уж колбасы тут валом)
Какая у вас земля в Германии?
Їжте там ковбаси хто Вам не дає. Я не за це тут запитувала...
Коренная киевлянка• 23 декабря 2024
Ответ дляДон Пэдро
я вам пыталась помочь, но вы не ответили какая земля. Рассуждайте и дальше об украинских продуктах, кто вам не дает
Потужна махіна• 23 декабря 2024
Ответ дляДон Пэдро
Ну вы же про колбасу и конфеты серьезно.
Дон Пэдро
• 23 декабря 2024
Ответ дляПотужна махіна
Я там вище написала що я відправляю в Португалію свекрусі. І це серйозно! але це не польский кордон.... Не треба писати того чого не знаєте...
Дон Пэдро
• 23 декабря 2024
Ответ дляТектологиня 80lv
Антибиотик
Спреи для носа
Диклофенак
Свечи проносные
Еще какие то мази были
Все доехало
Антибиотик
Спреи для носа
Диклофенак
Свечи проносные
Еще какие то мази были
Все доехало
Підкажіть хто перевізник? Дякую